تیتر امروز

سید جلال در نقشی که ندیده‌اید!
هفته پرترافیک نقل و انتقالات لیگ

سید جلال در نقشی که ندیده‌اید!

هرچه به پایان زمان نقل و انتقالات نزدیک تر می شویم ترافیک بیشتری در ثبت قرارداد با بازیکنان جدید را شاهد هستیم. البته بازگشت تعدادی از لژیونرها به لیگ در فصل منتهی به جام جهانی، نکته جالبی است.
توجه: استادیوم آزادی قیمت ندارد!
گزارش تحقیقی دیدار از بزرگ‌ترین ورزشگاه ایران

توجه: استادیوم آزادی قیمت ندارد!

در روزهای پایانی فصل اخیر لیگ برتر فوتبال ایران اخبار و تصاویر نگران‌کننده‌ای درباره وضعیت ورزشگاه آزادی و ایمنی آن منتشر شد. آیا خطر نابودی، استادیوم آزادی را تهدید می‌کند؟

 راه اندازي سيستم اطفاءحریق ترانس اصلي ومصرف داخلي واحد3 نيروگاه رامين

کد خبر: ۱۳۱۷۸۲
۱۲:۲۲ - ۲۵ خرداد ۱۴۰۱

 راه اندازي سيستم اطفاءحریق ترانس اصلي ومصرف داخلي واحد3 نيروگاه رامين


دیدارنیوز: به نقل از روابط عمومي نيروگاه رامين اهواز ، متخصصين اين نيروگاه سيستم اطفاء حريق ترانس اصلي و مصرف داخلي واحد سوم اين نيروگاه را مورد بازسازي قرار دادند.  

فريد نصيريان سرپرست اداره HSE نيروگاه رامين با اشاره به اهمیت ترانسفورماتورهاي قدرت در پایداری واحد‌های تولید برق نیروگاه ، نقش سیستمهای اطفاء‌ حریق در کاهش آسیب‌ها و خسارات های احتمالی و ناشی از حریق در این ترانسفورماتورها را مهم و اساسی دانست .

وي عدم کارایی شبكه آتش نشاني ترانس واحد سوم نيروگاه بدليل قدمت و فرسودگي ، فولادي بودن جنس لوله و رخ دادن اكسيداسيون در مسيرها ، همچنين عدم وجود شيرهاي كنترل و تنظيم هوا و تخليه رسوب و نيز وجود نشتي در لوله ها را از مشكلات سيستم قديمي اطفاء حريق عنوان نمود.


سرپرست اداره HSE نيروگاه رامين ساخت و مونتاژ درين تخليه آب جديد جهت جلوگيري از پوسيدگي، تعويض و سرويس و نصب افشانكها و لوله هاي جديد ، تخليه رسوبات سيستم اطفاء حريق را از جمله اقدامات انجام گرفته در اين تجهيز مهم برشمرد.


گفتني است بهينه سازي و راه اندازي ديگر سيستم ها جهت جلوگيري از توسعه حريق هاي احتمالي از اهداف سال 1401 این نیروگاه مي باشد.

برچسب ها: نیروگاه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی