تیتر امروز

آقای رئیسی با شجاعت مرگ برجام را اعلام کند!
دیپلماسی ایران؛ باقری‌کنی در روسیه، امیرعبداللهیان در سوریه!

آقای رئیسی با شجاعت مرگ برجام را اعلام کند!

همه راه‌ها از نظر دولت سیزدهم به شرق و به خصوص به مسکو ختم می‌شود به گونه‌ای که پس از شکست مذاکرات دوحه، روبوسی عاشقانه رئیسی و پوتین و سفر باقری کنی به روسیه موید این تحلیل است.
نگاه منفی رسانه‌های ایران به ترکیه، همسایه نزدیک بهتر از برادر دور
از سعدآباد تا توپکاپی (۵۷) + فایل صوتی

نگاه منفی رسانه‌های ایران به ترکیه، همسایه نزدیک بهتر از برادر دور

سفر وزیر خارجه ایران به ترکیه در روزهای اخیر گر چه در سکوت نسبی خبری انجام شد اما به زعم عده‌ای دستور مشخصی نداشت و برخی نیز آن را بی‌ارتباط به مذاکرات هسته‌ای تلقی کردند.
با حضور مدیرعامل بانک تجارت و هیئت همراه وی؛

نشست هم اندیشی و توسعه روابط فی مابین پتروشیمی شهید تندگویان و بانک تجارت برگزار شد

بانک تجارت آماده عقد قرارداد برای صدور LC سه ماهه در کمتر از ۲۴ ساعت برای ذینفعان و مشتریان پتروشیمی شهید تندگویان است.

کد خبر: ۱۳۱۸۳۰
۲۱:۵۱ - ۲۵ خرداد ۱۴۰۱

نشست هم اندیشی و توسعه روابط فی مابین پتروشیمی شهید تندگویان و بانک تجارت برگزار شد

 

دیدارنیوز: به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل شرکت پتروشیمی شهید تندگویان، نشست هم اندیشی و توسعه روابط فی مابین پتروشیمی شهید تندگویان و بانک تجارت روز سه شنبه ۲۴ خردادماه در این مجتمع برگزار شد. در این جلسه مدیرعامل بانک تجارت و هیئت همراه وی با حضور در مجتمع پتروشیمی شهید تندگویان ضمن بازدید از این مجتمع تولیدی با مدیرعامل و چند تن از مدیران به دیدار و گفتگو پرداختند.سید رضا قاسمی شهری ضمن عرض خیرمقدم به مدیرعامل بانک تجارت و هیئت همراه وی رفتار حرفه ای، عملکرد خوب، رضایتمندی و تعامل خوب تجاری این بانک را عوامل مهم و تأثیرگذار برای انتخاب بانک تجارت به عنوان شریک تجاری شرکت پتروشیمی شهید تندگویان دانست.

 

مدیرعامل شرکت پتروشیمی شهید تندگویان با اشاره به انتخاب این شرکت به عنوان یکی از ده شرکت برتر بورسی و همچنین برگزیده شدن به عنوان شرکت برتر بورس کالا در سال ۱۴۰۰ ابراز امیدواری کرد تا ارتباطات خوب با بانک تجارت در آینده به خوبی ادامه پیداکرده و این بانک شریک تجاری خوبی برای شرکت پتروشیمی شهید تندگویان بماند.

 

هادی اخلاقی، مدیرعامل بانک تجارت در این جلسه موفقیت و برگزیده شدن پتروشیمی شهیدتندگویان را به عنوان شرکت برتر بورس کالا و یکی از ده شرکت برتر بورسی و دریافت لوح تقدیر و تندیس تبریک گفت.

 

این مقام مسئول با اشاره به عملکرد پتروشیمی شهید تندگویان، اظهار امیدواری کرد که ارتباط تجاری خوبی که بین این دو مجموعه وجود دارد همچنان ادامه پیدا کند.

 

مدیرعامل بانک تجارت بابیان اینکه ابزار‌ها میتوانند در حل مشکلات مالی شرکت‌ها گره گشا باشند پیشنهاد داد تا تیمی از بانک تجارت در این مجتمع مستقرشده تا با مشارکت همکاران مالی پتروشیمی شهید تندگویان و تعبیه نرم افزار‌های خاص برای این مسائل بتوانند کار‌های مالی و بانکی در این مجتمع را با سهولت بیشتری انجام دهند.

 

حمیدرضا شریفیان، معاون مشتریان شرکتی و تجاری بانک تجارت ارائه محصولات خاص شرکت پتروشیمی شهید تندگویان در بورس کالا، نگاه دانش بنیان این شرکت، داشتن سیستم به روز و منحصربه فرد و همچنین حضور به عنوان نقطه اتصال به صنایع پایین دستی کشور را از ویژگی‌های منحصربه فرد این مجتمع تولیدی دانست.

 

وی اظهار امیدواری کرد تا شرکت پتروشیمی شهید تندگویان با استفاده از ظرفیت‌های الکترونیک بانک تجارت، دریافت سرویس‌های تخصصی تر آنلاین از این بانک و آمادگی کامل بانک تجارت برای ارائه خدمات بانکی در بالاترین سطح و کیفیت بتواند به فروش محصولات خود توسعه بیشتری ببخشد.

 

شریفیان در پایان از آمادگی کامل بانک تجارت برای عقد قرارداد و صدور LC سه ماهه در کمتر از ۲۴ ساعت برای ذینفعان و مشتریان پتروشیمی شهید تندگویان خبر داد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی