تیتر امروز

گردشگری وارداتی قربانی ارز صادراتی!
وقتی زور وزارت میراث فرهنگی به سازمان هواپیمایی نمی‌رسد

گردشگری وارداتی قربانی ارز صادراتی!

زمانی که عزت‌الله ضرغامی مشغول گردش در منطقه آزاد اروند در هفته گذشته بود، سازمان هواپیمایی کشور تصمیم گرفت نرخ بلیت گردشگران غیر ایرانی را با دلار محاسبه کند؛ موضوعی که واردات گردشگر را تضعیف...
پایان کاپیتانان!
شباهت‌ها و تفاوت‌های وریا و سید جلال

پایان کاپیتانان!

با توجه به اتفاقات اخیر در پیرامون دو باشگاه استقلال و پرسپولیس، به نظر می‌آید در بیست و دومین دوره لیگ برتر کاپیتان‌های قرمز و آبی یعنی سید جلال حسینی و وریا غفوری را نخواهیم دید.
باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند
لحظه به لحظه با مذاکرات هسته‌ای در دوحه

باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند

باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند و دور جدید مذاکرات هسته‌ای ایران و غرب وارد فاز عملیاتی تازه‌ای خواهد شد. دیدارنیوز به صورت برخط، مذاکرات مذکور را گزارش می‌کند.

جنگ اوکراین؛ از درخواست «پاپ» تا کاهش ذخایر آب در سورودونتسک

پاپ فرانسیس، رهبر کاتولیک‌های جهان از مردم درخواست کرد که جنگ اوکراین را فراموش نکنند، زیرا درگیری‌ها همچنان ادامه دارد. همچنین سازمان ملل می‌گوید هزاران غیرنظامی در سورودونتسک به‌دلیل کاهش ذخایر آب در خطر هستند. این نهاد تاکید کرد: «هزاران غیرنظامی از جمله زنان، کودکان و افراد مسن در شهر سورودونتسک اوکراین با کمبود مواد غذایی، آب تمیز، برق و بهداشت مواجه هستند.»

کد خبر: ۱۳۱۸۲۱
۱۹:۴۶ - ۲۵ خرداد ۱۴۰۱

جنگ اوکراین؛ از درخواست «پاپ» تا کاهش ذخایر آب در سورودونتسک

دیدارنیوز: ارتش روسیه اعلام کرد که روز چهارشنبه ۱۵ ژوئن (۲۵ خرداد) از موشک‌های دوربرد برای انهدام یک انبار در منطقه لویف که طبق ادعای مسکو در آن مهمات ارسالی ناتو نگهداری می‌شد استفاده کرده است.

این حملات در حالی انجام شد که درگیری‌ها برای تصرف شهر سورودونتسک در شرق اوکراین شدت گرفته است.

از سوی دیگر اوکراین همچنان به تلاش‌های خود برای فشار بر کشور‌های غربی در تحویل تسلیحات بیشتر ادامه می‌دهد و کشور‌های عضو ناتو متعهد شده‌اند سلاح‌های سنگین بیشتری به این کشور ارائه دهند.

پاپ فرانسیس از مردم خواست جنگ اوکراین را فراموش نکنند

پاپ فرانسیس، رهبر کاتولیک‌های جهان از مردم درخواست کرد که جنگ اوکراین را فراموش نکنند، زیرا درگیری‌ها همچنان ادامه دارد.

وی گفت: «نباید به زندگی به گونه‌ای عادت کنیم که گویی جنگ یک موضوع دور است.»

وی از «بی‌رحمی و وحشیگری» در جنگ یاد کرد و گفت: «خطر این است که ما تنها این هولناک بودن را می‌بینیم و کل ماجرایی را که در پس این جنگ رخ می‌دهد نمی‌بینیم.»

سازمان ملل نسبت به کاهش ذخایر آب در سورودونتسک هشدار داد

سازمان ملل می‌گوید هزاران غیرنظامی در سورودونتسک به‌دلیل کاهش ذخایر آب در خطر هستند. این نهاد تاکید کرد: «هزاران غیرنظامی از جمله زنان، کودکان و افراد مسن در شهر سورودونتسک اوکراین با کمبود مواد غذایی، آب تمیز، برق و بهداشت مواجه هستند.»

ساویانو آبرو، سخنگوی دفتر امور بشردوستانه سازمان ملل متحد گفت که وضعیت اضطراری در پناهگاه‌هایی که زیر کارخانه شیمیایی آزوت قرار دارند ایجاد شده است.

وی افزود: «کمبود آب و مشکلات فاضلاب یک نگرانی بزرگ است. این یک نگرانی بزرگ برای ما است، زیرا مردم نمی‌توانند برای مدت طولانی بدون آب زنده بمانند.»

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی