تیتر امروز

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟
آخر تیرماه منتظر شفاف‌سازی سرخابی باشید

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟

ورود دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به بورس حداقل این پیامد را داشت که این باشگاه‌ها باید گزارشی از عملکرد مالی خودشان را به  صورت شفاف به سازمان بورس ارائه دهند تا در معرض دید همگان قرار بگیرد.
پس از کرونا؛ رقابت
از بیماری‌های تازه وارد این روز‌ها چه می‌دانید؟

پس از کرونا؛ رقابت "وبا" و "تب کنگو" در مرگ و میر!

حالا که کرونا عقب نشینی کرده و دیگر توانی برای قدرت نمایی ندارد، شیوع دو بیماری "وبا"، "تب کنگو" و بالا رفتن آمار مبتلایان و مرگ و میر ناشی از ابتلا به این دو بیماری نگرانی جدیدی به جامعه تزریق...
از انتصاب داماد نماینده تا دخالت برای انتصاب اقوام!
دخالت سیدکریم حسینی و عبدالله ایزدپناه در مسائل اجرایی و انتصابات قومی:

از انتصاب داماد نماینده تا دخالت برای انتصاب اقوام!

گزارش‌ها و مستندات رسیده حاکی از دخالت چند نماینده مجلس خوزستانی، در امور اجرایی، انتصابات و فشار برای انتصاب اقوام خود در مراکز اجرایی استان خوزستان است.
رئیس سازمان جهاد کشاورزی خوزستان:

خوزستان کانون امنیت غذایی کشور است

امیری زاده گفت: با مدیریت و برنامه ریزی مناسب از تهدید فرصت ساخته شد و خوزستان رتبه نخست تولید کلزا در کشور را کسب کرد.

کد خبر: ۱۳۱۷۷۴
۱۱:۲۲ - ۲۵ خرداد ۱۴۰۱

دیدار نیوز : امیری زاده گفت: ۷۱ کشاورز نمونه خوزستانی معرفی می‌شوند که از پنج کشاورز ملی با حضور رئیس جمهور تجلیل به عمل می آید.

او می‌گوید: تولید محصولات کشاورزی مشکلات خاص خود را دارد و همه از اولین تا آخرین نیرو در این سازمان با تلاش بی وقفه خود در مسیر رشد و شکوفایی اقتصاد در استان و بلکه کشور قدم می‌گذرند.

امیری زاده گفت: خشکسالی سال‌های اخیر و بحران آب یکی از مهمترین دغدغه‌های سخت سازمان بود و خوزستان که سال در قطب کشاورزی در کشور بود از این بخش آسیب بپذیرد، اما طی یک برنامه زمان بندی شده و مطلوب ما تولید را مستثنا کردیم.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی خوزستان گفت: خوزستان کانون امنیت غذایی کشور است، ۲۱۰ هزار بهره بردار با همه مشکلات فعالیت دارند.

به گفته این مقام مسئول پیش بینی می‌شد خرید گندم یک میلیون تن باشد، اما بحران را تبدیل به یک فرصت کردیم و توانستیم تولید گندم م را به بالاتر از یک و میلیون و ۴۰۰ هزار تن برسانیم.

او گفت: امروز تولید خوزستان یک میلیون و ۶۵۰ هزار تن استکه حدود یک میلیون و ۳۵۰ تن گندم خریداری شد از کشاورزان خوزستانی خریداری کردیم.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی