تیتر امروز

بازگشت کووید ۱۹؛ از سقوط تا صعود راهی نیست!
هشدار وزارت بهداشت درباره بالا رفتن آمار مبتلایان کرونا

بازگشت کووید ۱۹؛ از سقوط تا صعود راهی نیست!

به گفته دبیرکل سازمان بهداشت جهانی ایران وضعیت خوبی در مواجهه با کرونا دارد، اما وزارت بهداشت هشدار داده که در چند روز اخیر آمار ابتلا به کووید ۱۹ بالا رفته است.
گردشگری وارداتی قربانی ارز صادراتی!
وقتی زور وزارت میراث فرهنگی به سازمان هواپیمایی نمی‌رسد

گردشگری وارداتی قربانی ارز صادراتی!

زمانی که عزت‌الله ضرغامی مشغول گردش در منطقه آزاد اروند در هفته گذشته بود، سازمان هواپیمایی کشور تصمیم گرفت نرخ بلیت گردشگران غیر ایرانی را با دلار محاسبه کند؛ موضوعی که واردات گردشگر را تضعیف...
پایان کاپیتانان!
شباهت‌ها و تفاوت‌های وریا و سید جلال

پایان کاپیتانان!

با توجه به اتفاقات اخیر در پیرامون دو باشگاه استقلال و پرسپولیس، به نظر می‌آید در بیست و دومین دوره لیگ برتر کاپیتان‌های قرمز و آبی یعنی سید جلال حسینی و وریا غفوری را نخواهیم دید.
در واکنش به گزارش حقوق‌بشری گوترش مطرح شد

غریب‌آبادی: تکرار ادعا‌های بی‌سند علیه ایران، اعتبار سازمان ملل را خدشه‌دار می‌کند

کاظم غریب‌آبادی، دبیر ستاد حقوق بشر در واکنش به گزارش حقوق‌بشری گوترش گفت: کپی و پیست کردن ادعا‌های بی‌اساس و سرهم‌بندی شده توسط جاوید رحمان، گزارشگر به اصطلاح ویژه وضعیت حقوق‌بشر در ایران، اعتبار سازمان ملل را خدشه‌دار می‌کند.

کد خبر: ۱۳۱۹۷۹
۱۹:۴۲ - ۲۸ خرداد ۱۴۰۱

غریب‌آبادی: تکرار ادعا‌های بی‌سند علیه ایران، اعتبار سازمان ملل را خدشه‌دار می‌کند

دیدارنیوز: معاون امور بین‌الملل قوه قضائیه و دبیر ستاد حقوق بشر تاکید کرد: تکرار ادعا‌های بی‌سند و مدرک علیه ایران، اعتبار سازمان ملل را خدشه‌دار می‌کند.

کاظم غریب‌آبادی در واکنش به گزارش دبیرکل سازمان ملل از وضعیت حقوق بشر ایران، در حساب کاربری خود در توییتر نوشت: نیم‌نگاهی به گزارش دبیرکل که کمتر از یک درصد از نظرات ایران در آن لحاظ شده، کافی است تا ادعای وی درخصوص اینکه این گزارش حاوی اطلاعات ارائه شده از سوی دولت ایران نیز است، رد شود.

وی ادامه داد: کپی و پیست کردن ادعا‌های بی‌اساس و سرهم‌بندی شده توسط جاوید رحمان، گزارشگر به اصطلاح ویژه وضعیت حقوق‌بشر در ایران، اعتبار سازمان ملل را خدشه‌دار می‌کند.

دبیرکل سازمان ملل متحد در گزارش تازه‌ای درباره وضعیت حقوق بشر در ایران، ادعا‌های متعددی را علیه ایران مطرح کرده است.

منبع: ایلنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی