تیتر امروز

عوام شهرکرد و همدان آب ندارند؛ ایرادی ندارد!
افاضات اضافه

عوام شهرکرد و همدان آب ندارند؛ ایرادی ندارد!

در هفته‌ای که سپری شد خوشبختانه بلایای طبیعی تا حد زیادی از مملکت دست برداشته و بر سر عوام نازل نشد اما مسائل انسانی همچنان برقرار است، گرچه عوام‌الملک می‌گوید ما اصلا مشکلی نداریم!

استقلال و یک نیمکت داغ؛ «سردار» چقدر برای مربی خارجی هزینه می‌کند؟

طبق شنیده‌ها، استقلالی‌ها هنوز به طور جدی با مربیان خارجی صحبت نکرده اند، اما قطعا با امثال نکونام و عنایتی مذاکره شده است. در مورد رقم مربی خارجی هم گمانه‌زنی‌هایی وجود دارد که خیلی دقیق نیست، اما بعید به نظر می‌رسد استقلال بتواند بیش از یک میلیون دلار در این زمینه هزینه کند.

کد خبر: ۱۳۱۴۱۳
۱۳:۴۲ - ۲۱ خرداد ۱۴۰۱

استقلال و یک نیمکت داغ؛ «سردار» چقدر برای مربی خارجی هزینه می‌کند؟

دیدارنیوز: بعضی از هواداران استقلال به مصاحبه سردار آجورلو که البته تکذیب شد اشاره کرده و می‌گویند مدیران باشگاه نمی‌خواهند خیلی برای مربی خارجی هزینه کنند.

مربی خارجی خوب پول خوب هم می‌خواهد و با توجه به افزایش قیمت دلار جذب یک مربی درجه دو خارجی هم هزینه بر است؛ هرچند که در سال‌های اخیر قیمت مربیان ایرانی هم به طرز سرسام آوری بالا رفته و حتی به ۱۶ میلیارد تومان هم رسیده است.

در ماجرای استقلال هم خیلی‌ها عقیده دارند باشگاه از ابتدا به دنبال نکونام بود و نمی‌خواهد خیلی برای مربی خارجی هزینه کند، اما بهرحال تا زمانی که نام سرمربی جدید به طور رسمی اعلام نشود، نمی‌توان با قاطعیت در این مورد نظر داد.

طبق شنیده‌های ما استقلالی‌ها هنوز به طور جدی با مربیان خارجی صحبت نکرده اند، اما قطعا با امثال نکونام و عنایتی مذاکره شده است. در مورد رقم مربی خارجی هم گمانه‌زنی‌هایی وجود دارد که خیلی دقیق نیست، اما بعید به نظر می‌رسد استقلال بتواند بیش از یک میلیون دلار در این زمینه هزینه کند.

در واقع آن‌ها باید سراغ مربیانی بروند که خیلی گران نباشند و در عین حال روی فوتبال ایران و آسیا شناخت خوبی داشته باشند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی