تیتر امروز

سایه کوتاه فوتبال حرفه‌ای در ایران
به استقبال لیگ بیست و دوم

سایه کوتاه فوتبال حرفه‌ای در ایران

عصر فردا، جمعه بیست و یکم مرداد ۱۴۰۱، بیست و دومین دوره لیگ برتر فوتبال باشگاهی ایران گشایش می‌یابد تا در سال جام جهانی، چرخ فوتبال ایران به گردش دربیاید.
واردات واکسن در دولت سیزدهم و «۷» بد ُیمن!
دیدار از وضعیت کرونا در ایران گزارش می‌دهد

واردات واکسن در دولت سیزدهم و «۷» بد ُیمن!

افتخار وزیر بهداشت دولت سیزدهم این است که یک تنه واکسن وارد کرده، واکسن‌هایی که اقبال از آن روز به روز کمتر، اما تعداد مرگ‌های کرونایی روز به روز بیشتر می‌شود.
یک عضو کمیسیون عمران مجلس تاکید کرد

ضوابط و مقررات باید در شرایط تاخیر پرواز‌ها اجرایی شود

یک عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: زمانی که یک پرواز تاخیر دارد باید علاوه بر اطلاع رسانی به موقع و عذرخواهی از مسافران، ضوابط و مقررات پیش بینی شده در شرایط تاخیر پرواز‌ها با دقت اجرایی شود.

کد خبر: ۱۳۱۴۳۲
۱۶:۵۲ - ۲۱ خرداد ۱۴۰۱

ضوابط و مقررات باید در شرایط تاخیر پرواز‌ها اجرایی شود

دیدارنیوز ـ غلامعلی کوهساری با اشاره به ضرورت ورود سازمان هواپیمایی به تاخیر چندین ساعته پرواز‌ها و نقص فنی هواپیماها، بیان کرد: نظارت وزارت راه و شهرسازی بر ایرلاین‌ها از وظایف اساسی این وزارتخانه به شمار می‌رود. حتی اگر شرکت‌های خصوصی در حوزه جابجایی مسافر ورود می‌کنند، سیاست گذاری و نظارت بر عملکرد آنان از وظایف وزارت راه و شهرسازی است.

وی در ادامه اظهار کرد: اینکه هواپیما‌های ما با کمبود قطعه و مشکلات فنی مواجه است و نیاز به لوازم جدید دارد بحث جدایی است که باید وزارت راه و شهرسازی و سازمان هواپیمایی تلاش خود را برای تجهیز ناوگان هوایی کشور علی رغم وجود تحریم‌های ظالمانه به کار گیرد. اما تاخیر در پرواز‌ها باید به حداقل کاهش یابد چراکه این تاخیر‌ها در برنامه ریزی زندگی مردم اختلال ایجاد می‌کند.

نماینده مردم رامیان و آزادشهر در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: از سوی دیگر در بحث تاخیر ایرلاین‌ها اطلاع رسانی به موقع و عذرخواهی از مسافران نباید به فراموشی سپرده شود. زمانی که یک پروازی تاخیر دارد باید اطلاع رسانی به موقع صورت گرفته و از مسافران نیز عذرخواهی شود. از سوی دیگر قانون و مقررات پیش بینی شده در شرایط تاخیر پرواز‌ها باید با دقت اجرایی شود. ایرلاین‌ها باید برای تاخیر هواپیما‌های خود جریمه بپردازند. مسافران باید احساس کنند که در این حوزه قانون وجود داشته و اجرایی می‌شود.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی