تیتر امروز

سایه کوتاه فوتبال حرفه‌ای در ایران
به استقبال لیگ بیست و دوم

سایه کوتاه فوتبال حرفه‌ای در ایران

عصر فردا، جمعه بیست و یکم مرداد ۱۴۰۱، بیست و دومین دوره لیگ برتر فوتبال باشگاهی ایران گشایش می‌یابد تا در سال جام جهانی، چرخ فوتبال ایران به گردش دربیاید.
واردات واکسن در دولت سیزدهم و «۷» بد ُیمن!
دیدار از وضعیت کرونا در ایران گزارش می‌دهد

واردات واکسن در دولت سیزدهم و «۷» بد ُیمن!

افتخار وزیر بهداشت دولت سیزدهم این است که یک تنه واکسن وارد کرده، واکسن‌هایی که اقبال از آن روز به روز کمتر، اما تعداد مرگ‌های کرونایی روز به روز بیشتر می‌شود.

تولد دختران ۴ قلو در کرج؛ مادر ۳۴ ساله تحت مراقبت‌های پزشکی

مادر ۳۴ ساله این نوزادان چهار قلو در ۲ هفته گذشته در بیمارستان شهید کمالی کرج بستری و تحت مراقبت‌های پزشکی قرار گرفت. نوزادان همگی دختر با وزن میانگین هزار و ۵۰۰ گرم هستند که در زمان حاضر برای رسیدن به روند طبیعی در بخش مراقبت‌های ویژه نوزادان بیمارستان شهید کمالی بستری هستند.

کد خبر: ۱۳۱۱۹۳
۱۷:۰۴ - ۱۷ خرداد ۱۴۰۱

تولد دختران ۴ قلو در کرج؛ مادر ۳۴ ساله تحت مراقبت‌های پزشکی

دیدارنیوز: رئیس بیمارستان شهید کمالی کرج از تولد نوزادان چهارقلو در این بیمارستان خبر داد.

به نقل از دانشگاه علوم پزشکی البرز، مریم هاشم‌نژاد ظهر امروز با اشاره به تولد دومین نوزاد چهارقلو در این بیمارستان از ابتدای سال تاکنون اظهار داشت: مادر کرجی در بیمارستان کمالی نوزاد چهارقلو به دنیا آورد.

وی افزود: مادر ۳۴ ساله این نوزادان چهار قلو در ۲ هفته گذشته در بیمارستان شهید کمالی کرج بستری و تحت مراقبت‌های پزشکی قرار گرفت.

رئیس بیمارستان شهید کمالی کرج با بیان اینکه این مادر پس از ۱۳ سال نازایی ثانویه تحت درمان قرار گرفت و از طریق «آی. وی. اف» (ivf) و تحت مراقبت‌های ویژه نازایی صبح امروز با عمل جراحی سزارین در این بیمارستان نوزادان چهار قلو را به دنیا آورد، بیان کرد: نوزادان همگی دختر با وزن میانگین هزار و ۵۰۰ گرم هستند که در زمان حاضر برای رسیدن به روند طبیعی در بخش مراقبت‌های ویژه نوزادان بیمارستان شهید کمالی بستری هستند.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی