تیتر امروز

چاله برجام در جاده تایوان!

چاله برجام در جاده تایوان!

سال‌هاست که تمرکز آمریکا نسبت به غرب آسیا و منطقه خاورمیانه کم شده و اهداف و برنامه‌های استراتژیک و بلندمدتی در تایوان و معطوف به خطر حمله چین به آن کشور دارد، لذا برجام و نفوذ منطقه‌ای ایران،...
رولت روسی بر شقیقه ساپینتو و یحیی
بازیکنان خارجی و گران، درد یا درمان؟

رولت روسی بر شقیقه ساپینتو و یحیی

هر روز در مورد حضور بازیکنان جدید خارجی و نامدار در استقلال و پرسپولیس می‌شنویم، اما معلوم نیست که این اسامی برای این دو باشگاه پرطرفدار کاربردی هستند یا دردسرساز!

نکونام در نزدیک‌ترین حالت ممکن به استقلال

به نظر می‌رسد مسئولان استقلال نهایتا تا چهارشنبه جواد نکونام را به عنوان سرمربی جدید این تیم معرفی کنند.

کد خبر: ۱۳۱۰۸۴
۱۵:۴۳ - ۱۶ خرداد ۱۴۰۱

نکونام در نزدیک‌ترین حالت ممکن به استقلال

دیدارنیوز ـ مسئولان استقلال بعد از جدایی فرهاد مجیدی مهم‌ترین کار خود را به انتخاب سرمربی جدید اختصاص داده‌اند و در این باره تلاش‌های زیادی هم کردند. در شرایطی که خیلی‌ها از حضور مربی خارجی در استقلال حرف می‌زدند، اما استقلال زمان زیادی برای شروع دوران آماده سازی پیش فصل و همچنین نقل و انتقالات تابستانی در اختیار ندارد.

اگرچه مسئولان استقلال روی برخی گزینه‌های خارجی مطالعاتی انجام داده‌اند، اما عقد قرارداد با مربی خارجی هم هزینه‌بر است و هم زمان بیشتری می‌طلبد. بی تردید پروسه مذاکره، توافق و عقد قرارداد با مربیان خارجی روز‌های دیگری را نیز برای استقلالی‌ها خواهد کشت و مصطفی آجورلو مدیرعامل استقلال هم دوست ندارد زمان را بیش از این هدر بدهد.

از طرف دیگر اصلی‌ترین گزینه ایرانی آجورلو و همکارانش برای سرمربیگری استقلال جواد نکونام است. در این شرایط مذاکرات اولیه با نکونام صورت گرفته و این مربی هم خودش علاقه‌مند به نشستن روی نیمکت استقلال است.

مدیران استقلال در تلاش هستند تا هرچه سریع‌تر و نهایتا تا روز چهارشنبه سرمربی جدید را برگزینند واز آنجایی که تا آن موقع نمی‌توانند با یک مربی خارجی قرارداد امضا کنند، نکونام را به گزینه سرمربیگری تبدیل کرده‌اند.

در چنین فضایی جواد نکونام در نزدیک‌ترین حالت ممکن به استقلال قرار گرفته است؛ این مربی که در نساجی و فولاد نتایج خوبی گرفت و موفقیت‌های چشمگیری را کسب کرد، اکنون در امارات بسر می‌برد، اما احتمالا طی یکی دو روز آینده مذاکرات نهایی را انجام می‌دهد و توافق حاصل می‌شود.

اگر اتفاق خاصی رخ ندهد نهایتا نکونام تا چهارشنبه به طور رسمی به عنوان سرمربی جدید استقلال انتخاب خواهد شد. البته که حضور نکونام در استقلال منوط به رضایت باشگاه فولاد خوزستان است و آجورلو در فاز بعدی باید با حمیدرضا گرشاسبی مدیرعامل باشگاه فولاد هم پای میز مذاکره بنشیند.

باید دید طی ساعات و روز‌های آینده چه اتفاقاتی حول نیمکت استقلال رخ می‌دهد و در نهایت چه زمانی سرمربی جدید این تیم انتخاب خواهد شد.

منبع: ورزش 3
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی