تیتر امروز

آقای رئیسی با شجاعت مرگ برجام را اعلام کند!
دیپلماسی ایران؛ باقری‌کنی در روسیه، امیرعبداللهیان در سوریه!

آقای رئیسی با شجاعت مرگ برجام را اعلام کند!

همه راه‌ها از نظر دولت سیزدهم به شرق و به خصوص به مسکو ختم می‌شود به گونه‌ای که پس از شکست مذاکرات دوحه، روبوسی عاشقانه رئیسی و پوتین و سفر باقری کنی به روسیه موید این تحلیل است.
نگاه منفی رسانه‌های ایران به ترکیه، همسایه نزدیک بهتر از برادر دور
از سعدآباد تا توپکاپی (۵۷) + فایل صوتی

نگاه منفی رسانه‌های ایران به ترکیه، همسایه نزدیک بهتر از برادر دور

سفر وزیر خارجه ایران به ترکیه در روزهای اخیر گر چه در سکوت نسبی خبری انجام شد اما به زعم عده‌ای دستور مشخصی نداشت و برخی نیز آن را بی‌ارتباط به مذاکرات هسته‌ای تلقی کردند.

تحریم‌های جدید توکیو علیه بانک‌های روسیه و بلاروس

دولت ژاپن در جدیدترین تحریم‌های خود علیه روسیه به دلیل تجاوز نظامی این کشور به اوکراین، تحریم‌هایی را علیه روسلخوزبانک (Rosselkhozbank) روسیه و بانک اعتباری مسکو و همچنین بانک توسعه و بازسازی بلاروس اعمال کرد.

کد خبر: ۱۳۱۱۵۳
۱۱:۳۰ - ۱۷ خرداد ۱۴۰۱

تحریم‌های جدید توکیو علیه مسکو؛

دیدارنیوز: دولت ژاپن به دلیل حمله نظامی مسکو به اوکراین تحریم‌هایی را علیه روسلخوزبانک (Rosselkhozbank) روسیه و بانک اعتباری مسکو و همچنین بانک توسعه و بازسازی بلاروس اعمال کرد.

به نقل از اسپوتنیک، بر اساس بیانیه وزارت خارجه ژاپن، تحریم‌های مربوط به مسدود کردن دارایی‌ها در ژاپن، در صورت وجود، و همچنین ممنوعیت تراکنش‌های مالی با این سازمان‌ها، از ۷ ژوئن اجرایی می‌شود.

این وزارتخانه گفت: علاوه بر این، ممنوعیتی برای صادرات کالا‌هایی که به تقویت پایه صنعتی فدراسیون روسیه کمک می‌کنند، اعمال شده است.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی