تیتر امروز

کدام اصولگرایان؟
تنگنا؛ برنامه سیزدهم با "محمد مهاجری" قسمت اول

کدام اصولگرایان؟

بخش نخست گفتگو با محمد مهاجری در برنامه تنگنا قرار بود هفته گذشته منتشر شود اما به دلیل محدودیت شدید اینترنت و شبکه‌های مجازی و البته حال و هوای ناخوشایند کشور میسر نشد.
شانگهای، قطب‌نمای شکسته
ترکیه، از فراز گالاتا (۴)

شانگهای، قطب‌نمای شکسته

ستون جدید دیدار در حوزه بین‌الملل به نام «ترکیه، از فراز گالاتا» است که تمثیلی است از برج قدیمی گالاتا در استانبول که قرن‌ها دیدبان این کشور بوده و این ستون نیز به نوعی رسانه‌های ترکیه را رصد...
جام جهانی ۲۰۲۲، آخرین قضاوت فغانی!
جوانگرایی یا ترکش حمایت از مردم

جام جهانی ۲۰۲۲، آخرین قضاوت فغانی!

آیا ترکش‌های حمایت از اعتراض‌های مردمی به داور بین المللی علیرضا فغانی نیز برخورد کرده و نام او به این دلیل از لیست الیت داوران ایران خارج شده است؟

قیمت لیر امروز ۲۵ خرداد ۱۴۰۱/ رایزنی ترکیه برای صادرات غلات روسیه

لیر ترکیه در میانه امروز با قیمت هزار و ۵۵۸ تومان معامله می‌شود و نسبت به روز گذشته با ۱۵ درصد تغییر همراه بود.

کد خبر: ۱۳۱۷۹۸
۱۴:۴۳ - ۲۵ خرداد ۱۴۰۱

قیمت لیر امروز ۲۵ خرداد

دیدارنیوز ـ بر اساس اعلام شبکه اطلاع‌رسانی ارز، طلا و سکه، لیر ترکیه در میانه امروز با قیمت هزار و ۵۵۸ تومان معامله می‌شود.

در طی معاملات امروز، بیشترین قیمت ثبت شده برای لیر ترکیه ۱۵۵۸ تومان و کمترین قیمت ۱۵۵۸ تومان است.

دیدار اردوغان با معاون نخست وزیر روسیه

به نقل از تسینم، رجب طیب اردوغان، رئیس‌جمهور ترکیه روز سه شنبه با آلکسی اورچوک، معاون نخست وزیر روسیه در آنکارا دیدار و گفتگو کرد.

درباره جزئیات این دیدار خبری منتشر نشده، اما ایجاد کریدور غلات بین اوکراین، روسیه و ترکیه و نیز لشکر کشی احتمالی ترکیه به سوریه از جمله مواردی است که طی هفته‌های گذشته بین دو کشور مورد بحث و بررسی قرار گرفته است.

ترکیه تلاش دارد تا راهی برای صادرات غلات اوکراین و روسیه از دریای سیاه به سایر نقاط دنیا ایجاد شود و امنیت آن را بر عهده بگیرد. در سفر سرگئی لاوروف وزیر خارجه روسیه به ترکیه در این خصوص گفتگو‌هایی انجام شد، اما نتیجه مشخصی برای ترکیه بدست نیامد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی