تیتر امروز

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟
آخر تیرماه منتظر شفاف‌سازی سرخابی باشید

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟

ورود دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به بورس حداقل این پیامد را داشت که این باشگاه‌ها باید گزارشی از عملکرد مالی خودشان را به  صورت شفاف به سازمان بورس ارائه دهند تا در معرض دید همگان قرار بگیرد.
پس از کرونا؛ رقابت
از بیماری‌های تازه وارد این روز‌ها چه می‌دانید؟

پس از کرونا؛ رقابت "وبا" و "تب کنگو" در مرگ و میر!

حالا که کرونا عقب نشینی کرده و دیگر توانی برای قدرت نمایی ندارد، شیوع دو بیماری "وبا"، "تب کنگو" و بالا رفتن آمار مبتلایان و مرگ و میر ناشی از ابتلا به این دو بیماری نگرانی جدیدی به جامعه تزریق...
از انتصاب داماد نماینده تا دخالت برای انتصاب اقوام!
دخالت سیدکریم حسینی و عبدالله ایزدپناه در مسائل اجرایی و انتصابات قومی:

از انتصاب داماد نماینده تا دخالت برای انتصاب اقوام!

گزارش‌ها و مستندات رسیده حاکی از دخالت چند نماینده مجلس خوزستانی، در امور اجرایی، انتصابات و فشار برای انتصاب اقوام خود در مراکز اجرایی استان خوزستان است.

چگونه پتروشیمی خوزستان از زیان انباشته خارج و به سود رسید

کد خبر: ۱۳۲۳۵۷
۱۴:۱۱ - ۰۲ تير ۱۴۰۱

چگونه پتروشیمی خوزستان از زیان انباشته خارج و به سود رسید

 

دیدارنیوز: صالح احمدی در مجمع عمومی سالیانه تشریح کرد:چگونه پتروشیمی خوزستان از زیان انباشته خارج و به سود رسید؟

 

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت پتروشیمی خوزستان منتهی به سال مالی اسفند  ۱۴۰۰، روز چهارشنبه اول تیر ۱۴۰۱ به ریاست محمد حسن فامیلی در ستاد گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی پتروشیمی خوزستان، در این نشست رضا صالح احمدی با اشاره به دلایل و ریشه‌های خروج شرکت پتروشیمی خوزستان از زیان انباشته و بازدهی مناسب در سال‌های اخیر، گفت: در سه سال گذشته ابتدا با تدوین چشم‌انداز و تعیین اهداف میان مدت، برنامه ریزی برای رسیدن به کسب سودآوری با تدوین استراتژی مناسب مشخص  شد.
مدیرعامل پتروشیمی خوزستان افزود: تحقق سود انباشته فعلی  ماحصل افزایش کیفیت و تنوع سبد محصولات است که این مهم در نتیجه اصلاح ساختار فرایندی سازمان و ایجاد  تفکری بهره‌ور میسر شده است.
صالح احمدی تاکید کرد: تنها راه حفظ سودآوری و خلق ثروت بیشتر برای سهامداران، سرمایه‌گذاری در طرح‌های تکمیل کننده زنجیره ارزش با استفاده از توانایی‌های فنی و مهندسی است.
وی در ادامه با تشریح دو طرح  سرمایه‌گذاری زود بازده تولید هاردنرهای اپوکسی و نیز تولید رزین‌های سنگین اعلام کرد که مطالعات امکان‌سنجی این دو طرح انجام و جهت تصمیم گیری به گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس ارجاع شده است.
صالح احمدی از سهامداران خواستار سرمایه‌گذاری در این دو طرح جهت تداوم مسیر توسعه پتروشیمی خوزستان شد و سهامداران نیز پس از مشورت به اجرای این دو طرح سرمایه گذاری، رای موافق دادند.
در این مجمع همچنین پس از قرائت گزارش حسابرس مستقل و بازرس قانونی، صورت‌های مالی سال مالی منتهی به اسفندماه ۱۴۰۰ با ۶۰۱.۶۴۷ میلیون ریال سود انباشته به  تصویب رسید و  با تداوم سودآوری این شرکت و خروج از زیان انباشته برای اولین بار بخشی از سود انباشته شرکت بین سهامداران تقسیم شد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی