تیتر امروز

کدام اصولگرایان؟
تنگنا؛ برنامه سیزدهم با "محمد مهاجری" قسمت اول

کدام اصولگرایان؟

بخش نخست گفتگو با محمد مهاجری در برنامه تنگنا قرار بود هفته گذشته منتشر شود اما به دلیل محدودیت شدید اینترنت و شبکه‌های مجازی و البته حال و هوای ناخوشایند کشور میسر نشد.
شانگهای، قطب‌نمای شکسته
ترکیه، از فراز گالاتا (۴)

شانگهای، قطب‌نمای شکسته

ستون جدید دیدار در حوزه بین‌الملل به نام «ترکیه، از فراز گالاتا» است که تمثیلی است از برج قدیمی گالاتا در استانبول که قرن‌ها دیدبان این کشور بوده و این ستون نیز به نوعی رسانه‌های ترکیه را رصد...
جام جهانی ۲۰۲۲، آخرین قضاوت فغانی!
جوانگرایی یا ترکش حمایت از مردم

جام جهانی ۲۰۲۲، آخرین قضاوت فغانی!

آیا ترکش‌های حمایت از اعتراض‌های مردمی به داور بین المللی علیرضا فغانی نیز برخورد کرده و نام او به این دلیل از لیست الیت داوران ایران خارج شده است؟

داد و فریاد اسکوچیچ و ماجدی در فدراسیون فوتبال!

در حالی که تیم ملی و فدراسیون فوتبال در آستانه مسابقات جام جهانی مشکلات زیادی دارند و اردوی اخیر تیم ملی در قطر حواشی زیادی به دنبال داشته است، یک رسانه داخلی مدعی شد که جلسه اسکوچیچ و ماجدی در فدراسیون فوتبال با داد و فریاد همراه بوده است.

کد خبر: ۱۳۱۸۵۴
۰۸:۱۵ - ۲۷ خرداد ۱۴۰۱

داد و فریاد اسکوچیچ و ماجدی در فدراسیون فوتبال!

دیدارنیوز: شاهدان عینی از جر و بحث سرپرست موقت فدراسیون و سرمربی تیم ملی در جلسه طولانی روز گذشته (پنجشنبه) خبر می‌دهند.

به نقل از طرفداری، سرمربی تیم ملی که برای پیگیری مطالباتش به فدراسیون فوتبال رفته بود، دیداری با سرپرست موقت فدراسیون داشت که چندان دوستانه از آب در نیامد! برخی کارمندان فدراسیون فوتبال ادعا می‌کنند صدای داد و فریاد میرشاد ماجدی و دراگان اسکوچیچ را در جلسه طولانی شان شنیده اند.

دراگان اسکوچیچ برای پیگیری مطالبات خود به فدراسیون فوتبال رفت و با سرپرست موقت فدراسیون دیدار داشت. گفته می‌شود در این جلسه طولانی، میرشاد ماجدی از اسکوچیچ بابت مصاحبه‌های ملی پوشان و اعضای کادر فنی تیم ملی گلایه کرده و گفته انتظار نداشته سرمربی تیم ملی به بازیکنانش اجازه بدهد این گونه علیه فدراسیون حرف بزنند و خودش هم کمبود‌های اردوی تیم ملی را بزرگنمایی کند و در گفتگو با رسانه‌ها به زبان بیاورد.

گویا این حرف میرشاد ماجدی که با دلخوری و به روایتی با داد و فریاد بیان شده، واکنش تند دراگان اسکوچیچ را در پی داشته و سرمربی تیم ملی هم تاکید کرده او هم انتظار نداشته خودش و اعضای کادر فنی این همه حقوق عقب افتاده داشته باشند.

از فدراسیون فوتبال خبر می‌رسد میرشاد ماجدی ابتدا قصد نداشته اسکوچیچ را به حضور بپذیرد و اعلام کرده به حدی از دست او به خاطر مصاحبه‌های پخش شده از تلویزیون شاکی است که ترجیح می‌دهد فعلاً با او روبرو نشود، اما دراگان اسکوچیچ که پیگیر مطالبات خود است، اصرار کرده باید سرپرست موقت فدراسیون فوتبال را ببیند.

راست و دروغش گردن راوی که می‌گفت اصرار او منجر به برگزاری یک جلسه طولانی میان سرپرست موقت فدراسیون و سرمربی تیم ملی شد و در این جلسه بار‌ها طرفین صدای خود را برای طرف مقابل بلند کردند.

منبع: طرفداری
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی