تیتر امروز

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟
آخر تیرماه منتظر شفاف‌سازی سرخابی باشید

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟

ورود دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به بورس حداقل این پیامد را داشت که این باشگاه‌ها باید گزارشی از عملکرد مالی خودشان را به  صورت شفاف به سازمان بورس ارائه دهند تا در معرض دید همگان قرار بگیرد.
پس از کرونا؛ رقابت
از بیماری‌های تازه وارد این روز‌ها چه می‌دانید؟

پس از کرونا؛ رقابت "وبا" و "تب کنگو" در مرگ و میر!

حالا که کرونا عقب نشینی کرده و دیگر توانی برای قدرت نمایی ندارد، شیوع دو بیماری "وبا"، "تب کنگو" و بالا رفتن آمار مبتلایان و مرگ و میر ناشی از ابتلا به این دو بیماری نگرانی جدیدی به جامعه تزریق...
از انتصاب داماد نماینده تا دخالت برای انتصاب اقوام!
دخالت سیدکریم حسینی و عبدالله ایزدپناه در مسائل اجرایی و انتصابات قومی:

از انتصاب داماد نماینده تا دخالت برای انتصاب اقوام!

گزارش‌ها و مستندات رسیده حاکی از دخالت چند نماینده مجلس خوزستانی، در امور اجرایی، انتصابات و فشار برای انتصاب اقوام خود در مراکز اجرایی استان خوزستان است.

وزیر خارجه پاکستان وارد ایران شد

وزیر خارجه پاکستان امروز (سه شنبه) وارد ایران شد و در فرودگاه مورد استقبال سید رسول موسوی دستیار وزیر امور خارجه قرار گرفت. وزیر خارجه پاکستان پس از دیدار‌های رسمی به زیارت ثامن الحجج امام رضا (ع) خواهد رفت.

کد خبر: ۱۳۱۶۸۴
۱۲:۰۶ - ۲۴ خرداد ۱۴۰۱

وزیر خارجه پاکستان وارد ایران شد

دیدارنیوز: "بلاول بوتو زرداری" وزیر خارجه پاکستان وارد تهران شد و در فرودگاه مورد استقبال سید رسول موسوی دستیار وزیر امور خارجه قرار گرفت.

سید رسول موسوی در صفحه توییتر خود با اعلام این خبر نوشت: «این اولین سفر مقامات عالی پاکستان در دولت جدید به جمهوری اسلامی ایران است.

وزیر خارجه پاکستان پس از دیدار‌های رسمی خود با رییس جمهور، وزیر خارجه و وزیر راه و شهرسازی فردا به زیارت ثامن الحجج امام رضا (ع) خواهد رفت.»

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی