تیتر امروز

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟
آخر تیرماه منتظر شفاف‌سازی سرخابی باشید

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟

ورود دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به بورس حداقل این پیامد را داشت که این باشگاه‌ها باید گزارشی از عملکرد مالی خودشان را به  صورت شفاف به سازمان بورس ارائه دهند تا در معرض دید همگان قرار بگیرد.
پس از کرونا؛ رقابت
از بیماری‌های تازه وارد این روز‌ها چه می‌دانید؟

پس از کرونا؛ رقابت "وبا" و "تب کنگو" در مرگ و میر!

حالا که کرونا عقب نشینی کرده و دیگر توانی برای قدرت نمایی ندارد، شیوع دو بیماری "وبا"، "تب کنگو" و بالا رفتن آمار مبتلایان و مرگ و میر ناشی از ابتلا به این دو بیماری نگرانی جدیدی به جامعه تزریق...
از انتصاب داماد نماینده تا دخالت برای انتصاب اقوام!
دخالت سیدکریم حسینی و عبدالله ایزدپناه در مسائل اجرایی و انتصابات قومی:

از انتصاب داماد نماینده تا دخالت برای انتصاب اقوام!

گزارش‌ها و مستندات رسیده حاکی از دخالت چند نماینده مجلس خوزستانی، در امور اجرایی، انتصابات و فشار برای انتصاب اقوام خود در مراکز اجرایی استان خوزستان است.

تولد دختران ۴ قلو در کرج؛ مادر ۳۴ ساله تحت مراقبت‌های پزشکی

مادر ۳۴ ساله این نوزادان چهار قلو در ۲ هفته گذشته در بیمارستان شهید کمالی کرج بستری و تحت مراقبت‌های پزشکی قرار گرفت. نوزادان همگی دختر با وزن میانگین هزار و ۵۰۰ گرم هستند که در زمان حاضر برای رسیدن به روند طبیعی در بخش مراقبت‌های ویژه نوزادان بیمارستان شهید کمالی بستری هستند.

کد خبر: ۱۳۱۱۹۳
۱۷:۰۴ - ۱۷ خرداد ۱۴۰۱

تولد دختران ۴ قلو در کرج؛ مادر ۳۴ ساله تحت مراقبت‌های پزشکی

دیدارنیوز: رئیس بیمارستان شهید کمالی کرج از تولد نوزادان چهارقلو در این بیمارستان خبر داد.

به نقل از دانشگاه علوم پزشکی البرز، مریم هاشم‌نژاد ظهر امروز با اشاره به تولد دومین نوزاد چهارقلو در این بیمارستان از ابتدای سال تاکنون اظهار داشت: مادر کرجی در بیمارستان کمالی نوزاد چهارقلو به دنیا آورد.

وی افزود: مادر ۳۴ ساله این نوزادان چهار قلو در ۲ هفته گذشته در بیمارستان شهید کمالی کرج بستری و تحت مراقبت‌های پزشکی قرار گرفت.

رئیس بیمارستان شهید کمالی کرج با بیان اینکه این مادر پس از ۱۳ سال نازایی ثانویه تحت درمان قرار گرفت و از طریق «آی. وی. اف» (ivf) و تحت مراقبت‌های ویژه نازایی صبح امروز با عمل جراحی سزارین در این بیمارستان نوزادان چهار قلو را به دنیا آورد، بیان کرد: نوزادان همگی دختر با وزن میانگین هزار و ۵۰۰ گرم هستند که در زمان حاضر برای رسیدن به روند طبیعی در بخش مراقبت‌های ویژه نوزادان بیمارستان شهید کمالی بستری هستند.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی