تیتر امروز

آقای رئیسی با شجاعت مرگ برجام را اعلام کند!
دیپلماسی ایران؛ باقری‌کنی در روسیه، امیرعبداللهیان در سوریه!

آقای رئیسی با شجاعت مرگ برجام را اعلام کند!

همه راه‌ها از نظر دولت سیزدهم به شرق و به خصوص به مسکو ختم می‌شود به گونه‌ای که پس از شکست مذاکرات دوحه، روبوسی عاشقانه رئیسی و پوتین و سفر باقری کنی به روسیه موید این تحلیل است.
نگاه منفی رسانه‌های ایران به ترکیه، همسایه نزدیک بهتر از برادر دور
از سعدآباد تا توپکاپی (۵۷) + فایل صوتی

نگاه منفی رسانه‌های ایران به ترکیه، همسایه نزدیک بهتر از برادر دور

سفر وزیر خارجه ایران به ترکیه در روزهای اخیر گر چه در سکوت نسبی خبری انجام شد اما به زعم عده‌ای دستور مشخصی نداشت و برخی نیز آن را بی‌ارتباط به مذاکرات هسته‌ای تلقی کردند.

داد و فریاد اسکوچیچ و ماجدی در فدراسیون فوتبال!

در حالی که تیم ملی و فدراسیون فوتبال در آستانه مسابقات جام جهانی مشکلات زیادی دارند و اردوی اخیر تیم ملی در قطر حواشی زیادی به دنبال داشته است، یک رسانه داخلی مدعی شد که جلسه اسکوچیچ و ماجدی در فدراسیون فوتبال با داد و فریاد همراه بوده است.

کد خبر: ۱۳۱۸۵۴
۰۸:۱۵ - ۲۷ خرداد ۱۴۰۱

داد و فریاد اسکوچیچ و ماجدی در فدراسیون فوتبال!

دیدارنیوز: شاهدان عینی از جر و بحث سرپرست موقت فدراسیون و سرمربی تیم ملی در جلسه طولانی روز گذشته (پنجشنبه) خبر می‌دهند.

به نقل از طرفداری، سرمربی تیم ملی که برای پیگیری مطالباتش به فدراسیون فوتبال رفته بود، دیداری با سرپرست موقت فدراسیون داشت که چندان دوستانه از آب در نیامد! برخی کارمندان فدراسیون فوتبال ادعا می‌کنند صدای داد و فریاد میرشاد ماجدی و دراگان اسکوچیچ را در جلسه طولانی شان شنیده اند.

دراگان اسکوچیچ برای پیگیری مطالبات خود به فدراسیون فوتبال رفت و با سرپرست موقت فدراسیون دیدار داشت. گفته می‌شود در این جلسه طولانی، میرشاد ماجدی از اسکوچیچ بابت مصاحبه‌های ملی پوشان و اعضای کادر فنی تیم ملی گلایه کرده و گفته انتظار نداشته سرمربی تیم ملی به بازیکنانش اجازه بدهد این گونه علیه فدراسیون حرف بزنند و خودش هم کمبود‌های اردوی تیم ملی را بزرگنمایی کند و در گفتگو با رسانه‌ها به زبان بیاورد.

گویا این حرف میرشاد ماجدی که با دلخوری و به روایتی با داد و فریاد بیان شده، واکنش تند دراگان اسکوچیچ را در پی داشته و سرمربی تیم ملی هم تاکید کرده او هم انتظار نداشته خودش و اعضای کادر فنی این همه حقوق عقب افتاده داشته باشند.

از فدراسیون فوتبال خبر می‌رسد میرشاد ماجدی ابتدا قصد نداشته اسکوچیچ را به حضور بپذیرد و اعلام کرده به حدی از دست او به خاطر مصاحبه‌های پخش شده از تلویزیون شاکی است که ترجیح می‌دهد فعلاً با او روبرو نشود، اما دراگان اسکوچیچ که پیگیر مطالبات خود است، اصرار کرده باید سرپرست موقت فدراسیون فوتبال را ببیند.

راست و دروغش گردن راوی که می‌گفت اصرار او منجر به برگزاری یک جلسه طولانی میان سرپرست موقت فدراسیون و سرمربی تیم ملی شد و در این جلسه بار‌ها طرفین صدای خود را برای طرف مقابل بلند کردند.

منبع: طرفداری
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی