تیتر امروز

آقای رئیسی با شجاعت مرگ برجام را اعلام کند!
دیپلماسی ایران؛ باقری‌کنی در روسیه، امیرعبداللهیان در سوریه!

آقای رئیسی با شجاعت مرگ برجام را اعلام کند!

همه راه‌ها از نظر دولت سیزدهم به شرق و به خصوص به مسکو ختم می‌شود به گونه‌ای که پس از شکست مذاکرات دوحه، روبوسی عاشقانه رئیسی و پوتین و سفر باقری کنی به روسیه موید این تحلیل است.
نگاه منفی رسانه‌های ایران به ترکیه، همسایه نزدیک بهتر از برادر دور
از سعدآباد تا توپکاپی (۵۷) + فایل صوتی

نگاه منفی رسانه‌های ایران به ترکیه، همسایه نزدیک بهتر از برادر دور

سفر وزیر خارجه ایران به ترکیه در روزهای اخیر گر چه در سکوت نسبی خبری انجام شد اما به زعم عده‌ای دستور مشخصی نداشت و برخی نیز آن را بی‌ارتباط به مذاکرات هسته‌ای تلقی کردند.

رونمایی از خرید جدید پرسپولیس؛ یک سپاهانی در قلب دفاع!

گئورگی ولسیانی مدافع پیشین تیم سپاهان مدنظر کادر فنی پرسپولیس قرار دارد و حتی طرفین مذاکراتی هم انجام دادند که این مذاکرات به صورت مثبت پیشرفته است. در صورتی که همه چیز مطابق برنامه پیش برود، باشگاه پرسپولیس به احتمال فراوان امروز از مدافع جدید خود رونمایی خواهد کرد.

کد خبر: ۱۳۱۹۱۶
۱۰:۴۵ - ۲۸ خرداد ۱۴۰۱

رونمایی از خرید جدید پرسپولیس؛ یک سپاهانی در قلب دفاع!

دیدارنیوز: باشگاه پرسپولیس به احتمال فراوان امروز از یکی دیگر از بازیکنان جدید خود رونمایی خواهد کرد.

کادر فنی پرسپولیس با جذب مرتضی پورعلی‌گنجی نشان داد که در فصل نقل و انتقالات به دنبال ترمیم خط دفاعی تیم خود است و حالا سرخ‌پوشان به دنبال جذب دومین مدافع وسط هستند.

گئورگی ولسیانی مدافع پیشین تیم سپاهان مدنظر کادر فنی پرسپولیس قرار دارد و حتی طرفین مذاکراتی هم انجام دادند که این مذاکرات به صورت مثبت پیشرفته است.

در همین خصوص باشگاه پرسپولیس هفته گذشته پیش‌قرارداد این بازیکن را برای این بازیکن که این روز‌ها در کشورش گرجستان حضور دارد، ارسال کرد و گفته می‌شود که این بازیکن پیش‌قرارداد خود را امضا کرده است.

در صورتی که همه چیز مطابق برنامه پیش برود، باشگاه پرسپولیس به احتمال فراوان امروز از مدافع جدید خود رونمایی خواهد کرد. ولسیانی از مدافعان اصلی تیم سپاهان در فصل گذشته بود و حالا حضور او در پرسپولیس شاید خیال کادر فنی این تیم را در مورد پست دفاع وسط راحت کند.

منبع: فارس
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی