تیتر امروز

دستاورد رئیسی از نیویورک؛ یک کامیون کالای آمریکایی
«سوغاتی گیت»، بعد از «سیسمونی گیت»

دستاورد رئیسی از نیویورک؛ یک کامیون کالای آمریکایی

سیدابراهیم رئیسی ۴ روز با خیال آسوده در نیویورک ماند و ایران در اعتراض به فوت مهسا امینی، سراسر خشم بود، این درحالی است که انتشار تصاویری از یک کامیون سوغاتی آمریکایی برای هیات همراه رئیسی، مردم...
زخم‌هایی که کهنه می‌شود نه درمان!
گشت ارشاد بله یا خیر؟ (۴)

زخم‌هایی که کهنه می‌شود نه درمان!

صحبت‌های روز گذشته وزیر کشور در مورد پرونده مرگ مهسا امینی به منزله پایان دادن به تحقیقی بود که نمایندگان مجلس در گفتگو با دیدار آن را وعده داده بودند!
دیدگاه محمد مهاجری در مورد موضوع حجاب و گشت ارشاد + ویدیو
یک توضیح در مورد یک عدم انتشار

دیدگاه محمد مهاجری در مورد موضوع حجاب و گشت ارشاد + ویدیو

روز گذشته به مخاطبان گرامی دیدارنیوز اطلاع دادیم که امروز گفتگوی تصویری با محمد مهاجری فعال سیاسی اصولگرا را در برنامه تنگنا منتشر خواهیم کرد اما بنا به دلایلی که در پی می‌آید از شما معذوریم.

زلنسکی: آلمان تکلیفش را روشن کند؛ یا ما یا روسیه!

پس از حمله نظامی روسیه به اوکراین، آلمان برخلاف بریتانیا و آمریکا موضع‌گیری تندی علیه تجاوز ارتش پوتین نداشت و سعی کرد به دلیل موضوع جنجالی «انرژی» رابطه‌اش را با مسکو حفظ کند؛ مساله مهمی که حالا اعتراض زلنسکی، رئیس جمهوری اوکراین را در پی داشته است.

کد خبر: ۱۳۱۶۶۸
۱۰:۱۵ - ۲۴ خرداد ۱۴۰۱

زلنسکی: آلمان تکلیفش را روشن کند؛ یا ما یا روسیه!

دیدارنیوز: ولودیمیر زلنسکی از صدراعظم آلمان خواست تا حمایت رسای خود از اوکراین را اعلام کرده و از تاثیر آن بر روابط برلین و مسکو نهراسد.

ولودیمیر زلنسکی، رئیس جمهوری اوکراین این اظهارات را در حالی در گفتگو با شبکه آلمانی «زد دی اف» مطرح کرد که برخی شنیده‌ها از احتمال سفر اولاف شولتس، صدر اعظم آلمان در روز پنجشنبه به کی‌یف حکایت دارد.

زلنسکی با بیان اینکه آلمان نمی‌تواند اصطلاحاً یکی به نعل و یکی به میخ بزند، گفت: ما از شولتس این قطعیت را می‌خواهیم که آلمان از اوکراین حمایت می‌کند. او و دولتش باید تصمیم بگیرند.

اخیراً یک روزنامه آلمانی گزارش داد که رهبران ایتالیا، آلمان و فرانسه می‌خواهند به اوکراین سفر کنند، یک روزنامه ایتالیایی هم در روز یکشنبه اعلام کرد که این سفر در تاریخ شانزدهم ژوئن (پنجشنبه) صورت خواهد پذیرفت.

این در حالیست که در روز دوشنبه، یک سخنگوی دولت آلمان درباره این سفر گفت: هنوز آن را تایید نمی‌کنیم.

کی‌یف و متحدان غربی‌اش این سه کشور را به دلیل تعلل اتهامی در حمایت از اوکراین در مقابل حمله روسیه مورد انتقاد قرار داده و آن‌ها را به تاخیر در ارسال تسلیحات و در اولویت قرار دادن شکوفایی و رفاه خود نسبت به آزادی و امنیت اوکراین متهم کرده‌اند.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی