تیتر امروز

واردات واکسن در دولت سیزدهم و «۷» بد ُیمن!
دیدار از وضعیت کرونا در ایران گزارش می‌دهد

واردات واکسن در دولت سیزدهم و «۷» بد ُیمن!

افتخار وزیر بهداشت دولت سیزدهم این است که یک تنه واکسن وارد کرده، واکسن‌هایی که اقبال از آن روز به روز کمتر، اما تعداد مرگ‌های کرونایی روز به روز بیشتر می‌شود.
مرگ در
گزارش دیدار از تلف شدن یک یوز ماده در جاده ترانزیت مشهد

مرگ در "میامی"

هنوز ماجرای تلف شدن دو یوز تازه متولد شده "ایران" فراموش نشده بود که خبر رسید تصادف در جاده میامی (تهران- مشهد) منجر به مرگ یک یوز ماده شده و حالا مسوولان در حال رسیدگی هستند!

۴ ماه پس از حمله به اوکراین؛ «پوتین» به تاجیکستان و ترکمنستان می‌رود

ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری روسیه، چهار ماه پس از حمله نظامی گسترده ارتش این کشور به خاک اوکراین، قرار است به تاجیکستان و ترکمنستان سفر کند.

کد خبر: ۱۳۲۵۵۷
۱۹:۰۸ - ۰۵ تير ۱۴۰۱

۴ ماه پس از حمله به اوکراین؛ «پوتین» به تاجیکستان و ترکمنستان می‌رود

دیدارنیوز: در حالی رئیس جمهور روسیه قرار است در روز‌های آتی به تاجیکستان و ترکمنستان سفر کند که بر اساس اعلام کرملین، «جوکو ویدودو» رئیس جمهور اندونزی برای دیدار با پوتین مسافر مسکو خواهد بود.

به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، برنامه تلویزیونی مسکو- کرملن- پوتین از شبکه روسیه ۱ امروز یکشنبه اعلام کرد که ولادیمیر پوتین رییس جمهور این کشور در هفته جاری به شهر دوشنبه پرواز خواهد کرد.

به گزارش شبکه یک روسیه، هدف از این سفر گفتگو‌های بزرگ و مهم با امامعلی رحمان رئیس جمهور تاجیکستان در جریان یک ناهار کاری است.

ولادیمیر پوتین همچنین در این هفته در کرملین با «جوکو ویدودو» رئیس جمهور اندونزی دیدار و گفتگو خواهد کرد.

در بیانیه کرملین در این خصوص آمده است که پوتین و «ویدودو» در این دیدار درباره توسعه و تعمیق روابط دو جانبه و موضوعات بین المللی و منطقه‌ای شامل تحولات در اوکراین گفتگو خواهند کرد.

کرملین در این خصوص اضافه می‌کند که رییس جمهور روسیه قرار است سپس برای شرکت در نشست دریای خزر به عشق آباد پایتخت ترکمنستان سفر کند.

منبع: مهر
برچسب ها: پوتین روسیه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی