تیتر امروز

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟
آخر تیرماه منتظر شفاف‌سازی سرخابی باشید

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟

ورود دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به بورس حداقل این پیامد را داشت که این باشگاه‌ها باید گزارشی از عملکرد مالی خودشان را به  صورت شفاف به سازمان بورس ارائه دهند تا در معرض دید همگان قرار بگیرد.
پس از کرونا؛ رقابت
از بیماری‌های تازه وارد این روز‌ها چه می‌دانید؟

پس از کرونا؛ رقابت "وبا" و "تب کنگو" در مرگ و میر!

حالا که کرونا عقب نشینی کرده و دیگر توانی برای قدرت نمایی ندارد، شیوع دو بیماری "وبا"، "تب کنگو" و بالا رفتن آمار مبتلایان و مرگ و میر ناشی از ابتلا به این دو بیماری نگرانی جدیدی به جامعه تزریق...
از انتصاب داماد نماینده تا دخالت برای انتصاب اقوام!
دخالت سیدکریم حسینی و عبدالله ایزدپناه در مسائل اجرایی و انتصابات قومی:

از انتصاب داماد نماینده تا دخالت برای انتصاب اقوام!

گزارش‌ها و مستندات رسیده حاکی از دخالت چند نماینده مجلس خوزستانی، در امور اجرایی، انتصابات و فشار برای انتصاب اقوام خود در مراکز اجرایی استان خوزستان است.

افشای راز مرگ عجیب مرد تهرانی در خانه‌اش

اعضای تیم جنایی پس از دریافت اطلاعات مهم تحقیقات گسترده خود را برای کشف علت مرگ مرد میانسال آغاز کردند و در ادامه متوجه شدند متوفی دچار یک حادثه در خانه شده، اما باتوجه به شدت خونریزی نتواسته با مراکز درمانی تماس بگیرد و بدین ترتیب به کام مرگ فرو رفته است.

کد خبر: ۱۳۱۷۲۳
۱۸:۳۵ - ۲۴ خرداد ۱۴۰۱

افشای راز مرگ عجیب مرد تهرانی در خانه‌اش

دیدارنیوز: علت مرگ مرد میانسالی که به طرز مشکوکی در خانه‌اش فوت کرده بود پس از تحقیقات گسترده توسط بازپرس ویژه قتل فاش شد.

۲۲ خردادماه جاری، مأموران کلانتری ۱۳۷ نصر درحال تعقیب و گریز یک متهم بودند که به یک خانه ۳ طبقه در غرب تهران مراجعه کردند و در آنجا با جسد خون‌آلود یک مرد میانسال مواجه شدند که بلافاصله موضوع را به محمد وهابی؛ بازپرس ویژه قتل شعبه دوم دادسرای امور جرائم جنایی اطلاع دادند.

با اعلام این خبر، تیمی از کارآگاهان پلیس آگاهی با همراهی بازپرس ویژه قتل راهی محل حادثه شدند و تحقیقات ابتدایی را آغاز کردند. اعضای تیم جنایی با جسد خون‌آلود مرد میانسالی مواجه شدند که از ناحیه آشیل پاشنه پا به شدت خون‌ریزی کرده بود و در دست راست وی مقداری چسب‌زخم استفاده نشده، قرار داشت.

تحقیقات کارآگاهان مشخص کرد، چند چسب زخم به محل جراحت پاشنه پا چسبانده شده است. همچنین یک چاقو خونی در حالی روی زمین افتاده بود که قسمتی از شیشه درب ورودی واحد با یک ضربه شکسته شده بود.

بررسی‌های بازپرس ویژه قتل نشان داد، همسایه‌های متوفی که برادر و مادر وی بودند صدای درگیری در ساختمان نشنیده‌اند. این درحالی بود یک کلید روی درب خانه و یک تلفن خونی که مشخص بود متوفی قصد استفاده از آن را داشته روی زمین قرار داشت.

از سوی دیگر تحقیقات متخصصان پزشکی قانونی نشان داد، پاشنه پا مرد میانسال با شیشه شکسته جراحت برداشته و مرد میانسال به قتل نرسیده است و روی شیشه‌های شکسته شده درب ورودی خانه آثار خون وجود دارد.

اعضای تیم جنایی پس از دریافت این اطلاعات مهم تحقیقات گسترده خود را برای کشف علت مرگ مرد میانسال آغاز کردند و در ادامه متوجه شدند متوفی دچار یک حادثه در خانه شده، اما باتوجه به شدت خونریزی نتواسته با مراکز درمانی تماس بگیرد و بدین ترتیب به کام مرگ فرو رفته است.

فرضیه تیم جنایی حکایت از آن داشت، متوفی پس از خروج از خانه کلید خود را پشت درب فراموش کرده و با لگد شیشه را شکسته که همین حادثه باعث خونریزی شدید وی از ناحیه پاشنه پا شده و به کام مرگ فرو رفته است.

با دستور محمد وهابی بازپرس ویژه قتل شعبه دوم دادسرای امور جرائم جنایی جسد متوفی به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات تکمیلی در خصوص این پرونده ادامه دارد.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی