تیتر امروز

دکتر منتظر قائم: حجاب اجباری، اصل حجاب را زیر سوال برد/ خاموشی تامل برانگیز قشر خاموش! +ویدیو
گفتگوی هشتم دیدار در برنامه "اصل ۲۷" با یک استاد ارتباطات و جامعه شناس/ بخش اول

دکتر منتظر قائم: حجاب اجباری، اصل حجاب را زیر سوال برد/ خاموشی تامل برانگیز قشر خاموش! +ویدیو

حوادث اخیر بهانه‌ای شد تا دیدار در سلسله گفتگو‌هایی با جامعه شناسان و استادان دانشگاه در قالب برنامه‌ای به نام "اصل ۲۷" این اتفاقات را واکاوی و راه حل‌هایی برای برون رفت از آن بیابد؛ هشتمین میهمان...
گفتگوی علی رودگرنژاد با دکتر محمد رضا قدوسی
میزبان کارآفرینان در برنامه هفت ستاره‌ها (۷)

گفتگوی علی رودگرنژاد با دکتر محمد رضا قدوسی

در هفتمین قسمت از برنامه تازه دیدارنیوز به نام «هفت ستاره‌ها»، گفتگوی علی رودگرنژاد را با دکتر محمد رضا قدوسی خواهید دید. دکتر قدوسی مدیر عامل  شرکت خطرپذیران نوین آفرینش است.
با کاهش تحریم نفتی آمریکا، آیا ونزوئلا در حال بازگشت به شرایط عادی است؟
از چشم جهان (۶۴)

با کاهش تحریم نفتی آمریکا، آیا ونزوئلا در حال بازگشت به شرایط عادی است؟

با اقدام اخیر آمریکا در کاهش تحریم‌های نفتی ونزوئلا، چه آینده‌ای برای این کشور در عرصه‌های مختلف انرژی و بین‌المللی می‌توان متصور شد؟ یک اندیشکده آمریکایی نظر سه کارشناس برجسته خود را در این...

اقدام انسان‌ دوستانه روزنامه‌نگار «روس»؛ فروش جایزه صلح نوبل به نفع کودکان اوکراینی

یک روزنامه‌نگار مشهور روسی و منتقد دولت ولادیمیر پوتین، قصد دارد جایزه صلح نوبل خود را به منظور کمک به کودکان آواره در جنگ اوکراین به حراج بگذارد.

کد خبر: ۱۳۲۱۵۲
۱۸:۵۱ - ۳۰ خرداد ۱۴۰۱

اقدام جالب روزنامه‌نگار «روس»؛ فروش جایزه صلح نوبل به نفع کودکان اوکراینی

دیدارنیوز: دیمیتری موراتوف، سردبیر یکی از مشهورترین روزنامه‌های روسی‌زبان منتقد دولت روسیه به نام نوایا گازتا، جایزه صلح نوبل خود را به منظورکمک به کودکان آواره در جنگ اوکراین به حراج می‌گذارد.

همزمان با حمله نظامی روسیه به اوکراین، اکثر روزنامه‌های منتقد روسی تعطیل شده و یا وب‌سایت‌های آن‌ها مسدود شده‌اند. نوایا گازتا از آخرین روزنامه‌های منتقد دولت پوتین بود که هم‌زمان با جرم انگاری از پوشش انتقادی اخبار جنگ اوکراین؛ سردبیر آن اعلام کرد که در مدت جنگ فعالیت این روزنامه را به حال تعلیق در آورده است.

موراتوف در اکتبر گذشته جایزه صلح نوبل را دریافت کرد. او بعداً اعلام کرد که مبلغ ۵۰۰ هزار دلار جایزه خود را صرف امور خیریه خواهد کرد تا به کودکان پناهنده فرصتی برای آینده بدهد.

روز دوشنبه مصادف با روز جهانی پناهندگان، آقای موراتوف اعلام کرد که مدال طلای ۲۳ عیار نوبل خود را در نیویورک به حراج می‌رساند. او تمام عواید این فروش را برای کمک به کودکان پناهنده اوکراینی به یونیسف اختصاص اهدا خواهد کرد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی