تیتر امروز

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟
آخر تیرماه منتظر شفاف‌سازی سرخابی باشید

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟

ورود دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به بورس حداقل این پیامد را داشت که این باشگاه‌ها باید گزارشی از عملکرد مالی خودشان را به  صورت شفاف به سازمان بورس ارائه دهند تا در معرض دید همگان قرار بگیرد.
پس از کرونا؛ رقابت
از بیماری‌های تازه وارد این روز‌ها چه می‌دانید؟

پس از کرونا؛ رقابت "وبا" و "تب کنگو" در مرگ و میر!

حالا که کرونا عقب نشینی کرده و دیگر توانی برای قدرت نمایی ندارد، شیوع دو بیماری "وبا"، "تب کنگو" و بالا رفتن آمار مبتلایان و مرگ و میر ناشی از ابتلا به این دو بیماری نگرانی جدیدی به جامعه تزریق...
از انتصاب داماد نماینده تا دخالت برای انتصاب اقوام!
دخالت سیدکریم حسینی و عبدالله ایزدپناه در مسائل اجرایی و انتصابات قومی:

از انتصاب داماد نماینده تا دخالت برای انتصاب اقوام!

گزارش‌ها و مستندات رسیده حاکی از دخالت چند نماینده مجلس خوزستانی، در امور اجرایی، انتصابات و فشار برای انتصاب اقوام خود در مراکز اجرایی استان خوزستان است.

رزمایش دریایی مشترک آمریکا و امارات در خلیج فارس

در رزمایش دریایی مشترک آمریکا و امارات در خلیج فارس، بیش از ۶۰۰ تن از پرسنل نیروی دریایی، تفنگداران دریایی و گارد ساحلی ایالات متحده همچنین سه ناو «یواس‌اس مومسن»، «یواس‌اس لویس بی. پولر» و «یو اس‌ان‌اس کاتوآبا» در کنار دو کشتی جنگی متعلق به گارد ساحلی ایالات متحده شرکت دارند.

کد خبر: ۱۳۱۷۷۳
۱۱:۲۷ - ۲۵ خرداد ۱۴۰۱

رزمایش دریایی مشترک آمریکا و امارات در خلیج فارس

دیدارنیوز: نیرو‌های دریایی ایالات متحده آمریکا و امارات عربی متحده از روز گذشته رزمایش مشترکی را در آب‌های خلیج فارس آغاز کرده‌اند.

بنا بر اعلام سنتکام، ستاد فرماندهی مرکزی آمریکا، این رزمایش دریایی ۱۰ روزه که مدافع آهنی (Iron Defender) نام دارد، یک رویداد آموزشی دوجانبۀ سالانه است که با هدایت فرماندهی مرکزی نیروی دریایی ایالات متحده (ناوسنت) انجام می‌شود و بر عملیات امنیت دریایی، مقابله با مین گذاری‌های دریایی و دفاع از بنادر متمرکز است.

دریاسالار براد کوپر، فرماندۀ «ناوسنت» از ناوگان پنجم و نیرو‌های دریایی ترکیبی ایالات متحده نیز طی بیانیه‌ای ضمن یاد کردن از امارات به عنوان «یک شریک استراتژیک دیرینه» اعلام کرد که «این یک فرصت عالی برای تعمیق روابط دوجانبه و آموزش، در کنار شرکای توانمند اماراتی است... وقتی با هم کار می‌کنیم قوی‌تر هستیم.»

بیش از ۶۰۰ تن از پرسنل نیروی دریایی، تفنگداران دریایی و گارد ساحلی ایالات متحده همچنین سه ناو «یواس‌اس مومسن»، «یواس‌اس لویس بی. پولر» و «یو اس‌ان‌اس کاتوآبا» در کنار دو کشتی جنگی متعلق به گارد ساحلی ایالات متحده در این مانور شرکت دارند.

مقر «ناوسنت» در بحرین است و نیرو‌های عملیاتی آمریکا در خلیج فارس، خلیج عمان، دریای سرخ، بخشی از اقیانوس هند همچنین سه نقطه مهم در تنگه هرمز، کانال سوئز و باب المندب را رهبری می‌کند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی