تیتر امروز

احیای همان برجام؛ مسئول خسارات کیست؟

احیای همان برجام؛ مسئول خسارات کیست؟

جریان انقلابی و شخص سید ابراهیم رئیسی دلایل و انگیزه‌های زیادی برای احیای برجام و رفع تحریم‌ها دارند، اما منتقدان بر این پرسش پا می‌فشارند که چرا جناح اصولگرا مانع حصول توافق توسط حسن روحانی...
واردات واکسن در دولت سیزدهم و «۷» بد ُیمن!
دیدار از وضعیت کرونا در ایران گزارش می‌دهد

واردات واکسن در دولت سیزدهم و «۷» بد ُیمن!

افتخار وزیر بهداشت دولت سیزدهم این است که یک تنه واکسن وارد کرده، واکسن‌هایی که اقبال از آن روز به روز کمتر، اما تعداد مرگ‌های کرونایی روز به روز بیشتر می‌شود.
مرگ در
گزارش دیدار از تلف شدن یک یوز ماده در جاده ترانزیت مشهد

مرگ در "میامی"

هنوز ماجرای تلف شدن دو یوز تازه متولد شده "ایران" فراموش نشده بود که خبر رسید تصادف در جاده میامی (تهران- مشهد) منجر به مرگ یک یوز ماده شده و حالا مسوولان در حال رسیدگی هستند!
رئیس سازمان جهاد کشاورزی خوزستان:

خوزستان کانون امنیت غذایی کشور است

امیری زاده گفت: با مدیریت و برنامه ریزی مناسب از تهدید فرصت ساخته شد و خوزستان رتبه نخست تولید کلزا در کشور را کسب کرد.

کد خبر: ۱۳۱۷۷۴
۱۱:۲۲ - ۲۵ خرداد ۱۴۰۱

دیدار نیوز : امیری زاده گفت: ۷۱ کشاورز نمونه خوزستانی معرفی می‌شوند که از پنج کشاورز ملی با حضور رئیس جمهور تجلیل به عمل می آید.

او می‌گوید: تولید محصولات کشاورزی مشکلات خاص خود را دارد و همه از اولین تا آخرین نیرو در این سازمان با تلاش بی وقفه خود در مسیر رشد و شکوفایی اقتصاد در استان و بلکه کشور قدم می‌گذرند.

امیری زاده گفت: خشکسالی سال‌های اخیر و بحران آب یکی از مهمترین دغدغه‌های سخت سازمان بود و خوزستان که سال در قطب کشاورزی در کشور بود از این بخش آسیب بپذیرد، اما طی یک برنامه زمان بندی شده و مطلوب ما تولید را مستثنا کردیم.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی خوزستان گفت: خوزستان کانون امنیت غذایی کشور است، ۲۱۰ هزار بهره بردار با همه مشکلات فعالیت دارند.

به گفته این مقام مسئول پیش بینی می‌شد خرید گندم یک میلیون تن باشد، اما بحران را تبدیل به یک فرصت کردیم و توانستیم تولید گندم م را به بالاتر از یک و میلیون و ۴۰۰ هزار تن برسانیم.

او گفت: امروز تولید خوزستان یک میلیون و ۶۵۰ هزار تن استکه حدود یک میلیون و ۳۵۰ تن گندم خریداری شد از کشاورزان خوزستانی خریداری کردیم.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی