تیتر امروز

احیای همان برجام؛ مسئول خسارات کیست؟

احیای همان برجام؛ مسئول خسارات کیست؟

جریان انقلابی و شخص سید ابراهیم رئیسی دلایل و انگیزه‌های زیادی برای احیای برجام و رفع تحریم‌ها دارند، اما منتقدان بر این پرسش پا می‌فشارند که چرا جناح اصولگرا مانع حصول توافق توسط حسن روحانی...
واردات واکسن در دولت سیزدهم و «۷» بد ُیمن!
دیدار از وضعیت کرونا در ایران گزارش می‌دهد

واردات واکسن در دولت سیزدهم و «۷» بد ُیمن!

افتخار وزیر بهداشت دولت سیزدهم این است که یک تنه واکسن وارد کرده، واکسن‌هایی که اقبال از آن روز به روز کمتر، اما تعداد مرگ‌های کرونایی روز به روز بیشتر می‌شود.
مرگ در
گزارش دیدار از تلف شدن یک یوز ماده در جاده ترانزیت مشهد

مرگ در "میامی"

هنوز ماجرای تلف شدن دو یوز تازه متولد شده "ایران" فراموش نشده بود که خبر رسید تصادف در جاده میامی (تهران- مشهد) منجر به مرگ یک یوز ماده شده و حالا مسوولان در حال رسیدگی هستند!

نفت و گاز كارون عنوان قهرمانی و نایب قهرمانی مسابقات فوتسال جام رمضان را كسب كرد

شرکت بهره برداری نفت و گاز کارون در مسابقات فوتسال جام رمضان مناطق نفتخیز جنوب دو عنوان قهرمانی و نایب قهرمانی این مسابقات را به خود اختصاص داد.

کد خبر: ۱۳۱۱۰۸
۲۰:۱۶ - ۱۶ خرداد ۱۴۰۱

نفت و گاز كارون عنوان قهرمانی و نایب قهرمانی مسابقات فوتسال جام رمضان را كسب كرد

 دیدارنیوز | به نقل از روابط عمومی، در مسابقات فوتسال جام رمضان که سه شنبه 10 خرداد پایان یافت شرکت نفت و گاز کارون موفق شد مقام قهرماني رده عموم و همچنین عنوان نایب قهرمانی رده پیشکسوتان را تصاحب کند.

 

مسابقات جام رمضان طی دو ماه و با حضور 44 تیم از مدیریت های ستادی مناطق نفتخیز جنوب و شرکت های بهره برداری نفت و گاز کارون و مارون در 2 رده عموم و پیشکسوتان به میزبانی مناطق نفتخیز جنوب برگزار گردید.


برچسب ها: نفت وگاز
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی