تیتر امروز

گردشگری وارداتی قربانی ارز صادراتی!
وقتی زور وزارت میراث فرهنگی به سازمان هواپیمایی نمی‌رسد

گردشگری وارداتی قربانی ارز صادراتی!

زمانی که عزت‌الله ضرغامی مشغول گردش در منطقه آزاد اروند در هفته گذشته بود، سازمان هواپیمایی کشور تصمیم گرفت نرخ بلیت گردشگران غیر ایرانی را با دلار محاسبه کند؛ موضوعی که واردات گردشگر را تضعیف...
پایان کاپیتانان!
شباهت‌ها و تفاوت‌های وریا و سید جلال

پایان کاپیتانان!

با توجه به اتفاقات اخیر در پیرامون دو باشگاه استقلال و پرسپولیس، به نظر می‌آید در بیست و دومین دوره لیگ برتر کاپیتان‌های قرمز و آبی یعنی سید جلال حسینی و وریا غفوری را نخواهیم دید.
باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند
لحظه به لحظه با مذاکرات هسته‌ای در دوحه

باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند

باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند و دور جدید مذاکرات هسته‌ای ایران و غرب وارد فاز عملیاتی تازه‌ای خواهد شد. دیدارنیوز به صورت برخط، مذاکرات مذکور را گزارش می‌کند.
در مشهد مشخص شد

ترکیب اعضای هیات مدیره جدید مجمع خیرین کشور

"مجمع خیرین کشور" ترکیب اعضای هیات مدیره جدید خود را پس از نشست مجمع عمومی و برگزاری انتخابات در مشهد مقدس، شناخت.

کد خبر: ۱۳۱۸۷۲
۱۲:۱۰ - ۲۷ خرداد ۱۴۰۱

 

ترکیب اعضای هیات مدیره جدید مجمع خیرین کشور

 

دیدارنیوز: ۲۵ و ۲۶ خردادماه ۱۴۰۱ چهارمین مجمع عمومی خیرین کشور و یازدهمین نشست فصلی مجمع خیرین کشور با حضور هیات رییسه، اعضای شورای مرکزی، هیات امنا، هیئت مدیره کشوری، مدیران شعب استان‌ها و مدیران هلال احمر استان‌ها و مسئولان کشوری و شخصیت‌های حقیقی و حقوقی امر خیر و نیکوکاری در مشهد مقدس برگزار شد.

روز اول نشست به میزبانی چهره‌ی ماندگار و ممتاز علمی کشور دکتر مصلی نژاد در بنیاد فرهنگی مصلی نژاد مشهد با حضور اعصای شورای مرکزی، هیات امنا و مسئولان برگزار شد.

روز دوم نشست که در سالن همایش‌های هتل هما برگزار شد، عباسی رییس سازمان امور اجتماعی کشور و معاون وزیر کشور، علی احمدی، فرشیدی و مظفر، وزرای پیشین آموزش و پرورش، پورمحمدی، وزیر پیشین دادگستری، سلیمی رییس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر کشور، روح‌الامینی و سنگدوینی نمایندگان مجلس شورای اسلامی و جمعی دیگری از مقامات کشوری و جمع کثیری از خیرین کشوری بنام در حوزه.‌های گوناگونِ خیرورزی و کاهش آسیب‌های اجتماعی حضور داشتند.

در روز دوم مجمع عمومی پیش از برگزاری انتخابات دوره‌ی جدید هیات مدیره مجمع خیرین کشور دکتر عباسی، رییس سازمان امور اجتماعی کشور و معاون وزیر، دکتر علی احمدی، دکتر فرشیدی و دکتر مظفر وزرای پیشین آموزش و پرورش، پورمحمدی وزیر پیشین دادگستری و همچنین دکتر مظفر عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام،  سنگدوینی نماینده مجلس شورای اسلامی و رییس فراکسیون خیرین مجلس شورای اسلامی در باب جایگاه و نقش خیرین و مجمع خیرین کشور و شعبه‌های ۱۲ گانه‌ی استانی مجمع و لزوم گسترش آن‌ها به تمامی استان‌های کشور سخنرانی کردند.

در ادامه نمایندگان شعب استانی باقیمانده مجمع خیرین کشور و اعصایی که در روز نخست فرصت سخنرانی و ارائه گزارش نیافتند گزارش خود را برای حضار ارائه کردند.

لازم به ذکر است در روز نخست علاوه بر سخنرانی دکتر مصلی نژاد، خیر و چهره ماندگار امور خیر کشور، دکتر روح الامینی، نماینده مجلس شورای اسلامی، و دیگر خیرین، گزارش کامل دکتر ریاضی با نگاه ویژه بر بحران سالمندی و اهمیت پروزه‌های بانک زمان و نذر تخصص که مورد توجه ویژه‌ی رییس هیات مدیره مجمع و اعضای هیئت مدیره است ارائه شد.

مجمع خیرین کشور در راستای تحقق پروژه‌های فوق الذکر تفاهم نامه‌های جداگانه‌ای را با وزیر آموزش و پرورش و رییس سازمان نظام پزشکی استان تهران منعقد کرده است که مراحل مختلف آن در حال اجراست.

 

ترکیب اعضای هیات مدیره جدید مجمع خیرین کشور

در پایان روز دوم با تشکیل هیات رییسه قانونی و اعلام قانونیِ نامزدی اعضا برای عضویت در جایگاه هیات مدیره و بازرسین مجمع خیرین کشور با حضور اعضای شورای مرکزی، انتخابات کشوری هیئت مدیره مجمع خیرین کشور برگزار شد و پس از شمارش آرا، افراد ذیل با کسب بالاترین آرای ماخوذه به عنوان اعضای اصلی هیئت مدیره مجمع خیرین کشور در دوره‌ی جدید انتخاب شدند.

۱. حبیب الله بور بور
۲. حمید رضا شاه حسینی
۳. حسین بدخشان
۴. علی روحی
۵. محسن ولیئی
۶. محمد حسن خداوردی
۷. محمد رضا کارگری
۸. عیسی فرهادی
۹. اشکان تقی پور

همچنین محمد جواد آل احمد و مجتبی رحماندوست به عنوان اعصای علی البدل هیئت مدیره و نادر ریاحی و علی نقی تنعمی به عنوان بازرس اصلی و پرویز زارعی به عنوان بازرس علی البدل انتخاب شدند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی