تیتر امروز

آقای رئیسی با شجاعت مرگ برجام را اعلام کند!
دیپلماسی ایران؛ باقری‌کنی در روسیه، امیرعبداللهیان در سوریه!

آقای رئیسی با شجاعت مرگ برجام را اعلام کند!

همه راه‌ها از نظر دولت سیزدهم به شرق و به خصوص به مسکو ختم می‌شود به گونه‌ای که پس از شکست مذاکرات دوحه، روبوسی عاشقانه رئیسی و پوتین و سفر باقری کنی به روسیه موید این تحلیل است.
نگاه منفی رسانه‌های ایران به ترکیه، همسایه نزدیک بهتر از برادر دور
از سعدآباد تا توپکاپی (۵۷) + فایل صوتی

نگاه منفی رسانه‌های ایران به ترکیه، همسایه نزدیک بهتر از برادر دور

سفر وزیر خارجه ایران به ترکیه در روزهای اخیر گر چه در سکوت نسبی خبری انجام شد اما به زعم عده‌ای دستور مشخصی نداشت و برخی نیز آن را بی‌ارتباط به مذاکرات هسته‌ای تلقی کردند.

پیش‌بینی شبکه آمریکایی: ایران فقط یک امتیاز می‌گیرد!

در فاصله چند ماه مانده تا شروع رقابت‌های پرهیجان جام جهانی قطر، یک شبکه آمریکایی پیش بینی کرد که تیم ملی کشورمان در گروه B، تنها یک امتیاز مقابل ولز کسب می‌کند و از گروه خود صعود نخواهد کرد.

کد خبر: ۱۳۱۴۵۶
۲۱:۲۸ - ۲۱ خرداد ۱۴۰۱

پیش‌بینی شبکه آمریکایی: ایران فقط یک امتیاز می‌گیرد!

دیدارنیوز: یک رسانه آمریکایی پیش‌بینی کرد که تیم تحت‌هدایت دراگان اسکوچیچ تنها با کسب یک امتیاز از صعود به مرحله حذفی جام جهانی ۲۰۲۲ بازمی‌ماند.

شبکه تلویزیونی «سی‌بی‌اس» آمریکا به بررسی گروه‌های جام جهانی ۲۰۲۲ قطر و پیش‌بینی از تیم‌های صعود کننده از مراحل گروهی تا دیدار فینال این رقابت‌ها پرداخته است. بر اساس پیش‌بینی این رسانه آمریکایی، در بازی‌های دور اول گروه B جام جهانی قطر، انگیس با نتیجه ۲ بر صفر ایران را شکست خواهد داد و آمریکا مقابل ولز به تساوی یک - یک رضایت می‌دهد.

در دور دوم مرحله گروهی تقابل تیم‌های ولز و ایران به تساوی بدون گل می‌انجامد و انگلیس با نتیجه ۳ بر صفر آمریکا را شکست می‌دهد. در دور سوم مرحله گروهی این رقابت‌ها نیز جدال ولز و انگلیس به تساوی یک - یک می‌رسد و ایران در بازی آخرش با نتیجه یک بر صفر مغلوب آمریکا می‌شود.

بر اساس این پیش‌بینی؛ تیم‌های انگلیس و آمریکا به ترتیب با ۷ و ۴ امتیاز از این گروه صعود می‌کنند و تیم‌های ولز و ایران به ترتیب با ۳ و یک امتیاز از دور رقابت‌ها حذف می‌شوند.

بر اساس پیش‌بینی این شبکه تلویزیونی؛ از گروه A تیم‌های سنگال و هلند، از گروه B تیم‌های انگلیس و آمریکا، از گروه C تیم‌های آرژانتین و لهستان، از گروه D تیم‌های دانمارک و فرانسه، از گروه E تیم‌های اسپانیا و آلمان، از گروه F تیم‌های بلژیک و کانادا، از گروه G تیم‌های برزیل و کامرون و از گروه H تیم‌های اروگوئه و پرتغال صعود خواهند کرد.

در دیدار فینال هم برزیل با شکست انگلیس قهرمان خواهد شد و در دیدار رده‌بندی آلمان نیز با غلبه بر فرانسه به عنوان سومی دست خواهد یافت.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی