تیتر امروز

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟
آخر تیرماه منتظر شفاف‌سازی سرخابی باشید

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟

ورود دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به بورس حداقل این پیامد را داشت که این باشگاه‌ها باید گزارشی از عملکرد مالی خودشان را به  صورت شفاف به سازمان بورس ارائه دهند تا در معرض دید همگان قرار بگیرد.
پس از کرونا؛ رقابت
از بیماری‌های تازه وارد این روز‌ها چه می‌دانید؟

پس از کرونا؛ رقابت "وبا" و "تب کنگو" در مرگ و میر!

حالا که کرونا عقب نشینی کرده و دیگر توانی برای قدرت نمایی ندارد، شیوع دو بیماری "وبا"، "تب کنگو" و بالا رفتن آمار مبتلایان و مرگ و میر ناشی از ابتلا به این دو بیماری نگرانی جدیدی به جامعه تزریق...
از انتصاب داماد نماینده تا دخالت برای انتصاب اقوام!
دخالت سیدکریم حسینی و عبدالله ایزدپناه در مسائل اجرایی و انتصابات قومی:

از انتصاب داماد نماینده تا دخالت برای انتصاب اقوام!

گزارش‌ها و مستندات رسیده حاکی از دخالت چند نماینده مجلس خوزستانی، در امور اجرایی، انتصابات و فشار برای انتصاب اقوام خود در مراکز اجرایی استان خوزستان است.

۴۱ مورد ابتلا به «آبله میمونی» در نیجریه

مقامات بهداشتی نیجریه اعلام کردند تعداد موارد ابتلا به بیماری آبله میمونی در این کشور به ۴۱ نفر رسیده است در حالی که ویروس عامل این بیماری، هیچ گونه شواهدی مبنی بر تغییر روش‌های انتقال آن یا تغییر در علائم، مشخصات و واگیری را در مقایسه با موارد گزارش شده ابتلا به این بیماری در سایر کشور‌ها نشان نداده است.

کد خبر: ۱۳۲۲۰۰
۱۱:۳۹ - ۳۱ خرداد ۱۴۰۱

۴۱ مورد ابتلا به «آبله میمونی» در نیجریه

دیدارنیوز: بر اساس آخرین اطلاعاتی که "مرکز کنترل بیماری نیجریه" روز گذشته (دوشنبه) منتشر کرد، تعداد موارد تایید شده ابتلا به بیماری آبله میمونی در این کشور تا روز یکشنبه به ۴۱ تن افزایش یافته است.

یکی از مقامات بهداشتی این کشور در این باره گفت: در میان این ۴۱ مورد گزارش شده از ابتلا به آبله میمونی، ویروس عامل این بیماری هیچ گونه شواهدی مبنی بر تغییر روش‌های انتقال آن یا تغییر در علائم، مشخصات و واگیری را در مقایسه با موارد گزارش شده ابتلا به این بیماری در سایر کشور‌ها نشان نداده است.

این مقام بهداشتی نیجریه همچنین افزود: کار ما برای نظارت بر شیوع این بیماری همچنان ادامه دارد.

به گزارش شینهوا، آبله میمونی یک بیماری مشترک بین انسان و حیوان است که ممکن است باعث ایجاد عفونت در انسان شود. این بیماری معمولاً در مناطق جنگلی مرکز و غرب آفریقا وجود دارد، اما از ماه گذشته میلادی (مه) به طور فزاینده‌ای در کشور‌های غیر بومی نیز شناسایی شده است.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی