تیتر امروز

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟
آخر تیرماه منتظر شفاف‌سازی سرخابی باشید

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟

ورود دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به بورس حداقل این پیامد را داشت که این باشگاه‌ها باید گزارشی از عملکرد مالی خودشان را به  صورت شفاف به سازمان بورس ارائه دهند تا در معرض دید همگان قرار بگیرد.
پس از کرونا؛ رقابت
از بیماری‌های تازه وارد این روز‌ها چه می‌دانید؟

پس از کرونا؛ رقابت "وبا" و "تب کنگو" در مرگ و میر!

حالا که کرونا عقب نشینی کرده و دیگر توانی برای قدرت نمایی ندارد، شیوع دو بیماری "وبا"، "تب کنگو" و بالا رفتن آمار مبتلایان و مرگ و میر ناشی از ابتلا به این دو بیماری نگرانی جدیدی به جامعه تزریق...
از انتصاب داماد نماینده تا دخالت برای انتصاب اقوام!
دخالت سیدکریم حسینی و عبدالله ایزدپناه در مسائل اجرایی و انتصابات قومی:

از انتصاب داماد نماینده تا دخالت برای انتصاب اقوام!

گزارش‌ها و مستندات رسیده حاکی از دخالت چند نماینده مجلس خوزستانی، در امور اجرایی، انتصابات و فشار برای انتصاب اقوام خود در مراکز اجرایی استان خوزستان است.
سرپرست معاونت سیاسی و اجتماعی استانداری خوزستان:

دستگاه‌های متولی زمینه تشویق ازدواج آسان را محیا کنند

سرپرست معاونت سیاسی و اجتماعی استانداری خوزستان گفت: با توجه به آسیب های پیری جمعیت و ضرورت اجرای سیاست های جوانی جمعیت، همه دستگاه های متولی باید زمینه تشویق، ترغیب و فرهنگ سازی ازدواج آسان و تشکیل خانواده را فراهم کنند.

کد خبر: ۱۳۱۸۴۷
۲۰:۰۳ - ۲۶ خرداد ۱۴۰۱

دستگاه‌های متولی زمینه تشویق ازدواج آسان را محیا کنند

دیدار نیوز خوزستان| به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری خوزستان،١٠٠ سری کمک جهیزیه و وسایل ضروری زندگی  امروز پنج‌شنبه ٢۶ خردادماه با کمک خیران و حضور مسوولان به نوعروسان شهر اهواز اهدا شد.

در این آیین عبدالرضا سیفی، سرپرست معاونت سیاسی و اجتماعی استانداری خوزستان اظهار کرد: مجموعه مدیریت ارشد استان از هر گونه فعالیت خیران جهت آسان کردن فرآیند ازدواج جوانان حمایت می کند.

وی ضمن تشکر از خیران و فعالان این عمل خداپسندانه عنوان کرد: این برنامه ها موجب ترویج امر خیر و تشویق جوانان به تشکیل خانواده می شود که بسیار ارزشمند است.

سرپرست معاونت سیاسی و اجتماعی استانداری خوزستان بیان کرد: مجموعه استانداری خوزستان طبق سیاست های جدید در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر ضرورت جوانانی جمعیت از هرگونه اقدام خیرخواهانه جهت تسهیل در امر ازدواج و تقویت بنیان خانواده پشتیبانی می کند.

وی در پایان گفت: با توجه به آسیب های پیری جمعیت و ضرورت اجرای سیاست های جوانی جمعیت، همه دستگاه های متولی باید زمینه تشویق، ترغیب و فرهنگ سازی ازدواج آسان و تشکیل خانواده را فراهم کنند.

لازم به ذکر است؛ این آیین  در مجموعه فرهنگی ورزشی شهید جهان آرای اهواز برگزار و ۱۰۰ سری کمک جهیزیه به همت بنیاد بین المللی آبشار عاطفه ها اهدا شد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی