تیتر امروز

پایان کاپیتانان!
شباهت‌ها و تفاوت‌های وریا و سید جلال

پایان کاپیتانان!

با توجه به اتفاقات اخیر در پیرامون دو باشگاه استقلال و پرسپولیس، به نظر می‌آید در بیست و دومین دوره لیگ برتر کاپیتان‌های قرمز و آبی یعنی سید جلال حسینی و وریا غفوری را نخواهیم دید.
باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند
لحظه به لحظه با مذاکرات هسته‌ای در دوحه

باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند

باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند و دور جدید مذاکرات هسته‌ای ایران و غرب وارد فاز عملیاتی تازه‌ای خواهد شد. دیدارنیوز به صورت برخط، مذاکرات مذکور را گزارش می‌کند.
پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟
آخر تیرماه منتظر شفاف‌سازی سرخابی باشید

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟

ورود دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به بورس حداقل این پیامد را داشت که این باشگاه‌ها باید گزارشی از عملکرد مالی خودشان را به  صورت شفاف به سازمان بورس ارائه دهند تا در معرض دید همگان قرار بگیرد.

آمریکا: احیای «برجام» همچنان امکان‌پذیر است

«ند پرایس» سخنگوی وزارت خارجه آمریکا مدعی شد که چنانچه ایران از خواسته‌های فرابرجامی خود عقب‌نشینی کند، امکان بازگشت دوجانبه به برجام وجود دارد. او گفت: نمی‌توانیم در زمان به عقب برگردیم، ولی می‌توانیم به برجام بازگردیم.

کد خبر: ۱۳۱۸۵۵
۰۸:۲۴ - ۲۷ خرداد ۱۴۰۱

آمریکا: احیای «برجام» همچنان امکان‌پذیر است

دیدارنیوز: سخنگوی وزارت خارجه آمریکا بدون اشاره به بدعهدی‌ها و زیاده‌خواهی‌های کشورش، مدعی شد که چنانچه ایران از خواسته‌های فرابرجامی خود عقب‌نشینی کند، امکان بازگشت دوجانبه به برجام وجود دارد.

«ند پرایس» سخنگوی وزارت خارجه آمریکا مدعی شد که چنانچه ایران از خواسته‌های فرابرجامی خود عقب‌نشینی کند، امکان بازگشت دوجانبه به برجام وجود دارد.

پرایس با انتقاد از رویکرد دولت سابق آمریکا مبنی بر خروج از برجام گفت که این تصمیم، مسبب شرایط پیچیده کنونی بوده است.

وی افزود که نمی‌توانیم در زمان به عقب برگردیم، ولی می‌توانیم به برجام بازگردیم.

این مقام آمریکایی با تکرار برخی ادعا‌ها درباره ماهیت برنامه هسته‌ای ایران، گفت که اکنون زمان گریز هسته‌ای ان کشور نه در حد سال و ماه، بلکه در حد چند هفته یا کمتر است.

پرایس در ادامه ادعا‌های خود گفت که اگر ایران خواسته‌های فرابرجامی خود را کنار نگذارد، واشنگتن گزینه‌های دیگری را در اختیار خواهد داشت که آن‌ها را با هم‌پیمانان خود مطرح کرده است.

منبع: ایلنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی