تیتر امروز

احیای همان برجام؛ مسئول خسارات کیست؟

احیای همان برجام؛ مسئول خسارات کیست؟

جریان انقلابی و شخص سید ابراهیم رئیسی دلایل و انگیزه‌های زیادی برای احیای برجام و رفع تحریم‌ها دارند، اما منتقدان بر این پرسش پا می‌فشارند که چرا جناح اصولگرا مانع حصول توافق توسط حسن روحانی...
واردات واکسن در دولت سیزدهم و «۷» بد ُیمن!
دیدار از وضعیت کرونا در ایران گزارش می‌دهد

واردات واکسن در دولت سیزدهم و «۷» بد ُیمن!

افتخار وزیر بهداشت دولت سیزدهم این است که یک تنه واکسن وارد کرده، واکسن‌هایی که اقبال از آن روز به روز کمتر، اما تعداد مرگ‌های کرونایی روز به روز بیشتر می‌شود.
مرگ در
گزارش دیدار از تلف شدن یک یوز ماده در جاده ترانزیت مشهد

مرگ در "میامی"

هنوز ماجرای تلف شدن دو یوز تازه متولد شده "ایران" فراموش نشده بود که خبر رسید تصادف در جاده میامی (تهران- مشهد) منجر به مرگ یک یوز ماده شده و حالا مسوولان در حال رسیدگی هستند!

صدور ۲۹ پروانه تایید صلاحیت مدیران کنترل کیفیت در خوزستان

سرپرست اداره کل استاندارد خوزستان گفت: ۲۹ فقره پروانه تایید صلاحیت مدیران کنترل کیفیت از ابتدای سال ۱۴۰۱ تاکنون در استان صادر شده است.

کد خبر: ۱۳۱۳۸۷
۱۱:۰۶ - ۲۱ خرداد ۱۴۰۱

دیدار نیوز: علی داودی گفت: کسب اطمینان از مطابقت محصولات تولیدی با استاندارد‌های مربوطه بر عهده مدیران کنترل کیفیت به عنوان نماینده اداره کل استاندارد در واحد تولیدی است.

او گفت: مدیران کنترل کیفیت در واقع نمایندگان استاندارد در واحد‌های تولیدی و ارزیابان اصلی کیفیت در مبادی تولیدی هستند و آموزش به این افراد از وظایف اصلی این اداره کل به شمار می‌رود.

سرپرست اداره کل استاندارد خوزستان از شهروندان خواست برای اطمینان از استاندارد بودن کالا‌های تولیدی کد ۱۰ رقمی زیر علامت استاندارد روی کالا را به شماره ۱۰۰۰۱۵۱۷ پیامک کنند تا اطلاعات مربوط به کالا در جواب پیامک اطلاع رسانی شود.

۳۳۶ واحد تولیدی در استان خوزستان دارای پروانه کاربرد استاندارد فعال هستند.

پروانه‌های کاربرد استاندارد برای صنایع ساختمانی، صنایع غذایی و بسته بندی سلولزی صادر می‌شود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی