تیتر امروز

سید جلال در نقشی که ندیده‌اید!
هفته پرترافیک نقل و انتقالات لیگ

سید جلال در نقشی که ندیده‌اید!

هرچه به پایان زمان نقل و انتقالات نزدیک تر می شویم ترافیک بیشتری در ثبت قرارداد با بازیکنان جدید را شاهد هستیم. البته بازگشت تعدادی از لژیونرها به لیگ در فصل منتهی به جام جهانی، نکته جالبی است.
توجه: استادیوم آزادی قیمت ندارد!
گزارش تحقیقی دیدار از بزرگ‌ترین ورزشگاه ایران

توجه: استادیوم آزادی قیمت ندارد!

در روزهای پایانی فصل اخیر لیگ برتر فوتبال ایران اخبار و تصاویر نگران‌کننده‌ای درباره وضعیت ورزشگاه آزادی و ایمنی آن منتشر شد. آیا خطر نابودی، استادیوم آزادی را تهدید می‌کند؟
سفارت جمهوری اسلامی ایران در بانکوک اعلام کرد

ایرانیان در تایلند هر نوع برخورد خارج از ضوابط قانونی را اطلاع دهند

سفارت کشورمان در بانکوک تایلند با انتشار بیانیه‌ای خبر کذب روزنامه بانکوک پست در خصوص ایران و شهروندان محترم ایرانی را کاملا تکذیب کرد. در بیانیه سفارت آمده است: از هموطنان مقیم تایلند و گردشگران ایرانی عازم تایلند تقاضا می‌شود هر نوع برخورد خارج از ضوابط قانونی را در سریع‌ترین زمان ممکن به سفارت اطلاع دهند.

کد خبر: ۱۳۱۲۴۹
۱۱:۱۹ - ۱۸ خرداد ۱۴۰۱

ایرانیان مقیم تایلند هر نوع برخورد خارج از ضوابط قانونی را اطلاع دهند

دیدارنیوز: سفارت جمهوری اسلامی ایران در بانکوک با انتشار بیانیه‌ای خبر کذب روزنامه بانکوک پست در خصوص ایران و شهروندان محترم ایرانی را کاملا تکذیب کرد.

در این بیانیه آمده است: طی تماس‌های متعدد دیپلماسی مقام‌های رسمی تایلند خبر روزنامه بانکوک پست را به هیچ عنوان تأیید نکرده و نسبت به انتشار آن ابراز تأسف کردند. مزید اطلاع هم‌وطنان گرامی رسیدگی به موضوع همچنان در دستور کار سفارت قرار دارد. همچنین از هم وطنان مقیم تایلند و گردشگران ایرانی عازم تایلند تقاضا می‌شود هر نوع برخورد خارج از ضوابط قانونی را در سریع‌ترین زمان ممکن به سفارت اطلاع دهند. حفاظت از منافع ایران عزیز و ایرانیان گرانقدر وظیفه ذاتی و موجب افتخار ما است.

روزنامه بانکوک پست روز دوشنبه ۱۶ خرداد در گزارشی به نقل از یک منبع آگاه در پلیس تایلند مدعی شده بود که پلیس سلطنتی این کشور در پی افزایش نگرانی‌ها از فعالیت جاسوسان منتسب به ایران دستور محرمانه‌ای را صادر کرده و براساس آن افرادی را که مظنون به جاسوسی برای ایران هستند تحت نظر بگیرد. به همین منظور اعلام شده بود که سازمان‌های امنیتی تایلند به دقت حرکات شهروندان ایرانی را زیر نظر گرفتند.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی