تیتر امروز

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟
آخر تیرماه منتظر شفاف‌سازی سرخابی باشید

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟

ورود دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به بورس حداقل این پیامد را داشت که این باشگاه‌ها باید گزارشی از عملکرد مالی خودشان را به  صورت شفاف به سازمان بورس ارائه دهند تا در معرض دید همگان قرار بگیرد.
پس از کرونا؛ رقابت
از بیماری‌های تازه وارد این روز‌ها چه می‌دانید؟

پس از کرونا؛ رقابت "وبا" و "تب کنگو" در مرگ و میر!

حالا که کرونا عقب نشینی کرده و دیگر توانی برای قدرت نمایی ندارد، شیوع دو بیماری "وبا"، "تب کنگو" و بالا رفتن آمار مبتلایان و مرگ و میر ناشی از ابتلا به این دو بیماری نگرانی جدیدی به جامعه تزریق...
از انتصاب داماد نماینده تا دخالت برای انتصاب اقوام!
دخالت سیدکریم حسینی و عبدالله ایزدپناه در مسائل اجرایی و انتصابات قومی:

از انتصاب داماد نماینده تا دخالت برای انتصاب اقوام!

گزارش‌ها و مستندات رسیده حاکی از دخالت چند نماینده مجلس خوزستانی، در امور اجرایی، انتصابات و فشار برای انتصاب اقوام خود در مراکز اجرایی استان خوزستان است.

نفتالی بنت: هیچ راه حلی برای مساله فلسطین وجود ندارد

نخست وزیر اسرائیل مدعی شد که هیچ راه حلی برای مساله فلسطین وجود ندارد.

کد خبر: ۱۳۱۲۸۱
۱۴:۴۷ - ۱۸ خرداد ۱۴۰۱

نفتالی بنت هیچ راه حلی برای مساله فلسطین وجود ندارد

دیدارنیوز ـ روزنامه یدیعوت آحارونوت صبح امروز (چهارشنبه) از نفتالی بنت، نخست وزیر اسرائیل طی بخش غیرعلنی نشست هفتگی کمیسیون خارجه و امنیت کنست (پارلمان اسرائیل) نقل کرد که وی سیاست اسرائیل در قبال فلسطینی‌ها را "بازی که نتیجه آن صفر است"، توصیف کرده است.

بنت تاکید کرد، راه حلی برای مساله فلسطین وجود ندارد که این مساله اسرائیل را وادار می‌کند تا آنچه را که قابل بهبود است، بهبود دهد، همچون زیرساخت‌ها و تعداد گذرگاه‌ها که این مساله باعث کاستن تعداد کارگران فلسطینی می‌شود که بدون مجوز وارد اسرائیل می‌شوند.

وی عنوان داشت که سیاست اسرائیل در قبال فلسطینی‌ها تا حد امکان بر مبنای مهار خشونت و بخشندگی در اقتصاد استوار است.

بنت درخصوص رخداد‌های مسجد الاقصی نیز گفت که اسرائیل نمی‌تواند به مدت یک ماه در هر سال از ترس شعله ور شدن منطقه پاورچین راه برود.

روز گذشته، رسانه‌های اسرائیلی گزارش دادند که نفتالی بنت تصمیمی را برای افزایش کارگران غزه که اجازه ورود به اسرائیل را دارند، گرفته است.

شبکه عبری زبان "کان" گزارش داد که نفتالی بنت طی بخش غیرعلنی بررسی‌ها در کمیسیون امور خارجه و امنیت تصیم گرفت تعداد کارگرانی که از غزه اجازه ورود دارند، به جای ۱۲ هزار به ۱۵ هزار افزایش دهد.

منبع: ایسنا
برچسب ها: نفتالی بنت
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی