تیتر امروز

پایان کاپیتانان!
شباهت‌ها و تفاوت‌های وریا و سید جلال

پایان کاپیتانان!

با توجه به اتفاقات اخیر در پیرامون دو باشگاه استقلال و پرسپولیس، به نظر می‌آید در بیست و دومین دوره لیگ برتر کاپیتان‌های قرمز و آبی یعنی سید جلال حسینی و وریا غفوری را نخواهیم دید.
باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند
لحظه به لحظه با مذاکرات هسته‌ای در دوحه

باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند

باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند و دور جدید مذاکرات هسته‌ای ایران و غرب وارد فاز عملیاتی تازه‌ای خواهد شد. دیدارنیوز به صورت برخط، مذاکرات مذکور را گزارش می‌کند.
پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟
آخر تیرماه منتظر شفاف‌سازی سرخابی باشید

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟

ورود دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به بورس حداقل این پیامد را داشت که این باشگاه‌ها باید گزارشی از عملکرد مالی خودشان را به  صورت شفاف به سازمان بورس ارائه دهند تا در معرض دید همگان قرار بگیرد.

مدارس سنگی و کپری، از آمار تا واقعیت

ابراز نگرانی دانش‌آموزان و فرهنگیان برای سال تحصیلی جدید در مدارس سنگی و کپری

کد خبر: ۱۳۲۳۲۵
۱۸:۱۸ - ۰۱ تير ۱۴۰۱

مدارس سنگی و کپری، از آمار تا واقعیت

 

به گزارش دیدارنیوز_خوزستان: چند سالی است وزرای آ.پ و مدیران‌کل و نوسازی مدارس استان خبر از برچیده شدن مدارس سنگی و کاری می‌دادند خبری که بیشتر جنبه تبلیغات داشت تا واقعیت.

نگاهی گذرا به مدارس سنگی وکپری که بیشتر در مناطق شمالی خوزستان و مسیرهای کوهستانی هستند متوجه خواهیم شد این آمار شعاری بیش نبوده و تعداد مدارس سنگی هنوز بالا است.

افکار عمومی همچنان منتظر پاسخ دقیق اداره‌کل نوسازی خوزستان است که این مدارس در خوزستان تا چه زمانی برچیده و این معضل ریشه کن خواهد شد.

اینکه مدام ساخت مدارس توسط خیرین مدرسه ساز که کار پسندیده‌ای است را جز عملکرد مدیر سازمان قرار دهیم کار شایسته‌ای نیست چرا که باید مشخص شود مدیرکل در این راستا چه اقدامی انجام داده و چه میزان توانسته اعتباراتی به این منظور کسب کند.

دانش آموزان و همکاران فرهنگی ما در این مدارس از نگرانی خود برای سال بازگشایی مدارس در سال جدید خبر می‌دهند و بافت فرسوده این مدارس را برای فضای آموزشی اصلا مناسب نمی‌دانند.

امید است؛ استاندار خوزستان هرچه سریعتر نسبت به این معضل در مدارس سنگی وکپری ورود کنند تا شاهد متروپل دیگر و ریزش این مدارس و اتفاقات تلخ در آینده نباشیم.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی