تیتر امروز

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟
آخر تیرماه منتظر شفاف‌سازی سرخابی باشید

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟

ورود دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به بورس حداقل این پیامد را داشت که این باشگاه‌ها باید گزارشی از عملکرد مالی خودشان را به  صورت شفاف به سازمان بورس ارائه دهند تا در معرض دید همگان قرار بگیرد.
پس از کرونا؛ رقابت
از بیماری‌های تازه وارد این روز‌ها چه می‌دانید؟

پس از کرونا؛ رقابت "وبا" و "تب کنگو" در مرگ و میر!

حالا که کرونا عقب نشینی کرده و دیگر توانی برای قدرت نمایی ندارد، شیوع دو بیماری "وبا"، "تب کنگو" و بالا رفتن آمار مبتلایان و مرگ و میر ناشی از ابتلا به این دو بیماری نگرانی جدیدی به جامعه تزریق...
از انتصاب داماد نماینده تا دخالت برای انتصاب اقوام!
دخالت سیدکریم حسینی و عبدالله ایزدپناه در مسائل اجرایی و انتصابات قومی:

از انتصاب داماد نماینده تا دخالت برای انتصاب اقوام!

گزارش‌ها و مستندات رسیده حاکی از دخالت چند نماینده مجلس خوزستانی، در امور اجرایی، انتصابات و فشار برای انتصاب اقوام خود در مراکز اجرایی استان خوزستان است.

شایعه بزرگ؛ سپاهان رقیب استقلال برای امضای قرارداد با نکونام!

پس از کناره گیری محرم نویدکیا از هدایت سپاهان اصفهان، حالا خبر می‌رسد که طلایی‌پوشان به دنبال عقد قرارداد با جواد نکونام سرمربی فولاد خوزستان هستند؛ مربی‌ای که گفته می‌شود به استقلال نزدیک شده تا جانشین فرهاد مجیدی شود.

کد خبر: ۱۳۱۲۷۱
۱۳:۲۲ - ۱۸ خرداد ۱۴۰۱

شایعه بزرگ؛ سپاهان رقیب استقلال برای امضای قرارداد با نکونام!

دیدارنیوز: باشگاه سپاهان بعد از کناره‌گیری محرم نویدکیا درصدد آن است تا هر چه زودتر سرمربی جدیدی را انتخاب کند.

محرم نویدکیا سرمربی سپاهان بعد از دو سال حضور در این تیم، سرانجام از جمع زردپوشان اصفهانی جدا شد و این باشگاه هم اعلام کرده که پروسه انتخاب جانشین این مربی، با سرعت در حال پیگیری است.

گمانه‌زنی‌های مختلفی درباره سرمربی جدید سپاهان مطرح شده است، ولی امروز در اصفهان این شایعه مطرح شد که مدیران این باشگاه در حال مذاکره با جواد نکونام سرمربی فصل گذشته فولاد خوزستان هستند.

یکی از بازیکنان سپاهان که فصل آینده هم با این تیم قرارداد دارد، گفت: «من و چند بازیکن دیگر شنیده‌ایم که باشگاه در پی جلب رضایت نکونام است و اگر در این راه به نتیجه نرسد سراغ مربی خارجی خواهد رفت».

در مورد نیمکت مربیگری سپاهان چند گزینه داخلی و خارجی هم مطرح است و باید دید در نهایت مدیران باشگاه چه تصمیمی برای انتخاب سرمربی جدید خواهند گرفت.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی