تیتر امروز

سید جلال در نقشی که ندیده‌اید!
هفته پرترافیک نقل و انتقالات لیگ

سید جلال در نقشی که ندیده‌اید!

هرچه به پایان زمان نقل و انتقالات نزدیک تر می شویم ترافیک بیشتری در ثبت قرارداد با بازیکنان جدید را شاهد هستیم. البته بازگشت تعدادی از لژیونرها به لیگ در فصل منتهی به جام جهانی، نکته جالبی است.
توجه: استادیوم آزادی قیمت ندارد!
گزارش تحقیقی دیدار از بزرگ‌ترین ورزشگاه ایران

توجه: استادیوم آزادی قیمت ندارد!

در روزهای پایانی فصل اخیر لیگ برتر فوتبال ایران اخبار و تصاویر نگران‌کننده‌ای درباره وضعیت ورزشگاه آزادی و ایمنی آن منتشر شد. آیا خطر نابودی، استادیوم آزادی را تهدید می‌کند؟
وزیر جنگ اسرائیل اعلام کرد

بنت «اطلاعات درباره ایران» را در اختیار آژانس قرار داد

وزیر جنگ اسرائیل اعلام کرد که «نفتالی بنت» نخست‌وزیر این رژیم در جریان دیدار اخیر خود با «رافائل گروسی» مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی، اطلاعات خود درباره ایران را در اختیار وی قرار داد.

کد خبر: ۱۳۱۱۲۶
۰۹:۰۴ - ۱۷ خرداد ۱۴۰۱

بنت «اطلاعات درباره ایران» را در اختیار آژانس قرار داد

دیدارنیوز: وزیر جنگ رژیم صهیونیستی گفت که نخست‌وزیر این رژیم در جریان دیدار اخیر خود با مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی، اطلاعات خود درباره ایران را در اختیار وی قرار داد.

«بنی گانتس» وزیر جنگ رژیم صهیونیستی گفت که «نفتالی بنت» نخست‌وزیر این رژیم در جریان دیدار اخیر خود با «رافائل گروسی» مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی، اطلاعات خود درباره ایران را در اختیار وی قرار داد.

گانتس بدون اشاره به جزئیات بیشتر، اعلام کرد که بنت «اطلاعاتی که درباره ایران در اختیار دارد» را در اختیار گروسی قرار داد.

وی با تکرار برخی یاوه‌سرایی‌ها، افزود که ایران همچنان به دنبال پنهان کردن حقیقت درباره سایت‌های هسته‌ای خود است.

این مقام صهیونیست برخی ادعا‌های بی‌اساس و اثبات نشده درباره ماهیت برنامه هسته‌ای ایران را تکرار کرده و مدعی شد که اقدام قاطع جامعه بین‌الملل، مانع از دستیابی ایران به سلاح هسته‌ای خواهد شد.

منبع: ایلنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی