تیتر امروز

اختلاف طارمی و سردار آشکار شد!
چند نکته از بازی ایران و سنگال

اختلاف طارمی و سردار آشکار شد!

در روزی که مهدی طارمی به سردار آزمون ترجیح داده شد، سردار به عنوان یار تعویضی به زمین آمد و گل تساوی تیم ملی برابر سنگال را به ثمر رساند.
وزیری که به جای شطرنج، مار و پله بازی می‌کند!
گزارش دیدار از نگاه ضرغامی به صنعت گردشگری در روز جهانی آن

وزیری که به جای شطرنج، مار و پله بازی می‌کند!

دیروز روز جهانی گردشگری بود و تنها جمله مهم عزت الله ضرغامی در این روز این بود که در بازی "مار و پله" همیشه بازنده است، بازی‌ای که "ایران هراسی" نقش ثابت روی تاس او است.
پیگیری پرونده مهسا امینی در کمیسیون شوراها/ ویس کرمی: بررسی پرونده زمان‌بر است
گشت ارشاد بله یا خیر؟ (۵)

پیگیری پرونده مهسا امینی در کمیسیون شوراها/ ویس کرمی: بررسی پرونده زمان‌بر است

در حالیکه ویس‌کرمی نماینده لرستان در گفتگو با دیدارنیوز رسیدگی به پرونده مهسا امینی را زمان‌بر می‌داند، آصفری، نایب رئیس کمیسیون شورا‌ها در مجلس می‌گوید: گزارش نهایی امینی ظرف سه هفته آینده به...

مراسم معارفه سرمربی جدید استقلال؛ ساپینتو استارت زد +عکس

مراسم معارفه ریکاردو ساپینتو، سرمربی جدید و پرتغالی تیم استقلال دقایقی پیش در هتل اسپیناس تهران برگزار شد تا این مربی رسما جانشین فرهاد مجیدی شود.

کد خبر: ۱۳۲۳۱۷
۱۷:۰۸ - ۰۱ تير ۱۴۰۱

مراسم معارفه سرمربی جدید استقلال؛ ساپینتو استارت زد +عکس

دیدارنیوز: مراسم معارفه ریکاردو ساپینتو سرمربی پرتغالی تیم استقلال دقایقی پیش در هتل اسپیناس با حضور بیش از ۳۰ رسانه مکتوب و مجازی برگزار شد.

ریکاردو ساپینتو که پس از توافق با باشگاه استقلال شب گذشته به ایران آمده بود، مراسم معارفه‌اش عصر امروز (چهارشنبه) با حضور اصحاب رسانه و مصطفی آجورلو در هتل اسپیناس برگزار شد.

تصاویری از مراسم معارفه ریکاردو ساپینتو سرمربی جدید تیم فوتبال استقلال که با حضور جمع کثیری از اهالی رسانه، اعضای هیات مدیره و برخی از پیشکسوتان استقلال برگزار شد را در ادامه مشاهده می‌کنید.

به این ترتیب، پس از خروج ناگهانی فرهاد مجیدی از استقلال، ساپینتو نیمکت قهرمان لیگ برتر را هدایت خواهد کرد.

مراسم معارفه سرمربی جدید استقلال؛ ساپینتو استارت زد +عکسمراسم معارفه سرمربی جدید استقلال؛ ساپینتو استارت زد +عکسمراسم معارفه سرمربی جدید استقلال؛ ساپینتو استارت زد +عکسمراسم معارفه سرمربی جدید استقلال؛ ساپینتو استارت زد +عکس

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی