تیتر امروز

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟
آخر تیرماه منتظر شفاف‌سازی سرخابی باشید

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟

ورود دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به بورس حداقل این پیامد را داشت که این باشگاه‌ها باید گزارشی از عملکرد مالی خودشان را به  صورت شفاف به سازمان بورس ارائه دهند تا در معرض دید همگان قرار بگیرد.
پس از کرونا؛ رقابت
از بیماری‌های تازه وارد این روز‌ها چه می‌دانید؟

پس از کرونا؛ رقابت "وبا" و "تب کنگو" در مرگ و میر!

حالا که کرونا عقب نشینی کرده و دیگر توانی برای قدرت نمایی ندارد، شیوع دو بیماری "وبا"، "تب کنگو" و بالا رفتن آمار مبتلایان و مرگ و میر ناشی از ابتلا به این دو بیماری نگرانی جدیدی به جامعه تزریق...
از انتصاب داماد نماینده تا دخالت برای انتصاب اقوام!
دخالت سیدکریم حسینی و عبدالله ایزدپناه در مسائل اجرایی و انتصابات قومی:

از انتصاب داماد نماینده تا دخالت برای انتصاب اقوام!

گزارش‌ها و مستندات رسیده حاکی از دخالت چند نماینده مجلس خوزستانی، در امور اجرایی، انتصابات و فشار برای انتصاب اقوام خود در مراکز اجرایی استان خوزستان است.

حکم اعدام برای ضارب حادثه مشهد

مسعود ستایشی، سخنگوی قوه قضائیه از صدور حکم اعدام برای ضارب روحانیون در حرم رضوی خبر داد و گفت: این فرد در دادگاه انقلاب با شهادت شهود محکوم به اعدام شده است که البته می‌تواند فرجام‌خواهی کند.

کد خبر: ۱۳۱۱۷۱
۱۳:۳۶ - ۱۷ خرداد ۱۴۰۱

حکم اعدام برای ضارب حادثه مشهد

دیدارنیوز: سخنگوی قوه قضائیه از صدور حکم اعدام برای ضارب روحانیون در حرم رضوی خبر داد و گفت: درخواست فرجام‌خواهی از سوی وکیل این فرد هم به دیوان عالی کشور ارسال شده است.

مسعود ستایشی سخنگوی قوه قضائیه در نشست خبری خود درباره احکام صادره در خصوص ضارب روحانیون حرم رضوی گفت: این فرد در دادگاه انقلاب با شهادت شهود محکوم به اعدام شده است که البته می‌تواند فرجام‌خواهی کند که این درخواست از سوی وکیل ایشان به دیوان عالی کشور ارسال شده است.

منبع: ایلنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی