تیتر امروز

عوام شهرکرد و همدان آب ندارند؛ ایرادی ندارد!
افاضات اضافه

عوام شهرکرد و همدان آب ندارند؛ ایرادی ندارد!

در هفته‌ای که سپری شد خوشبختانه بلایای طبیعی تا حد زیادی از مملکت دست برداشته و بر سر عوام نازل نشد اما مسائل انسانی همچنان برقرار است، گرچه عوام‌الملک می‌گوید ما اصلا مشکلی نداریم!
احمد زیدآبادی خطاب به مسئولان کشور:

مرا به خیر و شما را به سلامت!

احمد زیدآبادی روزنامه‌نگار، کارشناس و فعال سیاسی در رشته توییتی خطاب به مسئولان کشور نوشت: آنچه باید گفته شد، خودم را سنگ روی یخ نمی‌کنم و برایتان دل نمی‌سوزانم و تا روزی که در این مسیر پیش می‌روید، مرا به خیر و شما را به سلامت!

کد خبر: ۱۳۱۵۲۷
۱۷:۳۱ - ۲۲ خرداد ۱۴۰۱

مرا به خیر و شما را به سلامت!

دیدارنیوز ـ سرویس سیاسی: احمد زیدآبادی در این رشته توییت خود نوشت: آقایان مسئولان محترم جمهوری اسلامی، من به عنوان یک ایرانی که ستم فراوانی را در این نظام متحمل شده‌ام، برای مصالح ایران، از تمام جفا‌ها گذشتم و برای بقای شما از طریق اصلاح امور به دست خودتان، از هرتلاش فکری فروگذار نکردم.

وی افزود: تا آنجا که خشم و اهانت و اتهامِ طیف بسیاری از ناراضیان حتی دوستان سابقم را در این مسیر به جان خریدم. اکنون، اما احساس من این است که دایۀ مهربانتر از مادر شده‌ام! ظاهراً خودتان به اندازۀ من علاقه‌ای به بقای خود و حفظ کشور ندارید و گام در راهی گذاشته‌اید که هزاران بار نسبت به عواقب آن هشدار داده‌ام.

زیدآبادی خاطرنشان کرد: دیگر جز پرحرفی و تکرار و رنج خوردن چه کاری از من برمی‌آید؟ گویا وقتی قرار است مصیبتی نازل شود، نازل می‌شود و با اندرز، موعظه، خواهش، تمنا، هشدار، اخطار، التماس، تضرع، ناله و گریه نمی‌توان مانع آن شد!
این کارشناس و فعال سیاسی تاکید کرد: حال که ظاهراً تصمیم به پیروی از توصیه‌های همان افرادی گرفته‌اید که شرایط کشور را به اینجا رسانده و در همۀ زمینه‌ها بحران‌آفرینی کرده‌اند، من دیگر چرا این وسط خودم را سنگ روی یخ کنم و برایتان دل بسوزانم؟ [لذا]تا روزی که در این مسیر پیش می‌روید، مرا به خیر و شما را به سلامت!

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی