تیتر امروز

پایان کاپیتانان!
شباهت‌ها و تفاوت‌های وریا و سید جلال

پایان کاپیتانان!

با توجه به اتفاقات اخیر در پیرامون دو باشگاه استقلال و پرسپولیس، به نظر می‌آید در بیست و دومین دوره لیگ برتر کاپیتان‌های قرمز و آبی یعنی سید جلال حسینی و وریا غفوری را نخواهیم دید.
باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند
لحظه به لحظه با مذاکرات هسته‌ای در دوحه

باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند

باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند و دور جدید مذاکرات هسته‌ای ایران و غرب وارد فاز عملیاتی تازه‌ای خواهد شد. دیدارنیوز به صورت برخط، مذاکرات مذکور را گزارش می‌کند.
پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟
آخر تیرماه منتظر شفاف‌سازی سرخابی باشید

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟

ورود دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به بورس حداقل این پیامد را داشت که این باشگاه‌ها باید گزارشی از عملکرد مالی خودشان را به  صورت شفاف به سازمان بورس ارائه دهند تا در معرض دید همگان قرار بگیرد.
روایت بیستمین نمازجمعه شهر امید

آقای رئیس‌جمهور! حال مردم خوب نیست

حجت‌الاسلام منصف در پایان خطبه‌های این هفته نماز جمعه و پس از شنیدن دغدغه‌ها و گلایه‌های بعضی از نمازگزاران، گفت: آقای رئیس‌جمهور! حال مردم خوب نیست، نجابت و شرافت مردم را به پای فراموش‌کاری‌شان نگذارید، آزمون و خطا‌ها جزئی از زندگی‌شان شده، فراموش نمی‌کنند.

کد خبر: ۱۳۱۳۸۰
۱۰:۱۷ - ۲۱ خرداد ۱۴۰۱

آقای رئیس‌جمهور! حال مردم خوب نیست

دیدارنیوز: حجت‌الاسلام منصف امام جمعه شهر امید در خطبه‌های دوم نماز با تسلیت درگذشت تأسف‌بار جمعی از هم‌وطنان در سانحه قطار، گفت: هنوز داغِ مصیبت متروپل آبادان بر دل‌های‌مان آرام نگرفته بود که غم و رنج این حادثه دل‌های دردکشیده‌مان را عزادار کرد. صراحتا عرض می‌کنم در این حوادث، آن‌چنان که شایسته بود، واکنش و عکس‌العمل مناسب از جانب مقامات و مسئولان ابراز نشد.

ضمن آنکه در مواردی هم دلسوزانه عمل شد؛ اما همچنان انتظار بیشتری می‌رود. درمورد حادثه دلخراش قطار مسافربری لازم بود در همان روز اول حداقل یک مقام مسئول در این حوزه برکنار می‌شد یا خود استعفا می‌داد. ضمن آنکه همین‌جا از رئیس‌جمهور محترم درخواست می‌کنم دستور دهید در انتخاب مدیران حوزه‌های تخصصی دقت نظر بیشتری به کار بسته شود.

به آقای رئیس‌جمهور محترم عرض می‌کنم کاش این روز‌ها بیشتر به مسئولان و مدیران سخت گرفته می‌شد تا شاید این مردم نجیب و شریف کمتر سختی بکشند. این نمی‌شود که فقط مردم هزینه بدهند، مدیران ناکارآمد و بی‌لیاقت را حذف کنید، فرصت آزمون و خطا نداریم. تصمیمات سخت را زودتر بگیرید تا مردم کمتر سختی بکشند.

امام جمعه شهر امید در بخش دیگری از سخنان خود با تسلیت درگذشت مرحوم سیدمحمود دعایی گفت: مرحوم دعایی نماد یک مسئول و روحانی ساده‌زیست حامی و همراه مردم به معنای واقعی بود. مهم‌تر اینکه این همراهی و حمایت و ساده‌زیستی ذره‌ای به دروغ و عوام‌فریبی آلوده نبود. خط‌کشی‌ها و مرزبندی‌ها برایش بی‌معنا بود. منش و آیین او تجلیل از انسان و مقام انسانیت بی‌توجه به گرایش سیاسی و حتی دین و مذهب بود. به اعتدال، آن هم اعتدال حقیقی و نه راحت‌طلبانه، وفادار بود و متعهدانه به آن عمل می‌کرد. در فقدان او، وفاداری و عمل به اعتدال و مدارا و صداقت بالاترین پاسداشت و تکریم انسانیت است. تکرار می‌کنم اعتدال حقیقی و نه منفعت‌طلبانه و راحت‌طلبانه چیزی است که این روز‌ها بیش از همیشه به آن نیاز داریم.

حجت‌الاسلام منصف در پایان خطبه‌های این هفته نماز جمعه و پس از شنیدن دغدغه‌ها و گلایه‌های بعضی از نمازگزاران، گفت: آقای رئیس‌جمهور! حال مردم خوب نیست، نجابت و شرافت مردم را به پای فراموش‌کاری‌شان نگذارید، آزمون و خطا‌ها جزئی از زندگی‌شان شده، فراموش نمی‌کنند؛ اما همچنان امیدوارانه صبوری می‌کنند، لطفا این صبوری و نجابت را با تکرار‌نکردن خطا‌های آزموده جبران کنید. از خداوند بزرگ توفیق‌مان در خدمتگزاری به این مردم صبور و نجیب و همچنین خدمتگزاری واقعی به آزادی، حقیقت و عدالت را خواستارم. خودم و شما را به مدارا، رحم و مروت و انصاف با یکدیگر توصیه می‌کنم.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی