تیتر امروز

واردات واکسن در دولت سیزدهم و «۷» بد ُیمن!
دیدار از وضعیت کرونا در ایران گزارش می‌دهد

واردات واکسن در دولت سیزدهم و «۷» بد ُیمن!

افتخار وزیر بهداشت دولت سیزدهم این است که یک تنه واکسن وارد کرده، واکسن‌هایی که اقبال از آن روز به روز کمتر، اما تعداد مرگ‌های کرونایی روز به روز بیشتر می‌شود.
مرگ در
گزارش دیدار از تلف شدن یک یوز ماده در جاده ترانزیت مشهد

مرگ در "میامی"

هنوز ماجرای تلف شدن دو یوز تازه متولد شده "ایران" فراموش نشده بود که خبر رسید تصادف در جاده میامی (تهران- مشهد) منجر به مرگ یک یوز ماده شده و حالا مسوولان در حال رسیدگی هستند!

پوتین: باید امنیت روسیه و بلاروس را تضمین کنیم

پوتین، رئیس جمهور روسیه در نشست خبری مشترک با الکساندر لوکاشنکو، همتای بلاروس خود بر لزوم تضمین امنیت روسیه و بلاروس در برابر هرگونه خطر احتمالی تأکید کرد.

کد خبر: ۱۳۲۴۷۴
۲۱:۰۲ - ۰۴ تير ۱۴۰۱

پوتین: باید امنیت روسیه و بلاروس را تضمین کنیم

دیدارنیوز: رئیس جمهور روسیه امروز شنبه در دیدار با رئیس جمهور بلاروس با تأکید بر اینکه باید امنیت دو کشور در برابر هرگونه خطر احتمالی تضمین شود، اعلام کرد که مسکو سامانه «اسکندر» را در اختیار بلاروس قرار خواهد داد.

ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه امروز (شنبه) در نشست خبری مشترک با الکساندر لوکاشنکو، همتای بلاروس خود بر لزوم تضمین امنیت روسیه و بلاروس در برابر هرگونه خطر احتمالی تأکید کرد.

پوتین گفت: ما در این راستا، سامانه موشکی «اسکندر-ام» را در اختیار کشور بلاروس قرار خواهیم داد.

لوکاشنکو هم خطاب به همتای روس خود گفت: سیاست همسایگان ما؛ لهستان، لیتوانی و لتونی نگران کننده است.

وی تصریح کرد: از شما می‌خواهم که آماده استفاده از مرگبارترین سلاح‌ها باشید. ما باید آماده استفاده از سلاح‌های خطرناک، برای محافظت از کشورمان باشیم.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی