تیتر امروز

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟
آخر تیرماه منتظر شفاف‌سازی سرخابی باشید

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟

ورود دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به بورس حداقل این پیامد را داشت که این باشگاه‌ها باید گزارشی از عملکرد مالی خودشان را به  صورت شفاف به سازمان بورس ارائه دهند تا در معرض دید همگان قرار بگیرد.
پس از کرونا؛ رقابت
از بیماری‌های تازه وارد این روز‌ها چه می‌دانید؟

پس از کرونا؛ رقابت "وبا" و "تب کنگو" در مرگ و میر!

حالا که کرونا عقب نشینی کرده و دیگر توانی برای قدرت نمایی ندارد، شیوع دو بیماری "وبا"، "تب کنگو" و بالا رفتن آمار مبتلایان و مرگ و میر ناشی از ابتلا به این دو بیماری نگرانی جدیدی به جامعه تزریق...
از انتصاب داماد نماینده تا دخالت برای انتصاب اقوام!
دخالت سیدکریم حسینی و عبدالله ایزدپناه در مسائل اجرایی و انتصابات قومی:

از انتصاب داماد نماینده تا دخالت برای انتصاب اقوام!

گزارش‌ها و مستندات رسیده حاکی از دخالت چند نماینده مجلس خوزستانی، در امور اجرایی، انتصابات و فشار برای انتصاب اقوام خود در مراکز اجرایی استان خوزستان است.

زلنسکی آماده گفتگو با پوتین؛ کی‌یف تسلیم روسیه نخواهد شد

ولودیمیر زلنسکی، رئیس جمهوری اوکراین آماده گفتگو با پوتین همتای روس خود است و می‌گوید، پایان جنگ روسیه علیه اوکراین تنها در "میدان‌نبرد" امکان‌پذیر است. او خواستار حمایت و ارسال تجهیزات نظامی بیش‌تر غرب شد و گفت، کی‌یف تسلیم روسیه نخواهد شد.

کد خبر: ۱۳۱۲۳۳
۰۹:۵۳ - ۱۸ خرداد ۱۴۰۱

زلنسکی آمادگی خود را برای گفتگو‌های صلح با پوتین اعلام کرد

دیدارنیوز: زلنسکی گفت که "پیروزی باید در میدان نبرد به دست آید"، اما او آماده گفتگو‌های صلح با پوتین است. او همچنین تاکید کرد که بن بست در مناقشه با روسیه "یک گزینه نیست".

به نقل از اسپوتنیک، ولودیمیر زلنسکی، رئیس‌جمهور اوکراین به فایننشال تایمز گفت که "هر جنگی باید در میز مذاکره خاتمه یابد. رئیس جمهور اوکراین گفت که تلاش‌های کشور‌های غربی را برای اطلاع از شرایط آتش بس بدون مشارکت اوکراین دیده است. ما به علاقه مستمر غرب و حمایت غرب از حاکمیت اوکراین نیاز داریم. "

او بار دیگر با فراخوانی برای افزایش عرضه تسلیحات به کی‌یف به کشور‌های غربی روی آورد.

ولادیمیر زلنسکی، رئیس جمهور اوکراین همچنین گفت که تجهیزات نظامی روسیه از کیفیت خوبی نسبت به تجهیزات نظامی اوکراین برخوردار است.

زلنسکی معتقد است که اوکراین از نظر "فناوری" نسبت به روسیه پایین‌تر است و به همین لحاظ قادر به حمله به این کشور نیست.

ولودیمیر زلنسکی می‌گوید، پایان جنگ روسیه علیه اوکراین تنها در "میدان‌نبرد" امکان‌پذیر است. او خواستار حمایت و ارسال تجهیزات نظامی بیش‌تر غرب شد و گفت، کی‌یف تسلیم روسیه نخواهد شد.

رئیس‌جمهور ۴۴ ساله اوکراین با گریزی به کمبود‌های فنی اوکراین در جنگ علیه روسیه تأکید کرد که بدون ارسال تجهیزات اضافی و کمک‌های غرب جبران لطمات برای کی‌یف دشوار است.

او با تأکید بر این که مردم برای او اولویت دارند از غرب خواست، از حق حاکمیت اوکراین دفاع کند.

زلنسکی تصریح کرد که اوکراین به دلیل کمبود پول و سوخت یا زیرساخت‌های ویران‌شده‌اش تمایل بیش‌تری به مذاکرات نشان نخواهد داد. چرا که به گفته او، این کشور "بیش از آن قربانی داده که بتواند به‌سادگی خاکش را تسلیم کند. "

رئیس‌جمهور اوکراین با تشکر از تحریم‌هایی که بر روسیه اعمال شده گفت، این تحریم‌ها طبق انتظار‌های حال حاضر بر روسیه تأثیر نمی‌گذارند "چرا که از ابعاد کاملی برخوردار نیستند. "

زلنسکی از اتحادیه اروپا خواست که از تحریم نفت و گاز روسیه نترسد و همزمان اقرار کرد که مسکو در دور زدن تحریم‌ها موفقیت‌هایی داشته است.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی