تیتر امروز

آقای رئیسی با شجاعت مرگ برجام را اعلام کند!
دیپلماسی ایران؛ باقری‌کنی در روسیه، امیرعبداللهیان در سوریه!

آقای رئیسی با شجاعت مرگ برجام را اعلام کند!

همه راه‌ها از نظر دولت سیزدهم به شرق و به خصوص به مسکو ختم می‌شود به گونه‌ای که پس از شکست مذاکرات دوحه، روبوسی عاشقانه رئیسی و پوتین و سفر باقری کنی به روسیه موید این تحلیل است.
نگاه منفی رسانه‌های ایران به ترکیه، همسایه نزدیک بهتر از برادر دور
از سعدآباد تا توپکاپی (۵۷) + فایل صوتی

نگاه منفی رسانه‌های ایران به ترکیه، همسایه نزدیک بهتر از برادر دور

سفر وزیر خارجه ایران به ترکیه در روزهای اخیر گر چه در سکوت نسبی خبری انجام شد اما به زعم عده‌ای دستور مشخصی نداشت و برخی نیز آن را بی‌ارتباط به مذاکرات هسته‌ای تلقی کردند.
 با تلاش شبانه روزي متخصصين صورت گرفت

 اتصال واحد شماره 4 نيروگاه رامين به شبكه سراسري برق كشور

کد خبر: ۱۳۱۸۴۵
۱۷:۲۱ - ۲۶ خرداد ۱۴۰۱

 اتصال واحد شماره 4 نيروگاه رامين به شبكه سراسري برق كشور

دیدارنیوز: به نقل از روابط عمومي نيروگاه رامين اهواز ، واحد شماره 4 اين نيروگاه كه بدليل اشكال در ترانسفورماتور آن از مدار خارج شده بود صبح امروز به شبكه سراسري برق كشور متصل گرديد.

حمدالله سعیدی کیا سرپرست امور نگهداری و تعمیرات الکتریک نيروگاه رامين در اين باره گفت: با حادث شدن اشكال در ترانسفورماتور واحد شماره 4 ، اين واحد از مدار توليد برق خارج گرديد و ترانسفورماتور آن توسط متخصصين تعميرات الكتريك نيروگاه تحت بررسي و عيب يابي و تعمير قرار گرفت. 

سعيدي كيا افزود: متخصصين تعميرات الكتريك با تلاش شبانه روزي خود در طول 48 ساعت كار مداوم پس از انجام تستهای الکتریکی ، نصب تیوپ کنسرواتور ، وکیوم نمودن هوای درون ترانس ، انجام تستهای شیمیایی روغن و گازکروماتوگرافی واحد را آماده بهره برداري نمودند و در حال حاضر واحد مذكور در مدار توليد برق قرار دارد.

برچسب ها: نیروگاه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی