تیتر امروز

پایان کاپیتانان!
شباهت‌ها و تفاوت‌های وریا و سید جلال

پایان کاپیتانان!

با توجه به اتفاقات اخیر در پیرامون دو باشگاه استقلال و پرسپولیس، به نظر می‌آید در بیست و دومین دوره لیگ برتر کاپیتان‌های قرمز و آبی یعنی سید جلال حسینی و وریا غفوری را نخواهیم دید.
باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند
لحظه به لحظه با مذاکرات هسته‌ای در دوحه

باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند

باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند و دور جدید مذاکرات هسته‌ای ایران و غرب وارد فاز عملیاتی تازه‌ای خواهد شد. دیدارنیوز به صورت برخط، مذاکرات مذکور را گزارش می‌کند.
پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟
آخر تیرماه منتظر شفاف‌سازی سرخابی باشید

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟

ورود دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به بورس حداقل این پیامد را داشت که این باشگاه‌ها باید گزارشی از عملکرد مالی خودشان را به  صورت شفاف به سازمان بورس ارائه دهند تا در معرض دید همگان قرار بگیرد.

اقدام انسان‌ دوستانه روزنامه‌نگار «روس»؛ فروش جایزه صلح نوبل به نفع کودکان اوکراینی

یک روزنامه‌نگار مشهور روسی و منتقد دولت ولادیمیر پوتین، قصد دارد جایزه صلح نوبل خود را به منظور کمک به کودکان آواره در جنگ اوکراین به حراج بگذارد.

کد خبر: ۱۳۲۱۵۲
۱۸:۵۱ - ۳۰ خرداد ۱۴۰۱

اقدام جالب روزنامه‌نگار «روس»؛ فروش جایزه صلح نوبل به نفع کودکان اوکراینی

دیدارنیوز: دیمیتری موراتوف، سردبیر یکی از مشهورترین روزنامه‌های روسی‌زبان منتقد دولت روسیه به نام نوایا گازتا، جایزه صلح نوبل خود را به منظورکمک به کودکان آواره در جنگ اوکراین به حراج می‌گذارد.

همزمان با حمله نظامی روسیه به اوکراین، اکثر روزنامه‌های منتقد روسی تعطیل شده و یا وب‌سایت‌های آن‌ها مسدود شده‌اند. نوایا گازتا از آخرین روزنامه‌های منتقد دولت پوتین بود که هم‌زمان با جرم انگاری از پوشش انتقادی اخبار جنگ اوکراین؛ سردبیر آن اعلام کرد که در مدت جنگ فعالیت این روزنامه را به حال تعلیق در آورده است.

موراتوف در اکتبر گذشته جایزه صلح نوبل را دریافت کرد. او بعداً اعلام کرد که مبلغ ۵۰۰ هزار دلار جایزه خود را صرف امور خیریه خواهد کرد تا به کودکان پناهنده فرصتی برای آینده بدهد.

روز دوشنبه مصادف با روز جهانی پناهندگان، آقای موراتوف اعلام کرد که مدال طلای ۲۳ عیار نوبل خود را در نیویورک به حراج می‌رساند. او تمام عواید این فروش را برای کمک به کودکان پناهنده اوکراینی به یونیسف اختصاص اهدا خواهد کرد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی