تیتر امروز

سید جلال در نقشی که ندیده‌اید!
هفته پرترافیک نقل و انتقالات لیگ

سید جلال در نقشی که ندیده‌اید!

هرچه به پایان زمان نقل و انتقالات نزدیک تر می شویم ترافیک بیشتری در ثبت قرارداد با بازیکنان جدید را شاهد هستیم. البته بازگشت تعدادی از لژیونرها به لیگ در فصل منتهی به جام جهانی، نکته جالبی است.
توجه: استادیوم آزادی قیمت ندارد!
گزارش تحقیقی دیدار از بزرگ‌ترین ورزشگاه ایران

توجه: استادیوم آزادی قیمت ندارد!

در روزهای پایانی فصل اخیر لیگ برتر فوتبال ایران اخبار و تصاویر نگران‌کننده‌ای درباره وضعیت ورزشگاه آزادی و ایمنی آن منتشر شد. آیا خطر نابودی، استادیوم آزادی را تهدید می‌کند؟

حبس مرگبار مرد جوان میان شعله‌های آتش در چاه

به گفته سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران، آتش‌نشانان مرد جوان حدوداً ۲۴ ساله را از چاه خارج کردند و تحویل عوامل اورژانس دادند که مشخص شد وی بر اثر شدت جراحات وارده جان باخته است.

کد خبر: ۱۳۱۰۵۹
۱۳:۲۸ - ۱۶ خرداد ۱۴۰۱

حبس مرگبار مرد جوان میان شعله‌های آتش در چاه

دیدارنیوز: جسد مرد جوان که به علت نامعلوم داخل یک چاه رفته و میان شعله‌های آتش جان باخته بود، توسط آتش‌نشانان به خارج از چاه انتقال یافت.

ساعت ۶:۳۰ صبح امروز (۱۶ خرداد) یک مورد آتش‌سوزی داخل چاه در مسیر غرب به شرق بزرگراه شهید محلاتی، نرسیده به بلوار ابوذر به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران اعلام شد که به سرعت آتش‌نشانان دو ایستگاه آتش‌نشانی به محل حادثه اعزام شده و نخستین گروه از آتش‌نشانان در مدت زمان سه دقیقه به محل حادثه رسیدند.

محل حادثه یک حلقه چاه به عمق پنج متر بود که برای گذاشتن کابل داخل زمین حفر شده و در آن آتش‌سوزی روی داده و دود از آن متصاعد می‌شد.

با حضور آتش‌نشانان در محل حادثه، قطع برق و ایمن‌سازی لازم انجام شد و آتش‌نشانان عملیات را آغاز کردند.

به گفته سید جلال ملکی؛ سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران، آتش‌نشانان مرد جوان حدوداً ۲۴ ساله را از چاه خارج کردند و تحویل عوامل اورژانس دادند که مشخص شد وی بر اثر شدت جراحات وارده جان باخته است.

وی تصریح کرد: فرد مذکور از کارگران حفاری و اداره برق نیز نبود و دقیقاً مشخص نبود که چرا داخل چاه رفته است.

عملیات مذکور در ساعت ۸ صبح پایان یافت.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی