تیتر امروز

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟
آخر تیرماه منتظر شفاف‌سازی سرخابی باشید

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟

ورود دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به بورس حداقل این پیامد را داشت که این باشگاه‌ها باید گزارشی از عملکرد مالی خودشان را به  صورت شفاف به سازمان بورس ارائه دهند تا در معرض دید همگان قرار بگیرد.
پس از کرونا؛ رقابت
از بیماری‌های تازه وارد این روز‌ها چه می‌دانید؟

پس از کرونا؛ رقابت "وبا" و "تب کنگو" در مرگ و میر!

حالا که کرونا عقب نشینی کرده و دیگر توانی برای قدرت نمایی ندارد، شیوع دو بیماری "وبا"، "تب کنگو" و بالا رفتن آمار مبتلایان و مرگ و میر ناشی از ابتلا به این دو بیماری نگرانی جدیدی به جامعه تزریق...
از انتصاب داماد نماینده تا دخالت برای انتصاب اقوام!
دخالت سیدکریم حسینی و عبدالله ایزدپناه در مسائل اجرایی و انتصابات قومی:

از انتصاب داماد نماینده تا دخالت برای انتصاب اقوام!

گزارش‌ها و مستندات رسیده حاکی از دخالت چند نماینده مجلس خوزستانی، در امور اجرایی، انتصابات و فشار برای انتصاب اقوام خود در مراکز اجرایی استان خوزستان است.

بعد از دیدار با جو بایدن؛ «ترودو» دوباره کرونا گرفت

جاستین ترودو، نخست وزیر کانادا روز دوشنبه در توئیتی با اعلام این خبر از همه تقاضا کرد که در برابر این ویروس واکسینه شوند. او بیان داشت که حالش مساعد بوده و دلیل آن نیز واکسینه شدنش در برابر کووید-۱۹ است. بر اساس این گزارش، نخست وزیر کانادا سه دوز واکسن کووید-۱۹ را تزریق کرده است.

کد خبر: ۱۳۱۶۷۹
۱۱:۲۴ - ۲۴ خرداد ۱۴۰۱

باوجود تزریق واکسن؛ «ترودو» دوباره کرونا گرفت

دیدارنیوز: نخست وزیر کانادا در فاصله چند روز بعد از دیدار حضوری‌اش با رئیس جمهور آمریکا اعلام داشت که برای دومین بار تست ابتلایش به کووید-۱۹ مثبت شده است.

به نقل از خبرگزاری آسوشیتدپرس، جاستین ترودو، نخست وزیر کانادا روز دوشنبه در توئیتی با اعلام این خبر از همه تقاضا کرد که در برابر این ویروس واکسینه شوند. او بیان داشت که حالش مساعد بوده و دلیل آن نیز واکسینه شدنش در برابر کووید-۱۹ است.

تست کرونای نخست وزیر کانادا در حالی برای دومین بار مثبت اعلام شده که او چندی پیش به دیدار جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا و دیگر رهبران قاره آمریکا در اجلاس مرتبط با آن در شهر لس آنجلس رفته بود. بایدن روز جمعه گذشته با ترودو "عکس خانوادگی" انداخت و همچنین روز پنجشنبه نیز با او ملاقات کرد.

ترودو در ماه ژانویه نیز تست ابتلایش به کووید-۱۹ مثبت شده بود.

این نخست وزیر کانادا همچنین در نخستین ماه‌های همه گیری بعد از مثبت شدن تست کرونای مربوط به همسرش در خانه‌اش قرنطینه شد.

کانادا از جمله کشور‌های دارای بالاترین میزان واکسیناسیون علیه کروناویروس محسوب می‌شود در حالی که این واکسیناسیون در وهله اول به نحوی طراحی شده که جلوی بد حال شدن کسانی که به این ویروس آلوده شوند را می‌گیرد.

به گزارش پایگاه "گلوبال نیوز" ترودو در توئیت خود نوشت: "من تست ابتلایم به کووید-۱۹ مثبت شده است. من از خط مشی‌های مربوط به سلامت عمومی پیروی کرده و به قرنطینه خواهم رفت. حال من مساعد است، چون واکسنهایم را تزریق کرده‌ام. بنا بر این اگر شما واکسن‌ها را تزریق نکرده‌اید واکسینه شوید و اگر می‌توانید واکسن بوستر را هم تزریق کنید. بیایید خودمان از نظام بهداشت و درمانمان با یکدیگر محافظت کنیم.

بر اساس این گزارش، نخست وزیر کانادا سه دوز واکسن کووید-۱۹ را تزریق کرده است.

قرار است ترودو چندی بعد به منظور شرکت در اجلاس گروه هفت در تاریخ ۲۶ ژوئن به آلمان سفر کند، اما مشخص نیست آیا خبر مثبت شدن تستش بر آن برنامه‌ها تاثیر خواهد گذاشت یا خیر.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی