تیتر امروز

اختلاف طارمی و سردار آشکار شد!
چند نکته از بازی ایران و سنگال

اختلاف طارمی و سردار آشکار شد!

در روزی که مهدی طارمی به سردار آزمون ترجیح داده شد، سردار به عنوان یار تعویضی به زمین آمد و گل تساوی تیم ملی برابر سنگال را به ثمر رساند.
وزیری که به جای شطرنج، مار و پله بازی می‌کند!
گزارش دیدار از نگاه ضرغامی به صنعت گردشگری در روز جهانی آن

وزیری که به جای شطرنج، مار و پله بازی می‌کند!

دیروز روز جهانی گردشگری بود و تنها جمله مهم عزت الله ضرغامی در این روز این بود که در بازی "مار و پله" همیشه بازنده است، بازی‌ای که "ایران هراسی" نقش ثابت روی تاس او است.
پیگیری پرونده مهسا امینی در کمیسیون شوراها/ ویس کرمی: بررسی پرونده زمان‌بر است
گشت ارشاد بله یا خیر؟ (۵)

پیگیری پرونده مهسا امینی در کمیسیون شوراها/ ویس کرمی: بررسی پرونده زمان‌بر است

در حالیکه ویس‌کرمی نماینده لرستان در گفتگو با دیدارنیوز رسیدگی به پرونده مهسا امینی را زمان‌بر می‌داند، آصفری، نایب رئیس کمیسیون شورا‌ها در مجلس می‌گوید: گزارش نهایی امینی ظرف سه هفته آینده به...

۴۱ مورد ابتلا به «آبله میمونی» در نیجریه

مقامات بهداشتی نیجریه اعلام کردند تعداد موارد ابتلا به بیماری آبله میمونی در این کشور به ۴۱ نفر رسیده است در حالی که ویروس عامل این بیماری، هیچ گونه شواهدی مبنی بر تغییر روش‌های انتقال آن یا تغییر در علائم، مشخصات و واگیری را در مقایسه با موارد گزارش شده ابتلا به این بیماری در سایر کشور‌ها نشان نداده است.

کد خبر: ۱۳۲۲۰۰
۱۱:۳۹ - ۳۱ خرداد ۱۴۰۱

۴۱ مورد ابتلا به «آبله میمونی» در نیجریه

دیدارنیوز: بر اساس آخرین اطلاعاتی که "مرکز کنترل بیماری نیجریه" روز گذشته (دوشنبه) منتشر کرد، تعداد موارد تایید شده ابتلا به بیماری آبله میمونی در این کشور تا روز یکشنبه به ۴۱ تن افزایش یافته است.

یکی از مقامات بهداشتی این کشور در این باره گفت: در میان این ۴۱ مورد گزارش شده از ابتلا به آبله میمونی، ویروس عامل این بیماری هیچ گونه شواهدی مبنی بر تغییر روش‌های انتقال آن یا تغییر در علائم، مشخصات و واگیری را در مقایسه با موارد گزارش شده ابتلا به این بیماری در سایر کشور‌ها نشان نداده است.

این مقام بهداشتی نیجریه همچنین افزود: کار ما برای نظارت بر شیوع این بیماری همچنان ادامه دارد.

به گزارش شینهوا، آبله میمونی یک بیماری مشترک بین انسان و حیوان است که ممکن است باعث ایجاد عفونت در انسان شود. این بیماری معمولاً در مناطق جنگلی مرکز و غرب آفریقا وجود دارد، اما از ماه گذشته میلادی (مه) به طور فزاینده‌ای در کشور‌های غیر بومی نیز شناسایی شده است.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی