تیتر امروز

دستاورد رئیسی از نیویورک؛ یک کامیون کالای آمریکایی
«سوغاتی گیت»، بعد از «سیسمونی گیت»

دستاورد رئیسی از نیویورک؛ یک کامیون کالای آمریکایی

سیدابراهیم رئیسی ۴ روز با خیال آسوده در نیویورک ماند و ایران در اعتراض به فوت مهسا امینی، سراسر خشم بود، این درحالی است که انتشار تصاویری از یک کامیون سوغاتی آمریکایی برای هیات همراه رئیسی، مردم...
زخم‌هایی که کهنه می‌شود نه درمان!
گشت ارشاد بله یا خیر؟ (۴)

زخم‌هایی که کهنه می‌شود نه درمان!

صحبت‌های روز گذشته وزیر کشور در مورد پرونده مرگ مهسا امینی به منزله پایان دادن به تحقیقی بود که نمایندگان مجلس در گفتگو با دیدار آن را وعده داده بودند!
دیدگاه محمد مهاجری در مورد موضوع حجاب و گشت ارشاد + ویدیو
یک توضیح در مورد یک عدم انتشار

دیدگاه محمد مهاجری در مورد موضوع حجاب و گشت ارشاد + ویدیو

روز گذشته به مخاطبان گرامی دیدارنیوز اطلاع دادیم که امروز گفتگوی تصویری با محمد مهاجری فعال سیاسی اصولگرا را در برنامه تنگنا منتشر خواهیم کرد اما بنا به دلایلی که در پی می‌آید از شما معذوریم.

رزمایش دریایی مشترک آمریکا و امارات در خلیج فارس

در رزمایش دریایی مشترک آمریکا و امارات در خلیج فارس، بیش از ۶۰۰ تن از پرسنل نیروی دریایی، تفنگداران دریایی و گارد ساحلی ایالات متحده همچنین سه ناو «یواس‌اس مومسن»، «یواس‌اس لویس بی. پولر» و «یو اس‌ان‌اس کاتوآبا» در کنار دو کشتی جنگی متعلق به گارد ساحلی ایالات متحده شرکت دارند.

کد خبر: ۱۳۱۷۷۳
۱۱:۲۷ - ۲۵ خرداد ۱۴۰۱

رزمایش دریایی مشترک آمریکا و امارات در خلیج فارس

دیدارنیوز: نیرو‌های دریایی ایالات متحده آمریکا و امارات عربی متحده از روز گذشته رزمایش مشترکی را در آب‌های خلیج فارس آغاز کرده‌اند.

بنا بر اعلام سنتکام، ستاد فرماندهی مرکزی آمریکا، این رزمایش دریایی ۱۰ روزه که مدافع آهنی (Iron Defender) نام دارد، یک رویداد آموزشی دوجانبۀ سالانه است که با هدایت فرماندهی مرکزی نیروی دریایی ایالات متحده (ناوسنت) انجام می‌شود و بر عملیات امنیت دریایی، مقابله با مین گذاری‌های دریایی و دفاع از بنادر متمرکز است.

دریاسالار براد کوپر، فرماندۀ «ناوسنت» از ناوگان پنجم و نیرو‌های دریایی ترکیبی ایالات متحده نیز طی بیانیه‌ای ضمن یاد کردن از امارات به عنوان «یک شریک استراتژیک دیرینه» اعلام کرد که «این یک فرصت عالی برای تعمیق روابط دوجانبه و آموزش، در کنار شرکای توانمند اماراتی است... وقتی با هم کار می‌کنیم قوی‌تر هستیم.»

بیش از ۶۰۰ تن از پرسنل نیروی دریایی، تفنگداران دریایی و گارد ساحلی ایالات متحده همچنین سه ناو «یواس‌اس مومسن»، «یواس‌اس لویس بی. پولر» و «یو اس‌ان‌اس کاتوآبا» در کنار دو کشتی جنگی متعلق به گارد ساحلی ایالات متحده در این مانور شرکت دارند.

مقر «ناوسنت» در بحرین است و نیرو‌های عملیاتی آمریکا در خلیج فارس، خلیج عمان، دریای سرخ، بخشی از اقیانوس هند همچنین سه نقطه مهم در تنگه هرمز، کانال سوئز و باب المندب را رهبری می‌کند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی