تیتر امروز

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟
آخر تیرماه منتظر شفاف‌سازی سرخابی باشید

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟

ورود دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به بورس حداقل این پیامد را داشت که این باشگاه‌ها باید گزارشی از عملکرد مالی خودشان را به  صورت شفاف به سازمان بورس ارائه دهند تا در معرض دید همگان قرار بگیرد.
پس از کرونا؛ رقابت
از بیماری‌های تازه وارد این روز‌ها چه می‌دانید؟

پس از کرونا؛ رقابت "وبا" و "تب کنگو" در مرگ و میر!

حالا که کرونا عقب نشینی کرده و دیگر توانی برای قدرت نمایی ندارد، شیوع دو بیماری "وبا"، "تب کنگو" و بالا رفتن آمار مبتلایان و مرگ و میر ناشی از ابتلا به این دو بیماری نگرانی جدیدی به جامعه تزریق...
از انتصاب داماد نماینده تا دخالت برای انتصاب اقوام!
دخالت سیدکریم حسینی و عبدالله ایزدپناه در مسائل اجرایی و انتصابات قومی:

از انتصاب داماد نماینده تا دخالت برای انتصاب اقوام!

گزارش‌ها و مستندات رسیده حاکی از دخالت چند نماینده مجلس خوزستانی، در امور اجرایی، انتصابات و فشار برای انتصاب اقوام خود در مراکز اجرایی استان خوزستان است.

صدور ۲۹ پروانه تایید صلاحیت مدیران کنترل کیفیت در خوزستان

سرپرست اداره کل استاندارد خوزستان گفت: ۲۹ فقره پروانه تایید صلاحیت مدیران کنترل کیفیت از ابتدای سال ۱۴۰۱ تاکنون در استان صادر شده است.

کد خبر: ۱۳۱۳۸۷
۱۱:۰۶ - ۲۱ خرداد ۱۴۰۱

دیدار نیوز: علی داودی گفت: کسب اطمینان از مطابقت محصولات تولیدی با استاندارد‌های مربوطه بر عهده مدیران کنترل کیفیت به عنوان نماینده اداره کل استاندارد در واحد تولیدی است.

او گفت: مدیران کنترل کیفیت در واقع نمایندگان استاندارد در واحد‌های تولیدی و ارزیابان اصلی کیفیت در مبادی تولیدی هستند و آموزش به این افراد از وظایف اصلی این اداره کل به شمار می‌رود.

سرپرست اداره کل استاندارد خوزستان از شهروندان خواست برای اطمینان از استاندارد بودن کالا‌های تولیدی کد ۱۰ رقمی زیر علامت استاندارد روی کالا را به شماره ۱۰۰۰۱۵۱۷ پیامک کنند تا اطلاعات مربوط به کالا در جواب پیامک اطلاع رسانی شود.

۳۳۶ واحد تولیدی در استان خوزستان دارای پروانه کاربرد استاندارد فعال هستند.

پروانه‌های کاربرد استاندارد برای صنایع ساختمانی، صنایع غذایی و بسته بندی سلولزی صادر می‌شود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی