تیتر امروز

آقای رئیسی با شجاعت مرگ برجام را اعلام کند!
دیپلماسی ایران؛ باقری‌کنی در روسیه، امیرعبداللهیان در سوریه!

آقای رئیسی با شجاعت مرگ برجام را اعلام کند!

همه راه‌ها از نظر دولت سیزدهم به شرق و به خصوص به مسکو ختم می‌شود به گونه‌ای که پس از شکست مذاکرات دوحه، روبوسی عاشقانه رئیسی و پوتین و سفر باقری کنی به روسیه موید این تحلیل است.
نگاه منفی رسانه‌های ایران به ترکیه، همسایه نزدیک بهتر از برادر دور
از سعدآباد تا توپکاپی (۵۷) + فایل صوتی

نگاه منفی رسانه‌های ایران به ترکیه، همسایه نزدیک بهتر از برادر دور

سفر وزیر خارجه ایران به ترکیه در روزهای اخیر گر چه در سکوت نسبی خبری انجام شد اما به زعم عده‌ای دستور مشخصی نداشت و برخی نیز آن را بی‌ارتباط به مذاکرات هسته‌ای تلقی کردند.

درخواست امارات از ایران؛ با آژانس انرژی اتمی همکاری کنید

«حمد الکعبی» نماینده امارات در آژانس بین‌المللی انرژی اتمی، خواستار همکاری ایران با دیده‌بان هسته‌ای سازمان ملل متحد شد. شورای حکام آژانس بین‌المللی انرژی اتمی، ۱۰ روز قبل قطعنامه ضد ایرانی که مدعی عدم همکاری ایران با آژانس است را تصویب کرد.

کد خبر: ۱۳۱۸۸۹
۰۸:۴۲ - ۲۸ خرداد ۱۴۰۱

درخواست امارات از ایران؛ با آژانس انرژی اتمی همکاری کنید

دیدارنیوز: نماینده امارات در آژانس بین‌المللی انرژی اتمی، خواستار همکاری ایران با دیده‌بان هسته‌ای سازمان ملل متحد شد.

به نقل از رویترز، «حمد الکعبی» نماینده امارات در آژانس بین‌المللی انرژی اتمی، خواستار همکاری ایران با دیده‌بان هسته‌ای سازمان ملل متحد شد.

وی گفت که امارات امیدوار است که ایران با آژانس بین‌المللی انرژی اتمی همکاری کرده و به جامعه بین‌المللی و کشور‌های منطقه درباره برنامه هسته‌ای خود اطمینان‌بخشی کند.

شورای حکام آژانس بین‌المللی انرژی اتمی، ۱۰ روز قبل قطعنامه ضد ایرانی که مدعی عدم همکاری ایران با آژانس است را تصویب کرد.

این قطعنامه با مخالفت چین و روسیه رو‌به‌رو شد، کشور‌های هند، پاکستان و لیبی به آن رای ممتنع داده و ۳۰ کشور نیز از آن حمایت کردند.

این قطعنامه ضدایرانی پیش از این توسط سه کشور اروپایی عضو برجام و آمریکا به شورای حکام ارائه شده بود.

تروئیکای اروپا با تکرار برخی ادعا‌ها درباره ماهیت برنامه هسته‌ای ایران، طی بیانیه‌ای به شورای حکام آژانس بین‌المللی انرژی اتمی اعلام کرده‌اند که پیشرفت ابعاد این فعالیت‌ها، احیای برجام را با مانع رو‌به‌رو می‌کند.

منبع: ایلنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی