تیتر امروز

آقای رئیسی با شجاعت مرگ برجام را اعلام کند!
دیپلماسی ایران؛ باقری‌کنی در روسیه، امیرعبداللهیان در سوریه!

آقای رئیسی با شجاعت مرگ برجام را اعلام کند!

همه راه‌ها از نظر دولت سیزدهم به شرق و به خصوص به مسکو ختم می‌شود به گونه‌ای که پس از شکست مذاکرات دوحه، روبوسی عاشقانه رئیسی و پوتین و سفر باقری کنی به روسیه موید این تحلیل است.
نگاه منفی رسانه‌های ایران به ترکیه، همسایه نزدیک بهتر از برادر دور
از سعدآباد تا توپکاپی (۵۷) + فایل صوتی

نگاه منفی رسانه‌های ایران به ترکیه، همسایه نزدیک بهتر از برادر دور

سفر وزیر خارجه ایران به ترکیه در روزهای اخیر گر چه در سکوت نسبی خبری انجام شد اما به زعم عده‌ای دستور مشخصی نداشت و برخی نیز آن را بی‌ارتباط به مذاکرات هسته‌ای تلقی کردند.
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعلام کرد

واکنش هوشمندانه ایران به قطعنامه احتمالی شورای حکام

ابراهیم عزیزی، نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در واکنش به ارائه شدن پیش‌نویس قطعنامه علیه ایران به شورای حکام آژانس بین‌المللی انرژی اتمی توسط آمریکا، انگلیس، فرانسه و آلمان گفت: واکنش ایران به قطعنامه احتمالی علیه ایران هوشمندانه و قاطعانه خواهد بود.

کد خبر: ۱۳۱۲۲۰
۰۸:۳۳ - ۱۸ خرداد ۱۴۰۱

واکنش هوشمندانه ایران به قطعنامه احتمالی شورای حکام

دیدارنیوز: نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که واکنش ایران به قطعنامه احتمالی ضد ایرانی شورای حکام هوشمندانه و قاطعانه خواهد بود.

ابراهیم عزیزی، در واکنش به ارائه شدن پیش‌نویس قطعنامه علیه ایران به شورای حکام آژانس بین‌المللی انرژی اتمی توسط آمریکا، انگلیس، فرانسه و آلمان گفت: واکنش ایران به قطعنامه احتمالی علیه ایران هوشمندانه و قاطعانه خواهد بود.

وی توضیح داد: ما بر مبنای اصول اسلامی و دیپلماسی فعال انقلابی برخورد می‌کنیم و از مواضع به حق ملت ایران دفاع خواهیم کرد. اجازه زیاده‌خواهی به دولت‌های وابسته به نظام سلطه را نخواهیم داد و اجازه نمی‌دهیم ذره‌ای به حقوق ملت ایران تعدی شود در عین حال هیجانی هم نمی‌شویم.

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت که مبانی اصلی سیاست خارجی بر پایه سه اصل عزت، حکمت و مصلحت است و بر مبنای آن و رویکرد هوشمندانه و قاطعانه برخورد می‌کنیم البته که قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها و صیانت از منافع ملت ایران هم دست دولت را برای برخورد باز گذاشته است.

عزیزی در پایان با اشاره به اظهارات گروسی مدیر کل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی گفت: آقای گروسی حرف‌های لابی صهیونیست‌ها را می‌زند و تمامی منویات لابی صهیونیستی از حلقوم آقای گروسی خارج می‌شود و ترجمان تفکر صهیونیستی است.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی