تیتر امروز

سایه کوتاه فوتبال حرفه‌ای در ایران
به استقبال لیگ بیست و دوم

سایه کوتاه فوتبال حرفه‌ای در ایران

عصر فردا، جمعه بیست و یکم مرداد ۱۴۰۱، بیست و دومین دوره لیگ برتر فوتبال باشگاهی ایران گشایش می‌یابد تا در سال جام جهانی، چرخ فوتبال ایران به گردش دربیاید.
واردات واکسن در دولت سیزدهم و «۷» بد ُیمن!
دیدار از وضعیت کرونا در ایران گزارش می‌دهد

واردات واکسن در دولت سیزدهم و «۷» بد ُیمن!

افتخار وزیر بهداشت دولت سیزدهم این است که یک تنه واکسن وارد کرده، واکسن‌هایی که اقبال از آن روز به روز کمتر، اما تعداد مرگ‌های کرونایی روز به روز بیشتر می‌شود.

تحریم‌های جدید توکیو علیه بانک‌های روسیه و بلاروس

دولت ژاپن در جدیدترین تحریم‌های خود علیه روسیه به دلیل تجاوز نظامی این کشور به اوکراین، تحریم‌هایی را علیه روسلخوزبانک (Rosselkhozbank) روسیه و بانک اعتباری مسکو و همچنین بانک توسعه و بازسازی بلاروس اعمال کرد.

کد خبر: ۱۳۱۱۵۳
۱۱:۳۰ - ۱۷ خرداد ۱۴۰۱

تحریم‌های جدید توکیو علیه مسکو؛

دیدارنیوز: دولت ژاپن به دلیل حمله نظامی مسکو به اوکراین تحریم‌هایی را علیه روسلخوزبانک (Rosselkhozbank) روسیه و بانک اعتباری مسکو و همچنین بانک توسعه و بازسازی بلاروس اعمال کرد.

به نقل از اسپوتنیک، بر اساس بیانیه وزارت خارجه ژاپن، تحریم‌های مربوط به مسدود کردن دارایی‌ها در ژاپن، در صورت وجود، و همچنین ممنوعیت تراکنش‌های مالی با این سازمان‌ها، از ۷ ژوئن اجرایی می‌شود.

این وزارتخانه گفت: علاوه بر این، ممنوعیتی برای صادرات کالا‌هایی که به تقویت پایه صنعتی فدراسیون روسیه کمک می‌کنند، اعمال شده است.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی