تیتر امروز

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟
آخر تیرماه منتظر شفاف‌سازی سرخابی باشید

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟

ورود دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به بورس حداقل این پیامد را داشت که این باشگاه‌ها باید گزارشی از عملکرد مالی خودشان را به  صورت شفاف به سازمان بورس ارائه دهند تا در معرض دید همگان قرار بگیرد.
پس از کرونا؛ رقابت
از بیماری‌های تازه وارد این روز‌ها چه می‌دانید؟

پس از کرونا؛ رقابت "وبا" و "تب کنگو" در مرگ و میر!

حالا که کرونا عقب نشینی کرده و دیگر توانی برای قدرت نمایی ندارد، شیوع دو بیماری "وبا"، "تب کنگو" و بالا رفتن آمار مبتلایان و مرگ و میر ناشی از ابتلا به این دو بیماری نگرانی جدیدی به جامعه تزریق...
از انتصاب داماد نماینده تا دخالت برای انتصاب اقوام!
دخالت سیدکریم حسینی و عبدالله ایزدپناه در مسائل اجرایی و انتصابات قومی:

از انتصاب داماد نماینده تا دخالت برای انتصاب اقوام!

گزارش‌ها و مستندات رسیده حاکی از دخالت چند نماینده مجلس خوزستانی، در امور اجرایی، انتصابات و فشار برای انتصاب اقوام خود در مراکز اجرایی استان خوزستان است.

زلنسکی در نزدیکی خط مقدم؛ پیروزی، اما نه به هر قیمتی

ولودیمیر زلنسکی، رئیس‌جمهوری اوکراین در پیام ویدئویی شبانه خود گفت: «من به همراه افراد دفترم به شرق سفر و از شهر "لیسیچانسک" و "سولدار" بازدید کردم. آن چیزی که شما مستحق آن هستید، پیروزی است. این مهم‌ترین مسئله است، اما نه به هر قیمتی.»

کد خبر: ۱۳۱۰۳۱
۱۰:۲۱ - ۱۶ خرداد ۱۴۰۱

زلنسکی در نزدیکی خط مقدم؛ پیروزی، اما نه به هر قیمتی

دیدارنیوز: ولودیمیر زلنسکی اعلام کرد که وی به "لیسیچانسک" و "سولدار"، دو شهر بسیار نزدیک به درگیری‌ها میان سربازان روسی و اوکراینی سفر کرده است.

به نقل از خبرگزاری رویترز، ولودیمیر زلنسکی، رئیس‌جمهوری اوکراین در پیام ویدئویی شبانه خود گفت: «من به همراه افراد دفترم به شرق سفر و از شهر "لیسیچانسک" و "سولدار" بازدید کردم. آن چیزی که شما مستحق آن هستید، پیروزی است. این مهم‌ترین مسئله است، اما نه به هر قیمتی.»

این سفر‌هایی که در روز یکشنبه انجام و به طور علنی فاش شد، از زمان آغاز حمله (۲۴ فوریه) جزو معدودترین سفر‌های زلنسکی به خارج از کی‌یف، پایتخت اوکراین به‌حساب می‌آید و همچنین می‌تواند نزدیک‌ترین سفر وی به خط مقدم تلقی شود.

شهر "لیسیچانسک" در منطقه لوهانسک و شهر "سولدار" در منطقه دونتسک قرار دارد.

اوایل روز یکشنبه، زلنسکی گفت که وی با سربازان خط مقدم در منطقه زاپوریژیا ملاقاتی داشته است؛ منطقه‌ای که فرماندار آن ادعا می‌کند ۶۰ درصد منطقه تحت کنترل روسیه است.

وی خطاب به سربازان گفت: «می‌خواهم از سخت‌کوشی و خدمات شما بابت دفاع از ما و سرزمین‌مان تشکر کنم.»

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی