تیتر امروز

کدام اصولگرایان؟
تنگنا؛ برنامه سیزدهم با "محمد مهاجری" قسمت اول

کدام اصولگرایان؟

بخش نخست گفتگو با محمد مهاجری در برنامه تنگنا قرار بود هفته گذشته منتشر شود اما به دلیل محدودیت شدید اینترنت و شبکه‌های مجازی و البته حال و هوای ناخوشایند کشور میسر نشد.
شانگهای، قطب‌نمای شکسته
ترکیه، از فراز گالاتا (۴)

شانگهای، قطب‌نمای شکسته

ستون جدید دیدار در حوزه بین‌الملل به نام «ترکیه، از فراز گالاتا» است که تمثیلی است از برج قدیمی گالاتا در استانبول که قرن‌ها دیدبان این کشور بوده و این ستون نیز به نوعی رسانه‌های ترکیه را رصد...
جام جهانی ۲۰۲۲، آخرین قضاوت فغانی!
جوانگرایی یا ترکش حمایت از مردم

جام جهانی ۲۰۲۲، آخرین قضاوت فغانی!

آیا ترکش‌های حمایت از اعتراض‌های مردمی به داور بین المللی علیرضا فغانی نیز برخورد کرده و نام او به این دلیل از لیست الیت داوران ایران خارج شده است؟

تخریب ۳۰ درصدی «قلعه تاریخی آل‌ علی» پس از زلزله چارک

پس از زلزله شدید و ۵.۶ ریشتری امروز (شنبه) در بندر چارک هرمزگان، قلعه تاریخی آل علی که در دوره قاجاریه ساخته شده با تخریب ۳۰ درصدی مواجه شده است.

کد خبر: ۱۳۲۴۲۸
۱۳:۱۷ - ۰۴ تير ۱۴۰۱

تخریب ۳۰ درصدی «قلعه تاریخی آل‌ علی» پس از زلزله چارک

دیدارنیوز: معاون میراث فرهنگی، اداره کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی هرمزگان گفت: ۳۰ درصد قلعه تاریخی آل علی بر اثر زلزله ۵.۶ ریشتری امروز - شنبه ۴ تیرماه - دچار خسارت و تخریب شد.

عباس نوروزی روز شنبه در این خصوص اظهار داشت: قلعه آل علی که در دوره قاجاریه ساخته شده است، در نزدیکی کانون زمین لرزه امروز قرار دارد.

وی ادامه داد: این بنا توسط شیخ صالح بن شیخ محمد آل علی یکی از حاکمان چارک ساخته‌شده که به دلیل داشتن مالکیت شخصی هنوز در فهرست آثار ملی کشور به ثبت نرسیده است.

زلزله‌ای به بزرگی ۵.۶ در امواج درونی زمین (ریشتر) ساعت هشت وهفت دقیقه امروز بخش چارک از توابع بندرلنگه هرمزگان را لرزاند.

منبع: ایرنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی