تیتر امروز

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟
آخر تیرماه منتظر شفاف‌سازی سرخابی باشید

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟

ورود دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به بورس حداقل این پیامد را داشت که این باشگاه‌ها باید گزارشی از عملکرد مالی خودشان را به  صورت شفاف به سازمان بورس ارائه دهند تا در معرض دید همگان قرار بگیرد.
پس از کرونا؛ رقابت
از بیماری‌های تازه وارد این روز‌ها چه می‌دانید؟

پس از کرونا؛ رقابت "وبا" و "تب کنگو" در مرگ و میر!

حالا که کرونا عقب نشینی کرده و دیگر توانی برای قدرت نمایی ندارد، شیوع دو بیماری "وبا"، "تب کنگو" و بالا رفتن آمار مبتلایان و مرگ و میر ناشی از ابتلا به این دو بیماری نگرانی جدیدی به جامعه تزریق...
از انتصاب داماد نماینده تا دخالت برای انتصاب اقوام!
دخالت سیدکریم حسینی و عبدالله ایزدپناه در مسائل اجرایی و انتصابات قومی:

از انتصاب داماد نماینده تا دخالت برای انتصاب اقوام!

گزارش‌ها و مستندات رسیده حاکی از دخالت چند نماینده مجلس خوزستانی، در امور اجرایی، انتصابات و فشار برای انتصاب اقوام خود در مراکز اجرایی استان خوزستان است.

رئیسی: ایران سعی کرده از تحریم‌ها فرصتی برای پیشرفت ایجاد کند

سیدابراهیم رئیسی، رئیس جمهوری در دیدار با همتای ونزوئلایی خود با بیان اینکه ایران سعی کرده از تحریم‌ها فرصتی برای پیشرفت ایجاد کند، گفت: سند همکاری ۲۰ ساله، جلوه‌ای از اراده تهران و کاراکاس برای توسعه روابط است.

کد خبر: ۱۳۱۴۱۲
۱۳:۳۸ - ۲۱ خرداد ۱۴۰۱

رئیسی: ایران سعی کرده از تحریم‌ها فرصتی برای پیشرفت ایجاد کند

دیدارنیوز: رئیس‌جمهور کشورمان گفت: روابط ما با ونزوئلا راهبردی است و در حوزه‌های مختلفی جریان دارد. امضای سند همکاری ۲۰ ساله میان دو کشور جلوه‌ای از اراده مسئولین عالی برای توسعه روابط در همه حوزه‌ها است.

حجت‌الاسلام سیدابراهیم رئیسی در نشست خبری مشترک با نیکلاس مادورو گفت: لازم است به رئیس‌جمهور محترم کشور ونزوئلا خوش آمد عرض کنم. بسیار خوشحالم از اینکه امروز میزبان ایشان و وزرای محترم و همکاران ایشان هستیم.

وی ادامه داد: سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران همواره ارتباط با کشور‌های مستقل بوده و ونزوئلا نشان داده در مقابل امپریالیسم مقاومت مثال‌زدنی داشته است. ایران سعی کرده از تحریم‌ها برای خود فرصتی برای پیشرفت ایجاد کند.

رئیسی افزود: وقتی که سخنگوی کاخ سفید اعلام می‌کند سیاست فشار حداکثری علیه ایران بصورت مفتضحانه شکست خورده این نقطه پیروزی ملت ایران است. ونزوئلا سال‌های سختی را سپری کرده و اراده مردم ونزوئلا این بوده که باید در مقابل این تحریم‌ها مقاومت کرد و می‌دانیم این کشور ابرتورم‌ها را پشت سر گذاشته و رشد اقتصادی در این کشور آغاز شده است. این نشان بسیار خوبی است که به همه ثابت می‌کند که مقاومت و ایستادگی جواب داده و دشمن را وادار به عقب‌نشینی می‌کند.

رئیس‌جمهور گفت: روابط ما با ونزوئلا راهبردی است و در حوزه‌های مختلفی جریان دارد. امضای سند همکاری ۲۰ ساله میان دو کشور جلوه‌ای از اراده مسئولان عالی برای توسعه روابط در همه حوزه‌ها است. در این دولت همکاری‌هایی که در حوزه انرژی در نیروگاه‌های حرارتی تعمیر پالایشگاه در کشور ونزوئلا و نسبت به صادرات خدمات فنی و مهندسی و حوزه‌های اقتصادی و نظامی صورت گرفته نشان می‌دهد زمینه‌های مختلفی در کشور ونزوئلا وجود دارد و ما هم از ظرفیت‌هایی برخوردار هستیم که می‌تواند منجر به همکاری میان دو کشور شود.

وی افزود: از حوزه‌های دیگری که می‌تواند حوزه همکاری باشد حوزه علم و فناوری است که در این سال‌ها گام‌های خوبی در ایران برداشته شده و می‌توانیم این دانش را به ونزوئلا منتقل کنیم و می‌تواند زمینه همکاری بسیار خوبی در نفت، گاز، صنعت پتروشیمی و کشاورزی را میان دو کشور فراهم کند. آغاز پرواز تهران-کاراکاس زمینه خوبی برای رفت و آمد دو کشور ایجاد می‌کند که هم می‌تواند در مسائل اقتصادی باشد و هم ارتباط میان ملت‌ها را بیشتر کند.

منبع: ایلنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی