تیتر امروز

پایان کاپیتانان!
شباهت‌ها و تفاوت‌های وریا و سید جلال

پایان کاپیتانان!

با توجه به اتفاقات اخیر در پیرامون دو باشگاه استقلال و پرسپولیس، به نظر می‌آید در بیست و دومین دوره لیگ برتر کاپیتان‌های قرمز و آبی یعنی سید جلال حسینی و وریا غفوری را نخواهیم دید.
باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند
لحظه به لحظه با مذاکرات هسته‌ای در دوحه

باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند

باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند و دور جدید مذاکرات هسته‌ای ایران و غرب وارد فاز عملیاتی تازه‌ای خواهد شد. دیدارنیوز به صورت برخط، مذاکرات مذکور را گزارش می‌کند.
پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟
آخر تیرماه منتظر شفاف‌سازی سرخابی باشید

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟

ورود دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به بورس حداقل این پیامد را داشت که این باشگاه‌ها باید گزارشی از عملکرد مالی خودشان را به  صورت شفاف به سازمان بورس ارائه دهند تا در معرض دید همگان قرار بگیرد.

مجموعه تاریخی سعدآباد ۳ روز تعطیل شد

به‌دلیل ادامه برنامه‌های ریاست‌جمهوری در مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد، روز‌های دوشنبه، سه‌شنبه و چهارشنبه (۲۳، ۲۴ و ۲۵ خردادماه ۱۴۰۱) این مجموعه تعطیل است.

کد خبر: ۱۳۱۵۴۰
۲۰:۲۶ - ۲۲ خرداد ۱۴۰۱

مجموعه تاریخی سعدآباد ۳ روز تعطیل شد

دیدارنیوز: مجموعه فرهنگی و تاریخی سعدآباد به‌دلیل برنامه‌های ریاست‌جمهوری روز‌های ۲۳، ۲۴ و ۲۵ خردادماه تعطیل است و از روز ۲۶ خردادماه مجدداً فعالیت خود را از سر خواهد گرفت.

به نقل از سایت مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد، به‌دلیل ادامه برنامه‌های ریاست‌جمهوری در مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد، روز‌های دوشنبه، سه‌شنبه و چهارشنبه (۲۳، ۲۴ و ۲۵ خردادماه ۱۴۰۱) این مجموعه تعطیل است.

بنا بر اعلام، مجموعه سعدآباد از روز پنج‌شنبه ۲۶ خردادماه مجدداً پذیرای علاقه‌مندان خواهد بود.

ساعت فعالیت این مجموعه که در منطقه تجریش واقع شده، از ۹ تا ۱۹ است و بلیت‌فروشی به گردشگران و علاقه‌مندان به تاریخ، فرهنگ و هنر تا ساعت ۱۷ انجام می‌شود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی