تیتر امروز

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟
آخر تیرماه منتظر شفاف‌سازی سرخابی باشید

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟

ورود دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به بورس حداقل این پیامد را داشت که این باشگاه‌ها باید گزارشی از عملکرد مالی خودشان را به  صورت شفاف به سازمان بورس ارائه دهند تا در معرض دید همگان قرار بگیرد.
پس از کرونا؛ رقابت
از بیماری‌های تازه وارد این روز‌ها چه می‌دانید؟

پس از کرونا؛ رقابت "وبا" و "تب کنگو" در مرگ و میر!

حالا که کرونا عقب نشینی کرده و دیگر توانی برای قدرت نمایی ندارد، شیوع دو بیماری "وبا"، "تب کنگو" و بالا رفتن آمار مبتلایان و مرگ و میر ناشی از ابتلا به این دو بیماری نگرانی جدیدی به جامعه تزریق...
از انتصاب داماد نماینده تا دخالت برای انتصاب اقوام!
دخالت سیدکریم حسینی و عبدالله ایزدپناه در مسائل اجرایی و انتصابات قومی:

از انتصاب داماد نماینده تا دخالت برای انتصاب اقوام!

گزارش‌ها و مستندات رسیده حاکی از دخالت چند نماینده مجلس خوزستانی، در امور اجرایی، انتصابات و فشار برای انتصاب اقوام خود در مراکز اجرایی استان خوزستان است.

ممنوعیت ورود خودرو‌های سنگین به اهواز

رییس پلیس راهور اهواز گفت: تا زمان بازگشایی پل فولاد، خودرو‌های سنگین باید از مسیر‌های جایگزین تردد کنند.

کد خبر: ۱۳۱۷۴۳
۰۸:۱۱ - ۲۵ خرداد ۱۴۰۱

دیدار نیوز: رییس پلیس راهنمایی و رانندگی اهواز گفت: با توجه به مشکل ساز‌ه‌ای پل فولاد و مسدود شدن آن، وسایل نقلیه سنگین عمومی و ترانزیتی حق ورود به سطح شبکه معابر درون شهری را ندارند و برای عبور مسیر شمال به جنوب و برعکس باید از کمربندی شرقی اهواز به عنوان مسیر جایگزین تردد کنند.

سرهنگ رحیمی با اشاره به چالش‌های تردد در اهواز با توجه به اجرای طرح جامع شبکه فاضلاب و کنده کاری‌های خیابان‌ها افزود: مشکلات بسیار جدی در خیابان‌های ساحلی غربی و شرقی اهواز وجود دارد که فضای کافی برای تردد وسایل نقلیه سنگین نیست.

وی گفت: با توجه به دستور مقام قضایی، پلیس و شورای تامین شهرستان و استان با ممنوعیت ورود به اهواز، با خودرو‌های سنگین که در معابر درون شهری تردد کنند برخورد بدون اغماض برخورد و خودرو‌ها توقیف و به پارکینگ منتقل می‌شوند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی