تیتر امروز

آقای رئیسی با شجاعت مرگ برجام را اعلام کند!
دیپلماسی ایران؛ باقری‌کنی در روسیه، امیرعبداللهیان در سوریه!

آقای رئیسی با شجاعت مرگ برجام را اعلام کند!

همه راه‌ها از نظر دولت سیزدهم به شرق و به خصوص به مسکو ختم می‌شود به گونه‌ای که پس از شکست مذاکرات دوحه، روبوسی عاشقانه رئیسی و پوتین و سفر باقری کنی به روسیه موید این تحلیل است.
نگاه منفی رسانه‌های ایران به ترکیه، همسایه نزدیک بهتر از برادر دور
از سعدآباد تا توپکاپی (۵۷) + فایل صوتی

نگاه منفی رسانه‌های ایران به ترکیه، همسایه نزدیک بهتر از برادر دور

سفر وزیر خارجه ایران به ترکیه در روزهای اخیر گر چه در سکوت نسبی خبری انجام شد اما به زعم عده‌ای دستور مشخصی نداشت و برخی نیز آن را بی‌ارتباط به مذاکرات هسته‌ای تلقی کردند.

درخواست بازنگری در ایجاد بخش‌های تابعه شهرستان جویم

گروهی از مردم بخش جویم شهرستان لارستان با راه‌اندازی کارزاری از رئیس دولت و وزیر کشور خواسته‌اند در ایجاد بخش‌های تابعه شهرستان جویم بازنگری کنند.

کد خبر: ۱۳۱۹۵۱
۱۵:۱۰ - ۲۸ خرداد ۱۴۰۱

 

درخواست بازنگری در ایجاد بخش‌های تابعه شهرستان جویم

دیدارنیوز: گروهی از مردم بخش جویم شهرستان لارستان با راه‌اندازی کارزاری از رئیس دولت و وزیر کشور خواسته‌اند در ایجاد بخش‌های تابعه شهرستان جویم بازنگری کنند.

در متن این کارزار که تا امروز بیش از ۵ هزار نفر آن را امضا کرده‌اند، آمده است:

«احتراماً در بحث ارتقای بخش جویم شهرستان لارستان به شهرستان و تصویب در هیئت دولت و ایجاد بخش‌های تابعه متأسفانه به‌خوبی شاخص‌ها و مزیت‌های موجود دیده نشده و این موضوع باعث نگرانی و ناراحتی معتمدین، فرهنگیان، خیرین و جوانان بخش عمده‌ای از اهالی (با ائتلاف چندین روستا) و به‌ویژه روستای کاریان و روستا‌های مجاور شده است.

این روستا طی عمر ۴۰ ساله انقلاب همیشه در صحنه بوده و پشتیبان جمهوری اسلامی بوده است. از حضور در تمام انتخابات‌ها و حمایت مالی و جانی از انقلاب و جبهه‌های جنگ تحمیلی گرفته (با تقدیم ۵ شهید و چندین جانباز و رزمنده) تا ایجاد زیر ساخت‌های مهم منجمله هزینه کرد بالغ بر هفتصد میلیارد ریال با ساخت مجموعه بزرگ ورزشی، آتش نشانی، اورژانس، راه مواصلاتی و کریدور عسلویه به کرمان که از کاریان می‌گذرد، ساختمان پاسگاه انتظامی، وجود پایگاه مقاومت بسیج و اهداء و واگذاری چندین زمین جهت ساخت ادارات.

نکته دیگری که بسیارحائز اهمیت می‌باشد الحاق روستای احمدمحمودی و چغان به بخش مرکزی است که به علت بعد مسافت و دور بودن از بخش مرکزی و گذشتن از بخش بنارویه برای رسیدن به مرکز، که این موضوع نیز باعث ناراحتی و دل نگرانی اهالی شده است.

چنانچه به این موارد اهمیت داده نشود باعث دلسردی خیرین و معتمدین محلی که همیشه حامی دولت‌های جمهوری اسلامی بوده خواهد شد که مسئولیت عواقب آن متوجه مسئولین مربوطه خواهد بود؛ لذا استدعا داریم نسبت به توقف این امر و بازنگری در شاخص‌های موجود و ایجاد بخشی متعادل که رضایت همه این روستا‌ها را در پی داشته باشد، و قرار گرفتن ادارات بخش در محل چهار راه که حد وسط این روستاهاست، دستورات مقتضی مبذول فرمایید.»

این کارزار تا تاریخ ۲ مرداد ۱۴۰۱ در آدرس اینترنتی (https://www.karzar.net/۴۲۶۳۴) در حال جمع‌آوری امضاست.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی