تیتر امروز

آقای رئیسی با شجاعت مرگ برجام را اعلام کند!
دیپلماسی ایران؛ باقری‌کنی در روسیه، امیرعبداللهیان در سوریه!

آقای رئیسی با شجاعت مرگ برجام را اعلام کند!

همه راه‌ها از نظر دولت سیزدهم به شرق و به خصوص به مسکو ختم می‌شود به گونه‌ای که پس از شکست مذاکرات دوحه، روبوسی عاشقانه رئیسی و پوتین و سفر باقری کنی به روسیه موید این تحلیل است.
نگاه منفی رسانه‌های ایران به ترکیه، همسایه نزدیک بهتر از برادر دور
از سعدآباد تا توپکاپی (۵۷) + فایل صوتی

نگاه منفی رسانه‌های ایران به ترکیه، همسایه نزدیک بهتر از برادر دور

سفر وزیر خارجه ایران به ترکیه در روزهای اخیر گر چه در سکوت نسبی خبری انجام شد اما به زعم عده‌ای دستور مشخصی نداشت و برخی نیز آن را بی‌ارتباط به مذاکرات هسته‌ای تلقی کردند.

ادعای بلینکن: ایران با مطرح کردن مسائل فرابرجامی، مانع دستیابی به توافق شد

«آنتونی بلینکن» وزیر خارجه آمریکا با تکرار برخی فرافکنی‌ها مدعی شد که ایران با طرح مسائل غیربرجامی، مانع توافق و پیشرفت در مذاکرات وین شده است.

کد خبر: ۱۳۱۶۵۴
۰۸:۵۲ - ۲۴ خرداد ۱۴۰۱

ادعای بلینکن: ایران با طرح مسائل غیربرجامی، مانع پیشرفت در مذاکرات شد

دیدارنیوز: وزیر خارجه آمریکا با تکرار برخی فرافکنی‌ها مدعی شد که ایران با طرح مسائل غیربرجامی، مانع پیشرفت در مذاکرات وین شده است.

بلینکن بدون اشاره به بدعهدی‌های کشورش در قبال برجام، مدعی شد: «طی دو سال گذشته با همراهی متحدان اروپایی خود و روسیه و چین برای احیای برجام تلاش کردیم و در مذاکرات وین به نقطه مطلوبی رسیدیم، اما ایران با مطرح کردن مسائل فرابرجامی، مانع دستیابی به توافق شده است».

بلینکن در ادامه ادعا‌های خود افزود که واشنگتن آماده بازگشت به مذاکرات برجامی است، اما طرف ایرانی باید تصمیم بگیرد و به سرعت، نظر خود را درباره تمایل یا عدم تمایل به از سرگیری گفتگو‌ها اعلام کند.

وی همچنین از اقدام ایران برای خاموش کردن دوربین‌های آژانس که در واکنش به قطعنامه سیاسی شورای حکام انجام شد، انتقاد کرده و مدعی شد که این رویکردها، چشم‌انداز دستیابی به توافق هسته‌ای را ضعیف می‌کند.

منبع: ایلنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی